איך להכין עוגת פירות יבשים | מתכון טבעוני | ללא גלוטן

יפית בן מרדכי, דיאטנית קלינית, מלמדת אתכם איך יש להכין עוגת פירות יבשים, בריאה, טבעונית, ללא גלוטן.

הפייקים סביב וירוס קורונה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | חשבתם שוירוס קורונה ויראלי? חכו שתראו את הפייקים שרצים עליו | שירי מימון טענה שמעולם לא ראתה מישהו מצליח עם השיר "סטון קולד". האמנם?

פורום כאן נעים

צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין

רעיון לט"ו בשבט: צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין. ערוץ האוכל YES 28, HOT 38.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

רפואה ירוקה

בתי המרקחת של “כללית” עוברים לשימוש בשקיות מתכלות

"שירותי בריאות כללית"’ מצטרפת למען איכות הסביבה: על השקיות מוטבע "ירוק הוא הצבע שלנו". השקית עשויה מחומרים מתכלים שאינם פוגעים בסביבה" ◄ בבתי המרקחת בלבד נעשה שימוש בכ-15 מיליון שקיות מדי שנה! ◄ "ירוק הוא הצבע שלנו. השקית עשויה מחומרים מתכלים שאינם פוגעים בסביבה". הרוקחים בבתי המרקחת של שירותי בריאות כללית תודרכו בנושא על מנת לתת מידע ללקוחות והעלאת המודעות לנושא.
שקיות מתכלות של בתי המרקחת "כללית" 
שקיות מתכלות של בתי המרקחת “כללית”

’שירותי בריאות כללית’, ארגון הבריאות השני בגודלו בעולם, מובילה בחדשנות בפעילותה למען איכות הסביבה: בבתי המרקחת של ה’כללית’ עוברים לשימוש בשקיות מתכלות.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

בשלב הראשון המעבר לשימוש בשקיות מתכלות נעשה בבתי מרקחת בערים ירושלים ובתל אביב הוא יורחב בהדרגה לכל בתי המרקחת של ה’כללית’ הפרוסים ברחבי הארץ.

לדברי גדי כהן, סמנכ”ל וראש חטיבת לוגיסטיקה ותשתיות ב-כללית; “כגורם מוביל בתחום הבריאות בישראל, יש לנו תפקיד גם בהסברה ונקיטת פעולות לשמירה על איכות הסביבה וצמצום הגורמים המזהמים שכן לפגיעה בסביבה יש השלכות על בריאותנו”.

איתן שלייפר, ראש אגף הרכש בכללית, מוסיף; “להחלטותינו בנושא רכש, יש לעיתים השלכות גם ברמה הלאומית.

בהתקשרויות שאנו עורכים כיום, אנו לוקחים בחשבון גם שיקולים הנוגעים לאיכות הסביבה ולא רק לעלויות ואיכות. במעבר לשימוש ב”שקיות מתכלות” אנו “חוסכים” מיליוני שקיות ניילון מרחובות הערים.

מדובר בשינוי שהינו חלק ממגמה ב’כללית’ לפעול למען הסביבה וזו מתחברת להחלטה נוספת להפחית מהמשקל היחסי של נייר ההדפסה בו אנו משתמשים דבר העשוי “לחסוך” כ-7 טון נייר מדי שנה”.

במסגרת הפיילוט, עברו בתי מרקחת בעיר תל אביב ובעיר ירושלים לשימוש בשקיות המתכלות בתום שנה. על השקיות מוטבע; “ירוק הוא הצבע שלנו.

השקית עשויה מחומרים מתכלים שאינם פוגעים בסביבה”. הרוקחים בבתי המרקחת של שירותי בריאות כללית תודרכו בנושא על מנת לתת מידע ללקוחות והעלאת המודעות לנושא.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן