מדא גייס את מירי בוהדנה למאמצים של מדא בנושא הקורונה

"מזה כשנתיים מגן דוד אדום הוא משפחה עבורי ומקום שבמסגרתו אני זוכה לתת מעצמי למען אחרים" - סיפרה מירי בוהדנה; "נגיף הקורונה, יצר בהלה רבה בעולם וגם בארץ והרבה דברים בנושא אינם ברורים, מה שיכול להלחיץ עוד יותר. לכן, שמחתי מאוד לשתף פעולה עם מדא, גם בנושא הזה, וליצור סרטון ביחד עם דר' סטרוגו, שמטרתו להעלות מודעות לפעולות שונות שחשוב לעשות, כדי למנוע הדבקה, לתת תשובות ולהרגיע את הציבור" .

אורלי לוי לא ידעה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | אומנם עמיר פרץ הצהיר שוב ושוב שהוא רוצה ממשלה בתמיכת הרשימה המשותפת, אבל אורלי לוי אבקסיס פשוט לא ידעה | להשוות קורונה לשפעת זה אולי מרגיע - אבל לא נכון.

פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

בריאות הציבור

בביה”ס תיכון חדרה שרו למען החייל החטוף גלעד שליט

ובאולם הספורט בחטיבת הביניים בשכ’ בית אליעזר בעיר חדרה, טקס לציון כ”ט בנובמבר. צוות החינוך החברתי, שולמית מידן רכזת החינוך החברתי והנהלת ביה”ס של החטיבה החליטו לשלב בטקס ולציין את מניין 888 יום לשביו של החייל גלעד שליט.
בביה
בביה”ס תיכון חדרה שרו למען החייל החטוף גלעד שליט

בבית הספר “תיכון חדרה” הנושא של החייל החטוף גלעד שליט אינו יורד מן הפרק, בהופעה של “להקת תיכון חדרה” שהתקיימה באולם “רנה שני” בפני באי “הקונגרס הציוני של חדרה” שרה הלהקה את השיר “גלעד”. את השיר כתב והלחין המנהל המוסיקלי של להקת התיכון רונן ויליאמס. השיר קורא לשחרורו של גלעד ובין היתר שרו התלמידים;

“זה יקרה ומהר
כשמדינה שלמה ביחד
זה בטוח עוזר
אנחנו נעזור למחליטים להחליט
תחזירו הביתה את גלעד שליט”

כמו כן, ביום שישי האחרון, התקיים באולם הספורט בחטיבת הביניים בשכונת בית אליעזר בעיר חדרה, טקס לציון כ”ט בנובמבר.

צוות החינוך החברתי, שולמית מידן רכזת החינוך החברתי והנהלת ביה”ס של החטיבה החליטו לשלב בטקס ולציין את מניין 888 יום לשביו של החייל גלעד שליט. השילוב נועד להמחיש את מחויבותה ואחריותה של המדינה לשלום אזרחיה וחייליה.

בטקס שזרו התלמידים את האירועים המרכזיים במדינה מאז ועד היום. להקת “שיר” בניצוחו של רונן ויליאמס ולהקת המחול בהנחייתו של אורן אשכנזי ובניהולה של נירה גורן, רגשו בהופעתם את קהל התלמידים והמורים.

בנאומה בפני התלמידים הדגישה אהובה אלמדו מנהלת בית הספר את מידת אחריותנו כחברה וכמדינה להחזיר את השבוי גלעד שליט הביתה. הטקס נחתם בשירת; “התקווה” ונשאה התפילה; “ושבו בנים אל גבולם”.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן