מדא גייס את מירי בוהדנה למאמצים של מדא בנושא הקורונה

"מזה כשנתיים מגן דוד אדום הוא משפחה עבורי ומקום שבמסגרתו אני זוכה לתת מעצמי למען אחרים" - סיפרה מירי בוהדנה; "נגיף הקורונה, יצר בהלה רבה בעולם וגם בארץ והרבה דברים בנושא אינם ברורים, מה שיכול להלחיץ עוד יותר. לכן, שמחתי מאוד לשתף פעולה עם מדא, גם בנושא הזה, וליצור סרטון ביחד עם דר' סטרוגו, שמטרתו להעלות מודעות לפעולות שונות שחשוב לעשות, כדי למנוע הדבקה, לתת תשובות ולהרגיע את הציבור" .

אורלי לוי לא ידעה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | אומנם עמיר פרץ הצהיר שוב ושוב שהוא רוצה ממשלה בתמיכת הרשימה המשותפת, אבל אורלי לוי אבקסיס פשוט לא ידעה | להשוות קורונה לשפעת זה אולי מרגיע - אבל לא נכון.

פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

עמק חפר

מועצה אזורית עמק חפר חילקה מלגות לימוד ל-53 סטודנטים מבניה

אייל עמרמי, מקיבוץ עין החורש, סטודנט בבית הספר למדעי הים ברופין, אמר, כי הוא מושא לקנאה מצד חבריו ללימודים, מכיוון שברשויות מהם הם באים לא קיים מפעל מלגות שכזה, דבר שממלא את ליבו גאווה על היותו בן עמק חפר.
מועצה אזורית עמק חפר חילקה מלגות לימוד ל-53 סטודנטים מבניה
מועצה אזורית עמק חפר חילקה מלגות לימוד ל-53 סטודנטים מבניה

“ההון האנושי זה משאב הטבע והכוח הכלכלי היחיד שיש לנו במדינה. מערכת החינוך המצוינת של המועצה, שאתם בוגריה והמלגות שאנו מחלקים היום הם חלק מהחובה שלנו לתרום להון האנושי, כלומר לכם” – דברים אלה אמר ראש המועצה האזורית עמק חפר, רני אידן, בטקס חלוקת מלגות, בגובה 2000 שקלים, כל אחת, ל – 55 סטודנטים בני עמק חפר הלומדים במוסדות מוכרים להשכלה גבוהה.

מ”מ ראש המועצה עמק חפר ויו”ר ועדת המלגות, דוד עין-דר פלישון, אמר בטקס, שהתקיים ב”תפוח פיס” בקריית החינוך ע”ש בן גוריון, כי; “לימודים גבוהים הם המפתח להתקדמות בחיים ולהצלחה בהם, וברב המקרים גם תנאי ראשון לפרנסה טובה והמועצה שמחה על יכולתה לתרום תרומתה הצנועה בנושא זה לבניה. עין דר, הביע תקווה, כי מקבלי המלגות ישתלבו בעתיד בעשייה החינוכית בעמק חפר”.

עוד אמר, עין-דר, כי; “זאת השנה ה- 11 שהמועצה מחלקת מלגות ועד כה זכו לקבל מלגות למעלה מ– 600 סטודנטים בני עמק חפר”.

התרגשות רבה עורר בדבריו אייל עמרמי, מקיבוץ עין החורש, סטודנט בבית הספר למדעי הים ברופין, שאמר, כי הוא מושא לקנאה מצד חבריו ללימודים, מכיוון שברשויות מהם הם באים לא קיים מפעל מלגות שכזה, דבר שממלא את ליבו גאווה על היותו בן עמק חפר. בירכה בשם הסטודנטים אור גודמן סטודנטית למדעי ההתנהגות ב-מרכז האקדמי רופין.

במהלך הטקס, הציגו תלמידי נבחרת הרובוטיקה של עמק חפר, שבאים משלושה בתי הספר התיכוניים בעמק, את הפרויקט שזכה במקום הראשון בארץ בקטגוריית הקבוצה הצעירה ביותר, במסגרת תחרות הרובוטיקה הבינלאומית היוקרתית FIRST, וזכו בשל כך לייצג את ישראל בתחרות בינלאומית בנושא שהתקיימה באטלנטה, ארצות הברית. למלגת לימודים מיוחדת זכה המנטור של הקבוצה, ליאב עוז ארי, סטודנט בטכניון, שאינו בן עמק חפר.

קרן המלגות ממומנת ע”י המועצה ותורמים ביניהם:

קרן המלגות הוקמה על ידי המועצה אשר אף מממנת 45% מתוך סכום המלגות, בסך 110.000 שקל. היתרה ממונת על ידי תורמים שונים, החברה הכלכלית לפיתוח עמק חפר, מר מוריס קאהן, מפעל “פריגת” קיבוץ גבעת חיים, מפעל תרימה מוצרי מעברות, משפחת שליי, משפחת מרון, חברת כלל ביטוח, משרד עו”ד וולדמן-סומך, ש.מ. יוניברס, כל בו טכני הגר וכן תרומה של תורם שביקש שלא להיחשף.

כל הדוברים בטקס הודו לתורמים על תרומתם הנדיבה וצוין, כי ישנם תורמים הממשיכים לתרום לקרן המלגות מאז נוסדה.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן