איך להכין עוגת פירות יבשים | מתכון טבעוני | ללא גלוטן

יפית בן מרדכי, דיאטנית קלינית, מלמדת אתכם איך יש להכין עוגת פירות יבשים, בריאה, טבעונית, ללא גלוטן.

הפייקים סביב וירוס קורונה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | חשבתם שוירוס קורונה ויראלי? חכו שתראו את הפייקים שרצים עליו | שירי מימון טענה שמעולם לא ראתה מישהו מצליח עם השיר "סטון קולד". האמנם?

פורום כאן נעים

צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין

רעיון לט"ו בשבט: צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין. ערוץ האוכל YES 28, HOT 38.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

צל"ש מעורבות בקהילה

עמותת אור ירוק הקימה תנועת נוער: נוער אור ירוק

התנועה תפעל להגדלת מעורבות בני הנוער בבטיחות בדרכים • בין הפרוייקטים המתוכננים: קמפיין בהשראת “הישרדות” תחת הסיסמה: “כי בכביש אין חסינות” • שמואל אבואב מנכ”ל אור ירוק: המטרה לפתח אצל הנערות והנערים עמדות חיוביות כלפי הבטיחות בדרכים
עמותת אור ירוק הקימה תנועת נוער: נוער אור ירוק
עמותת אור ירוק הקימה תנועת נוער: נוער אור ירוק

עמותת אור ירוק הקימה שלשום תנועת נוער חדשה: נוער אור ירוק, במגמה לשלב את הנוער בארץ בפעולות בתחומי בטיחות בדרכים ומניעת תאונות. כנס היסוד של “נוער אור ירוק” התקיים שלשום במוזיאון הקריקטורות בעיר חולון, בכנס מיוחד שבו גובשה גם תכנית הפעולה למעורבות של בני הנוער בתחומים אלו. בכנס השתתפו 10 קבוצות שהגיעו מכל רחבי הארץ; אשקלון, אשדוד, חולון, הוד השרון, פרדס חנה, מר’אר, נשר, קריית מוצקין והעיר טירת הכרמל.

בין הפרוייקטים שמתוכננים להתבצע: קמפיין הסברה בהשראת תוכנית הטלוויזיה הפופולרית “הישרדות”, תחת הסיסמה: בכביש אין חסינות; הדרכות בבתי הספר בנושאי בטיחות, שיבוצעו על-ידי חברי התנועה, ציורי קיר עם מסרים של בטיחות בדרכים, שיעלו בערים שונות, קמפיינים עירוניים, מסיבת נוער ללא אלכוהול ועוד. אור ירוק מרכזת את הקבוצות ומספקת להן הדרכה, ידע ותמיכה.

שמואל אבואב מנכ”ל אור ירוק: “הקמנו את תנועת הנוער במטרה לפתח אצל הנערות והנערים עמדות חיוביות כלפי הבטיחות בדרכים ולחזק אצלם את תחושת האחריות האישית למניעת מצבים מסוכנים למשתמשי דרך”.

הכנס נוהל בשיטת “המרחב הפתוח”, שיטת הנחייה המאפשרת לכל משתתף ליזום, להוביל ולקדם רעיונות, להעלות שאלות ונושאי שיחה וליזום עשייה עם אחרים. בין הקריקטוריסטים שהנחו את הנערות והנערים: מישל קישקה, אורי פינק, ליאב צברי, ודורית מאיה גור.

__________

בתצלום: המאייר אורי פינק ובנות “נוער אור ירוק” עם סקיצת קמפיין “הישרדות”, בכנס היסוד של התנועה במוזיאון הקריקטורות ב-חולון. צילום: כפיר סיון, ישראל סאן

■ על פעילותה זה של עמותת “אור ירוק” להגדלת מעורבות בני הנוער בבטיחות בדרכים, מוענק צל”ש פורטל כאן נעים – Kan-naim
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן