מדא גייס את מירי בוהדנה למאמצים של מדא בנושא הקורונה

"מזה כשנתיים מגן דוד אדום הוא משפחה עבורי ומקום שבמסגרתו אני זוכה לתת מעצמי למען אחרים" - סיפרה מירי בוהדנה; "נגיף הקורונה, יצר בהלה רבה בעולם וגם בארץ והרבה דברים בנושא אינם ברורים, מה שיכול להלחיץ עוד יותר. לכן, שמחתי מאוד לשתף פעולה עם מדא, גם בנושא הזה, וליצור סרטון ביחד עם דר' סטרוגו, שמטרתו להעלות מודעות לפעולות שונות שחשוב לעשות, כדי למנוע הדבקה, לתת תשובות ולהרגיע את הציבור" .

אורלי לוי לא ידעה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | אומנם עמיר פרץ הצהיר שוב ושוב שהוא רוצה ממשלה בתמיכת הרשימה המשותפת, אבל אורלי לוי אבקסיס פשוט לא ידעה | להשוות קורונה לשפעת זה אולי מרגיע - אבל לא נכון.

פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

עמק חפר

קבוצת עמק חפר זכתה בתחרות רובוטיקה 2008 FRC במקומות הראשונים

פרוייקט FIRST יצא לדרך בישראל זו השנה הרביעית. הפרויקט הוא יוזמה של ארגון FIRST האמריקני, ארגון ללא מטרות רווח, שמטרתו לעודד צעירים להיכרות וללמידה של מדע, טכנולוגיה והנדסה באמצעות טכנולוגיות מתקדמות.
קבוצת עמק חפר זכתה בתחרות רובוטיקה 2008 FRC במקומות הראשונים
קבוצת עמק חפר זכתה בתחרות רובוטיקה 2008 FRC במקומות הראשונים

קבוצת תלמידים מחוננים ומצטיינים, מכיתות ט’, י’, יא’, יב’, משלושת בתי הספר העל יסודיים בעמק חפר הלומדים במגמות המדעים והטכנולוגיה, זכתה בשני פרסים יוקרתיים בתחרות הארצית של FIRST בישראל: Rookie advanced seed – על הניקוד הגבוה ביותר לקבוצה המתחילה. Rookie Allstar – על ההישגים הגבוהים ביותר בתכנון טכנולוגי וקיום הערכים של FIRST. בתחרות הארצית בישראל השתתפו השנה 35 קבוצות של תלמידים בגילאי בית ספר תיכון מכל הארץ.

בעקבות זכייה זו תיסע הקבוצה לתחרות הבינלאומית שתתקיים בארה”ב ב-19-17 באפריל 2008.

פרוייקט FIRST, {For inspiration and Recognition of Science and Technology} יצא לדרך בישראל זו השנה הרביעית. הפרויקט הוא יוזמה של ארגון FIRST האמריקני, ארגון ללא מטרות רווח, שמטרתו לעודד צעירים להיכרות וללמידה של מדע, טכנולוגיה והנדסה באמצעות טכנולוגיות מתקדמות.

לאור החשיבות הרבה של התחרות ותרומתה הרבה הן לקידום החינוך והטכנולוגיה של מדינת ישראל והן לתלמידים המוכשרים, הוחלט ב-מרכז חופ”ים, מרכז לטיפוח תלמידים מחוננים ומצטיינים, בהנהלת אהובה פאר, ובשיתוף אגף החינוך של מועצת עמק חפר להקים קבוצה אזורית שתייצג את עמק חפר ותשתתף בתחרות.

את הקבוצה ליוו בהתנדבות ליאב עוז-ארי סטודנט מהטכניון, איתן יופה מהנדס תוכנה דר’ מצי אליהו מורה לרובוטיקה במרכז חופי”ם, אנשי קהילה מומחים בתחומם וההורים שתרמו מכישרונותיהם, ידיעותיהם ומזמנם.

את הקבוצה אימצו יפה ו-רמי לוי ממושב בית הלוי, שפתחו את ביתם, ליבם ובית המלאכה שלהם בפני התלמידים.

התלמידים זכו לעבוד וללמוד בסדנא מאובזרת בהנחייתו ובהדרכתו המקצועית של רמי. לפרויקט תרמו אנשים מהקהילה הן בכסף והן בחומרים.

חשיבותו ותרומתו של הפרויקט מורכבת גם מבחינה ערכית של אחריות אישית ומהלכים של עבודה צוותית, ומהמעורבות של בית הספר ושל הקהילה בתהליך. האינטראקציה עם קבוצות אחרות, המפגש עם גופי תעשייה ועם מהנדסים המשמשים מקור לידע עדכני ומודלים לחיקוי בונים אצל התלמידים מסגרת קונספטואלית של עולם העתיד ושל יכולתם להשתלב בו בהצלחה.

FIRST ישראל נתמך על ידי הטכניון ו- UMI GM. בתי הספר המשתתפים בתחרות נתמכים כלכלית וטכנולוגית על ידי גופים משקיים, תעשייתיים ותורמים פרטיים מהקהילה.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן