מדא גייס את מירי בוהדנה למאמצים של מדא בנושא הקורונה

"מזה כשנתיים מגן דוד אדום הוא משפחה עבורי ומקום שבמסגרתו אני זוכה לתת מעצמי למען אחרים" - סיפרה מירי בוהדנה; "נגיף הקורונה, יצר בהלה רבה בעולם וגם בארץ והרבה דברים בנושא אינם ברורים, מה שיכול להלחיץ עוד יותר. לכן, שמחתי מאוד לשתף פעולה עם מדא, גם בנושא הזה, וליצור סרטון ביחד עם דר' סטרוגו, שמטרתו להעלות מודעות לפעולות שונות שחשוב לעשות, כדי למנוע הדבקה, לתת תשובות ולהרגיע את הציבור" .

אורלי לוי לא ידעה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | אומנם עמיר פרץ הצהיר שוב ושוב שהוא רוצה ממשלה בתמיכת הרשימה המשותפת, אבל אורלי לוי אבקסיס פשוט לא ידעה | להשוות קורונה לשפעת זה אולי מרגיע - אבל לא נכון.

פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

עמק חפר

צעדת עמק חפר 2008 בסימן חגיגות ה-60 למדינה – יום שישי 28/3/08 בפארק השרון

הזינוק בין השעות 09:00-07:00 • במהלך הצעדה יופעלו תחנות יצירה והסברה של נאמני נחל אלכסנדר, הועדה לאיכות הסביבה, פארק תעשיות עמק חפר, “זית”, המטה לבטיחות בדרכים, הרשות למלחמה בסמים ובאלכוהול.
צעדת עמק חפר 2008 בסימן חגיגות ה-60 למדינה – יום שישי 28/3/08 בפארק השרון
צעדת עמק חפר 2008 בסימן חגיגות ה-60 למדינה – יום שישי 28/3/08 בפארק השרון

מועצה אזורית עמק חפר מוציאה לדרך את צעדת עמק חפר 2008, בסימן חגיגות ה- 60 שנה לעצמאות מדינת ישראל, ביום שישי 28/3/08 ב-פארק השרון. הזינוק בין השעות 09:00-07:00. בצעדה הפעם שני מסלולים: מסלול למיטיבי לכת 11 ק”מ, חנייה וזינוק בצד המערבי של פארק תעשיות עמק חפר. הליכה אל יער חדרה, יער האיקליפטוס הראשון אשר ניטע ע”י יהודים בארץ ישראל, בשטח הביצה הגדולה הנקראת “בירכאטס”, והתחברות למסלול הקצר.

המסלול העממי, משפחתי ובית ספרי כ- 5 ק”מ:

חנייה וזינוק בצד המערבי של פארק תעשיות עמק חפר. טיפוס על הדיונות, תצפית על בריכת יער-הבריכה הטבעית הגדולה ביותר במישור החוף, שריד הביצה של ראשית ההתיישבות והליכה בשביל הסובב אותה.

ב-פארק השרון נוף מרהיב של שטחים פתוחים, בהם נישאים במלוא הדרם עצי האלון והחרוב, שריד של נוף יער שנעלם במרוצת הדורות.

במהלך הצעדה יופעלו תחנות יצירה והסברה של; נאמני נחל אלכסנדר, הועדה לאיכות הסביבה, פארק תעשיות עמק חפר, “זית”, המטה לבטיחות בדרכים, הרשות למלחמה בסמים ובאלכוהול.

לפרטים ומידע – משרד המרכז הקהילתי: 09-8981628/635.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן