מדא גייס את מירי בוהדנה למאמצים של מדא בנושא הקורונה

"מזה כשנתיים מגן דוד אדום הוא משפחה עבורי ומקום שבמסגרתו אני זוכה לתת מעצמי למען אחרים" - סיפרה מירי בוהדנה; "נגיף הקורונה, יצר בהלה רבה בעולם וגם בארץ והרבה דברים בנושא אינם ברורים, מה שיכול להלחיץ עוד יותר. לכן, שמחתי מאוד לשתף פעולה עם מדא, גם בנושא הזה, וליצור סרטון ביחד עם דר' סטרוגו, שמטרתו להעלות מודעות לפעולות שונות שחשוב לעשות, כדי למנוע הדבקה, לתת תשובות ולהרגיע את הציבור" .

אורלי לוי לא ידעה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | אומנם עמיר פרץ הצהיר שוב ושוב שהוא רוצה ממשלה בתמיכת הרשימה המשותפת, אבל אורלי לוי אבקסיס פשוט לא ידעה | להשוות קורונה לשפעת זה אולי מרגיע - אבל לא נכון.

פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

עמק חפר

מועצה אזורית עמק חפר מקיימת כנס תושבים בנושא; תכנית אב לפיתוח בר קיימא בעמק

בכנס יבחרו הנושאים בהם תעסוק התכנית. צוות התכנון הציע רשימת נושאים ראשונית ובה: צביון הישובים ופני ההתיישבות בעתיד, כלכלה ותעסוקה, תשתיות, איכות חיים, סביבה ופיתוח בר קיימא, ערכים חברתיים, חינוכיים ומורשת העמק ועמק חפר • יום חמישי 21/2/08, 19:00
מועצה אזורית עמק חפר מקיימת כנס תושבים בנושא; תכנית אב לפיתוח בר קיימא בעמק
מועצה אזורית עמק חפר מקיימת כנס תושבים בנושא; תכנית אב לפיתוח בר קיימא בעמק

מועצה אזורית עמק חפר מקיימת כנס תושבים בנושא תוכנית האב לפיתוח בר קיימא בעמק. (יום חמישי 21/2/08, 19:00, אודיטוריום המרכז האקדמי רופין) לדברי רני אידן ראש המועצה האזורית עמק חפר, יוזם התהליך, מטרת תכנית האב היא להתוות ולהנחות את פיתוחו ועתידו של עמק חפר בחשיבה כוללת, בחינת “חושבים עמק חפר”, תוך מחשבה על הדורות הבאים.

התוכנית תכלול שורה של מסמכי מדיניות בתחומים שונים, בהן תפורט מדיניות עקרונית בכל נושא ודרכים ליישום המדיניות.

בכנס יבחרו הנושאים בהם תעסוק התכנית. צוות התכנון הציע רשימת נושאים ראשונית ובה: צביון הישובים ופני ההתיישבות בעתיד, כלכלה ותעסוקה, תשתיות, איכות חיים, סביבה ופיתוח בר קיימא, ערכים חברתיים, חינוכיים ומורשת העמק ו-עמק חפר במרחב האזורי, אולם משתתפי הכנס יבחרו האם אלה הנושאים החשובים.

את הכנס מכין צוות המורכב ממומחים חיצוניים, בכירים במועצה, תושבים ונציגי משרדי ממשלה ומוסדות, שהחל לפעול לפני מספר חודשים, ויגבש את התכנית במהלך השנה הקרובה.

צוות ניהול התהליך מקווה להשתתפותם של מספר רב ככל האפשר של תושבים, שיחולקו לקבוצות עבודה לפי נושאים שמעניינים אותם.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן