מדא גייס את מירי בוהדנה למאמצים של מדא בנושא הקורונה

"מזה כשנתיים מגן דוד אדום הוא משפחה עבורי ומקום שבמסגרתו אני זוכה לתת מעצמי למען אחרים" - סיפרה מירי בוהדנה; "נגיף הקורונה, יצר בהלה רבה בעולם וגם בארץ והרבה דברים בנושא אינם ברורים, מה שיכול להלחיץ עוד יותר. לכן, שמחתי מאוד לשתף פעולה עם מדא, גם בנושא הזה, וליצור סרטון ביחד עם דר' סטרוגו, שמטרתו להעלות מודעות לפעולות שונות שחשוב לעשות, כדי למנוע הדבקה, לתת תשובות ולהרגיע את הציבור" .

אורלי לוי לא ידעה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | אומנם עמיר פרץ הצהיר שוב ושוב שהוא רוצה ממשלה בתמיכת הרשימה המשותפת, אבל אורלי לוי אבקסיס פשוט לא ידעה | להשוות קורונה לשפעת זה אולי מרגיע - אבל לא נכון.

פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

עמק חפר

ראש מועצת בית ג’אן, נבחרי ציבור ובכירים ביקרו במועצה התאומה, עמק חפר

ראש מועצת בית ג’אן, ממקימי הקשר עם עמק חפר עמד אף הוא על החיבור שנוצר בין הקהילות וסיפר על תוכנית האב לתיירות המיושמת ביישובו לפיה יתווספו ל-120 יחידות הצימרים הקיימות בישוב למעלה מ-200 יחידות צימר נוספות, תוך ניצול משאבי הטבע והנוף בהם בורך האזור.
ראש מועצת בית ג’אן, נבחרי ציבור ובכירים ביקרו במועצה התאומה, עמק חפר
ראש מועצת בית ג’אן, נבחרי ציבור ובכירים ביקרו במועצה התאומה, עמק חפר

משלחת בראשות ראש מועצת בית ג’אן, יוסף קבלאן, שכללה נבחרי ציבור ועובדים בכירים במועצה ביקרו במועצת עמק חפר, המועצה התאומה לה. המשלחת, שמנתה 13 אישה ואיש, התקבלה ע”י רני אידן ראש המועצה, ממלא מקומו דוד עין דר ומנהלי אגפים ומחלקות במועצה וקיימה פגישות עבודה ולמידה וסיור.

רני אידן ראש מועצת עמק חפר, עמד על חשיבות הקשר רב השנים בין הרשויות, המחזק את ברית החיים בין העדה הדרוזית למדינת ישראל, ובמיוחד על הקשר האישי שנרקם בין תושבי עמק חפר לתושבי בית ג’אן.

יוסף קבלאן ראש מועצת בית ג’אן, ממקימי הקשר עם עמק חפר עמד אף הוא על החיבור שנוצר בין הקהילות וסיפר על תוכנית האב לתיירות המיושמת ביישובו לפיה יתווספו ל- 120 יחידות הצימרים הקיימות בישוב למעלה מ- 200 יחידות צימר נוספות, תוך ניצול משאבי הטבע והנוף בהם בורך האזור.

המשלחת, שהודרכה ע”י האחראית על קשרי חוץ, לביאה הרשקוביץ, סיירה בקטע נחל לדוגמה – נחל אלכסנדר, המאגר הצפוני ובישוב בת חפר.

ברית התאומות בין עמק חפר ו-בית ג’אן החלה בראשית שנות ה- 90 לאחר שמרכז המועצות האזוריות ומרכז השלטון המקומי החליטו על כריתת בריתות אלה, על מנת לחזק את הקשר בין הקהילות הדרוזיות לקהילות היהודיות בכל הארץ.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן