איך להכין עוגת פירות יבשים | מתכון טבעוני | ללא גלוטן

יפית בן מרדכי, דיאטנית קלינית, מלמדת אתכם איך יש להכין עוגת פירות יבשים, בריאה, טבעונית, ללא גלוטן.

הפייקים סביב וירוס קורונה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | חשבתם שוירוס קורונה ויראלי? חכו שתראו את הפייקים שרצים עליו | שירי מימון טענה שמעולם לא ראתה מישהו מצליח עם השיר "סטון קולד". האמנם?

פורום כאן נעים

צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין

רעיון לט"ו בשבט: צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין. ערוץ האוכל YES 28, HOT 38.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

צל"ש מעורבות בקהילה

עמותת נגישות ישראל וקבוצת פישמן יוצאות יחד בקמפיין חניית נכים

אנשי עמותת נגישות ישראל, הודו לתורמים וגם לאיש העסקים מר אליעזר פישמן המלווה אותה מזה שנים, על מחוייבותו לנושא הנגישות לנכים • על פעילותו זו של “קבוצת פישמן” וחברת פאואר קארד, הרשתות המשתתפות בקמפיין ומשרד הפרסום גלר-נסיס מוענק צל”ש פורטל כאן נעים
עמותת נגישות ישראל וקבוצת פישמן יוצאות יחד בקמפיין חניית נכים
עמותת נגישות ישראל וקבוצת פישמן יוצאות יחד בקמפיין חניית נכים

עמותת נגישות ישראל חברה לקבוצת פישמן והן יוצאות יחד בקמפיין חניה לנכים שיתפרסם בכל רשתות הקבוצה. בסוף השבוע שעבר, נתלו הכרזות החדשות נגד תפיסת חניית נכים, בסניפים השונים. ג’ינגל הקמפיין מושמע במערכות הכריזה של הרשתות.

משרד הפרסום גלר-נסיס הוא שעיצב בהתנדבות את הקמפיין כולו וחברת פאואר קארד הפיקה אותו.

אנשי עמותת נגישות ישראל, הודו לתורמים וגם לאיש העסקים מר אליעזר פישמן המלווה אותה מזה שנים, על מחוייבותו לנושא הנגישות לנכים.

אנשי נגישות ישראל אף הודו לכל הרשתות המשתתפות בקמפיין; הום סנטר, מגה ספורט, ביתילי, ביג בוקס, בסט ביי, Celio, זר פור יו ורשת טוייס אר אס.

למעוניינים לשמוע את תשדיר הפרסומת – לחצו כאן

■ על פעילותו זו של “קבוצת פישמן” וחברת פאואר קארד, הרשתות המשתתפות בקמפיין ומשרד הפרסום גלר-נסיס מוענק צל”ש פורטל כאן נעים – Kan-naim

▼ קבוצת פישמן

קבוצת פישמן בבעלות מר אליעזר פישמן, מאנשי העסקים הבולטים בישראל, נחשבת כאחת חברות ההשקעות הפרטיות הגדולות והמוכרות ביותר בישראל.

קבוצת פישמן, בעלים או שותפה בנכסים בארץ ובחו”ל, במעל 100 חברות ציבוריות ופרטיות בתחומי המדיה, קמעונאות, שוק ההון, נדל”ן, תעשיה, תקשורת וההייטק.

בשנים האחרונות קבוצת פישמן עשתה צעדים גדולים בשווקים בינלאומים, בעיקר בתחום הנדל”ן בו יזמה פרויקטים גדולים ועסקים קמעונאיים ובכך הפכה קבוצת פישמן נכסים לאחת מקבוצות הנדל”ן המובילות בישראל עם נכסים הפרוסים בכל הארץ, ערב ומזרח אירופה, ארצות הבלקן ורוסיה, בצפון אמריקה, קנדה.

בישראל הקבוצה מטפלת במאות אלפי מטרים רבועים באמצעות חברות פרטיות והחברה הציבורית דרבן השקעות אשר בשליטת מר אליעזר פישמן.

לאתר קבוצת פישמן – לחץ כאן

▼ עמותת נגישות ישראל

עמותת נגישות ישראל הוקמה בשנת 1999 על מנת לאפשר את השתלבותם בחברה, בשוויון, בזכות, בכבוד ובמקסימום עצמאות של אנשים עם מוגבלות החיים בישראל.

לאתר עמותת נגישות ישראל – לחץ כאן
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן