מדא גייס את מירי בוהדנה למאמצים של מדא בנושא הקורונה

"מזה כשנתיים מגן דוד אדום הוא משפחה עבורי ומקום שבמסגרתו אני זוכה לתת מעצמי למען אחרים" - סיפרה מירי בוהדנה; "נגיף הקורונה, יצר בהלה רבה בעולם וגם בארץ והרבה דברים בנושא אינם ברורים, מה שיכול להלחיץ עוד יותר. לכן, שמחתי מאוד לשתף פעולה עם מדא, גם בנושא הזה, וליצור סרטון ביחד עם דר' סטרוגו, שמטרתו להעלות מודעות לפעולות שונות שחשוב לעשות, כדי למנוע הדבקה, לתת תשובות ולהרגיע את הציבור" .

אורלי לוי לא ידעה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | אומנם עמיר פרץ הצהיר שוב ושוב שהוא רוצה ממשלה בתמיכת הרשימה המשותפת, אבל אורלי לוי אבקסיס פשוט לא ידעה | להשוות קורונה לשפעת זה אולי מרגיע - אבל לא נכון.

פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

עמק חפר

המועצה עמק חפר מחפשת מפקחים מתנדבים בנושאי איכות הסביבה בישובי המועצה

זאת בעקבות יוזמת ראש מועצת עמק חפר, רני אידן; “ראיתי לנכון להקים “סיירת מובחרת” של מתנדבים שאיכות הסביבה והחיים הם כאש בוערת בעצמותיהם, והם יסייעו לגורמי האכיפה של המועצה להגביר את המודעות ולאכוף את חוקי העזר בנושא למען עמק חפר איכותי יותר”.
המועצה עמק חפר מחפשת מפקחים מתנדבים בנושאי איכות הסביבה בישובי המועצה
המועצה עמק חפר מחפשת מפקחים מתנדבים בנושאי איכות הסביבה בישובי המועצה

המועצה האזורית עמק חפר יוצאת בפניה לתושבים להתנדב לתפקיד מפקחים מתנדבים באכיפת חוקי עזר האמונים על שמירת איכות החיים והסביבה בעמק, זאת בעקבות יוזמתו של ראש המועצה, רני אידן.

לדברי אידן שטחה הנרחב של המועצה, הממוקמת “במותניים הצרות” של המדינה, התשתיות הלאומיות החוצות, 44 יישוביה, השטחים החקלאיים הפתוחים, סביבת הנחל וחופי הים הארוכים, הקרבה ל”קו התפר” – כל אלה מציבים אתגר וקושי גדול בכל הקשור לשמירה על ביטחון אישי, בטיחות בכבישים וכן בשמירה על איכות החיים והסביבה.

לכן, אומר אידן, בדומה לסיוע יוצא הדופן שנותנים המתמי”דים ומתנדבי מתנ”א ותרומתם לשמירה על חיי תושבי עמק חפר, ראיתי לנכון להקים “סיירת מובחרת” של מתנדבים שנושא איכות הסביבה והחיים, הם כאש בוערת בעצמותיהם, והם יסייעו לגורמי האכיפה של המועצה להגביר את המודעות ולאכוף את חוקי העזר בנושא למען עמק חפר איכותי יותר.

יעקב כהן מנהל האגף המוניציפאלי, במועצה עמק חפר, המרכז את הטיפול בנושא, אומר, כי; “המתנדבים שיימצאו מתאימים יוסמכו וימונו ע”י ראש המועצה, זאת לאחר תקופת הכשרה קצרה ויקבלו תעודות “מפקח מתנדב”.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן