מדא גייס את מירי בוהדנה למאמצים של מדא בנושא הקורונה

"מזה כשנתיים מגן דוד אדום הוא משפחה עבורי ומקום שבמסגרתו אני זוכה לתת מעצמי למען אחרים" - סיפרה מירי בוהדנה; "נגיף הקורונה, יצר בהלה רבה בעולם וגם בארץ והרבה דברים בנושא אינם ברורים, מה שיכול להלחיץ עוד יותר. לכן, שמחתי מאוד לשתף פעולה עם מדא, גם בנושא הזה, וליצור סרטון ביחד עם דר' סטרוגו, שמטרתו להעלות מודעות לפעולות שונות שחשוב לעשות, כדי למנוע הדבקה, לתת תשובות ולהרגיע את הציבור" .

אורלי לוי לא ידעה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | אומנם עמיר פרץ הצהיר שוב ושוב שהוא רוצה ממשלה בתמיכת הרשימה המשותפת, אבל אורלי לוי אבקסיס פשוט לא ידעה | להשוות קורונה לשפעת זה אולי מרגיע - אבל לא נכון.

פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

עמק חפר

עמק חפר: 600 כלי רכב נבדקו במהלך מבצע הסברה לבטיחות בדרכים

ראש המועצה האזורית עמק חפר, רני אידן ביחד עם רס”ר צור רוקח, מפקד מרכז שיטור תנועה עמק חפר, סייע לשוטרי ומתנדבי מתנ”א בחלוקת חומר הסברה לנהגים • לכ-100 נהגים נערכו בדיקות אלכוהול. מאחר ומדובר במבצע הסברה, נרשמו 8 דוחות בשל עבירות חמורות בלבד.
עמק חפר: 600 כלי רכב נבדקו במהלך מבצע הסברה לבטיחות בדרכים

עמק חפר: 600 כלי רכב נבדקו במהלך מבצע הסברה לבטיחות בדרכים

מסיכום מבצע הסברה חוצה כביש 4 מצומת השרון ועד צומת הרואה של משטרת תנועה ארצית שלוחת שרון מש”ת עמק חפר בפיקוד רס”ר צור רוקח עולה, כי 600 כלי רכב נבדקו במהלך מבצע הסברה לבטיחות בדרכים שערכו משטרת התנועה הארצית, מועצה אזורית עמק חפר והרשות הלאומית לבטיחות בדרכים.

משטרת תנועה ארצית שלוחת שרון, המועצה האזורית עמק חפר ומרכז שיטור תנועה עמק חפר, קבעו להשים למטרה את הבטיחות בדרכים בראש סדר העדיפויות. לפיכך, קיימו מבצע הסברה בשיתוף מטה הבטיחות בדרכים של מועצה אזורית עמק חפר והרשות הלאומית לבטיחות בדרכים להגברת המודעות לנושאים הקשורים לאחריות אישית בנהיגה. זאת, לקראת “יום אחריות אישית בדרכים” שנקבע ע”י הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים.

המבצע התנהל לאורך כביש 4, מצומת בית-ליד עד צומת כפר הרוא”ה, כאשר בארבעה צמתים לאורך קטע זה, בתחנות האוטובוס, משני צידי הכביש הוצבו ניידות מתנ”א ומתנדבי מתנ”א שחילקו חומרי הסברה ו”צ’ופרים” לנהגים שנמצאו נוהגים כחוק, כגון; נשיפון לבדיקת אלכוהול, מדבקות לטמבון הרכב, עץ ריח לכלי הרכב ועוד.

במהלך המבצע ביקרו את מתנדבי מתנ”א ואת הנהגים רני אידן ראש המועצה האזורית עמק חפר, עוזרת ראש המועצה עופרה ברק והגב’ לימור לוין אחראית מטה הבטיחות בדרכים של מועצת עמק חפר.

רני אידן מעניק חומרי הסברה ו”צ’ופרים” לנהגים שנמצאו נוהגים כחוק

ראש המועצה, ביחד עם רס”ר צור רוקח, מפקד מרכז שיטור תנועה עמק חפר, סייע לשוטרי ומתנדבי מתנ”א בחלוקת חומר הסברה לנהגים רבים וכן במתן הסבר לחשיבות חגירה של חגורות בטיחות בכלי רכב, נהיגה זהירה ואי נהיגה בשכרות.

כל צומת התמקד בנושא שונה. בצומת העוגן ניתן דגש על נהיגה ואלכוהול, בצומת השרון – ניידת בטיחות לבדיקת תקינות הרכב של משרד התחבורה וסיירים בוחנים של משטרת התנועה ימת”א שרון שבדקו את תקינות הרכבים שבכביש.

בצומת רופין עמדו שוטרים מפעילי מכשיר ממל”ז. הנהגים קיבלו הסבר על מכשירי המדידה והסכנות בנהיגה במהירות מופרזת ובצומת ויתקין נערכה בדיקת חגירת חגורות בטיחות והנהגים קיבלו גם כאן חומרי הסברה בנושא.

לדברי רס”ר רוקח השתתפו במבצע 17 שוטרים ומתנדבים ב-8 ניידות מתנ”א, נבדקו כ-600 כלי רכב וכ-50 כלי רכב נבדקו בדיקת תקינות על ידי ניידת משרד התחבורה.

כן נבדקו כ-100 נהגים בדיקות אלכוהול (נשיפון). מאחר ומדובר במבצע הסברה, נרשמו 8 דוחות בשל עבירות חמורות בלבד.

נעצר לביקורת כלי רכב שנהגו נבדק ונמצא, כי הנהג פסול נהיגה לצמיתות של משרד הרישוי. העבירה הופסקה והנהג הועבר לגורמי המשטרה המתאימים.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן