מדא גייס את מירי בוהדנה למאמצים של מדא בנושא הקורונה

"מזה כשנתיים מגן דוד אדום הוא משפחה עבורי ומקום שבמסגרתו אני זוכה לתת מעצמי למען אחרים" - סיפרה מירי בוהדנה; "נגיף הקורונה, יצר בהלה רבה בעולם וגם בארץ והרבה דברים בנושא אינם ברורים, מה שיכול להלחיץ עוד יותר. לכן, שמחתי מאוד לשתף פעולה עם מדא, גם בנושא הזה, וליצור סרטון ביחד עם דר' סטרוגו, שמטרתו להעלות מודעות לפעולות שונות שחשוב לעשות, כדי למנוע הדבקה, לתת תשובות ולהרגיע את הציבור" .

אורלי לוי לא ידעה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | אומנם עמיר פרץ הצהיר שוב ושוב שהוא רוצה ממשלה בתמיכת הרשימה המשותפת, אבל אורלי לוי אבקסיס פשוט לא ידעה | להשוות קורונה לשפעת זה אולי מרגיע - אבל לא נכון.

פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

עמק חפר

נחנך מרכז ההדרכה למתנדבי משטרת התנועה ארצית שלוחת שרון

ניצב אבי בן חמו, ראש אגף התנועה; “ללא המתנדבים לא ניתן היה לעמוד במגוון המשימות ■ ראש מועצה אזורית עמק חפר; כ-350 מתושבי עמק חפר מתנדבים למשטרת התנועה ומג”ב ע”ח זמנם הפרטי, על מנת לתרום לתחושת הבטחון, לגרום להורדת כמות תאונות הדרכים
נחנך מרכז ההדרכה למתנדבי משטרת התנועה ארצית שלוחת שרון
עמק חפר: נחנך מרכז ההדרכה למתנדבי משטרת התנועה ארצית שלוחת שרון

במעמד ראש מועצה אזורית עמק חפר, רני אידן, סגנו, דוד עין דר, ניצב אבי בן חמו ראש אגף התנועה במשטרת ישראל, סגנו תת ניצב רפי פלד, ניצב משנה ראובן אדרי מפקד מתנ”א ארצי ובכירים נחנך; “מרכז ההדרכה למתנדבי משטרת התנועה ארצית שלוחת שרון” במרכז שיטור תנועה עמק חפר, שליד המועצה האזורית ונפתח קורס חדש ל-40 מתנדבי תנועה של משטרת התנועה הארצית שרון ומש”ת עמק חפר.

לדברי רני אידן ראש מועצת עמק חפר, בשטח השיפוט של עמק חפר ישנה תחושת שליחות עצומה של התושבים בהתנדבות בכלל ולכוחות הביטחון בפרט. כ-350 מתושבי עמק חפר מתנדבים ליחידת משטרת התנועה וליחידת מג”ב על חשבון זמנם הפרטי, על מנת לתרום לתחושת הבטחון, לגרום להורדת כמות תאונות הדרכים, ולשיפור תרבות הנהיגה בכבישים ובכל ישובי עמק חפר ועל כך נתונה להם תודת תושבי עמק חפר.

ניצב אבי בן חמו, ראש אגף התנועה, בירך את המתנדבים שמצאו לנכון לתרום את חלקם במאמץ הלאומי למניעת תאונות הדרכים בכבישי ישראל, ציין את חשיבות התרומה של מערך המתנדבים למשטרת התנועה ולעמק חפר, אמר, כי; “ללא המתנדבים לא ניתן היה לעמוד במגוון המשימות, והודה לראש מועצת עמק חפר על התמיכה ושיתוף הפעולה המייצר תנאים להגדלת כוח מתנדבי התנועה בעמק חפר.

את הטקס הנחה ראש מדור מתנדבים באגף התנועה רפ”ק יצחק עייש ואירגן רס”ר צור רוקח, מפקד מרכז שיטור תנועה עמק חפר של ימת”א שרון.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן