איך להכין עוגת פירות יבשים | מתכון טבעוני | ללא גלוטן

יפית בן מרדכי, דיאטנית קלינית, מלמדת אתכם איך יש להכין עוגת פירות יבשים, בריאה, טבעונית, ללא גלוטן.

הפייקים סביב וירוס קורונה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | חשבתם שוירוס קורונה ויראלי? חכו שתראו את הפייקים שרצים עליו | שירי מימון טענה שמעולם לא ראתה מישהו מצליח עם השיר "סטון קולד". האמנם?

פורום כאן נעים

צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין

רעיון לט"ו בשבט: צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין. ערוץ האוכל YES 28, HOT 38.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

צל"ש מעורבות בקהילה

הושלם מעבר לנכים באזור מדרגות שערי חולדה המוביל להר הבית

באתר בגן הארכיאולוגי ירושלים קיים מסלול נוסף המאפשר לנכים בכיסאות גלגלים להגיע לכותל המערבי, לרחוב ההרודיאני ולקשת רובינסון ■ מנכ”ל החברה לפיתוח מזרח ירושלים; “בקרוב יוחל בשיקום ושחזור חלק גדול ממקוואות אלו הנמצאים למרגלו הר הבית”.
הושלם מעבר לנכים באזור מדרגות שערי חולדה המוביל להר הבית
הושלם מעבר לנכים באזור מדרגות שערי חולדה המוביל להר הבית

החברה לפיתוח מזרח ירושלים השלימה את בנייתו של מעבר לנכים באזור מדרגות שערי חולדה בגן הארכיאולוגי ירושלים (ליד הכותל המערבי). טקס חנוכת המעבר לנכים יתקיים היום (ראשון, ה’ באלול תשס”ז, 19 באוגוסט 2007 בשעה 17:00) בגן הארכיאולוגי ירושלים.

גדעון שמיר מנכ”ל החברה לפיתוח מזרח ירושלים, מסר, כי עלות בניית המעבר לנכים הגיעה לכ-150 אלף שקלים. לדברי שמיר, בחברה לפיתוח מזרח ירושלים ערים לחשיבות המעבר, המאפשר נגישות לאזור כה מרכזי בתולדות ירושלים גם לנכים.

לדבריו, באתר, קיים מסלול נוסף המאפשר לבעלי מוגבלויות, נכים בכיסאות גלגלים להגיע לכותל המערבי, לרחוב ההרודיאוני ולקשת רובינסון.

מדרגות שערי חולדה, הם גרם מדרגות ענק, מהם עלו רבבות עולי הרגל שהגיעו לירושלים לעבר שערי חולדה ומהם להר הבית. אזור זה, מדרום להר הבית, מלא בעשרות מקוואות טהרה שעמדו לרשותם של באי הר הבית לפני כניסתם אליו.

גדעון שמיר, הוסיף, כי; “בקרוב יוחל בשיקום ושחזור חלק גדול ממקוואות אלו הנמצאים למרגלו הר הבית”.

הגן הארכיאולוגי ירושלים ומרכז דיוידסון הממוקם בתוכו מנוהל ע”י החברה לפיתוח מזרח ירושלים – אתרי תיירות. החברה לפיתוח מזרח ירושלים היא חברה בבעלות עיריית ירושלים ומשרד התיירות.

■ על פעילותו זו של “החברה לפיתוח מזרח ירושלים” בתחום ההנגשה לנכים מוענק צל”ש פורטל כאן נעים – Kan-naim
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן