איך להכין עוגת פירות יבשים | מתכון טבעוני | ללא גלוטן

יפית בן מרדכי, דיאטנית קלינית, מלמדת אתכם איך יש להכין עוגת פירות יבשים, בריאה, טבעונית, ללא גלוטן.

הפייקים סביב וירוס קורונה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | חשבתם שוירוס קורונה ויראלי? חכו שתראו את הפייקים שרצים עליו | שירי מימון טענה שמעולם לא ראתה מישהו מצליח עם השיר "סטון קולד". האמנם?

פורום כאן נעים

צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין

רעיון לט"ו בשבט: צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין. ערוץ האוכל YES 28, HOT 38.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

צל"ש מעורבות בקהילה

פרס לחולה איי.אל.אס (ALS) אביחי קרמר על פועלו לקידום חקר המחלה בעולם

כך החליטה ההתאחדות האמריקאית לאיי.אל.אס – ALS ■ קרמר, חבר עמותת ישראלס, יזם את פרויקט הפרס הבינ”ל לחוקר שיפרוץ דרך בחקר מחלת ניוון השרירים איי.אל.אס
פרס לחולה איי.אל.אס (ALS) אביחי קרמר על פועלו לקידום חקר המחלה בעולם
פרס לחולה איי.אל.אס (ALS) אביחי קרמר על פועלו לקידום חקר המחלה בעולם

ההתאחדות האמריקאית לאיי.אל.אס (ALS) החליטה להעניק פרס אישי של 5000 דולר לאביחי קרמר, חולה בניוון השרירים איי.אל.אס על פועלו לחקר המחלה בעולם. אביחי (32), חבר עמותת ישראלס לחקר ניוון השרירים איי.אל.אס, יזם את פרויקט הפרס הבינלאומי Prize4Life בשווי של מיליון דולר לחוקר שיצליח לפרוץ דרך בחקר המחלה חשוכת המרפא.

מחלת ניוון השרירים איי.אל.אס התגלתה אצל אביחי בעת לימודי מינהל עסקים באוניברסיטת הרווארד בבוסטון.

לאחר גילוי המחלה נרתם אביחי קרמר לגייס תמיכה בינלאומית בייזום מחקרים שיוכלו לשפוך אור על הסיבות לפרוץ המחלה אצל אנשים בריאים וזאת במקביל להמשך לימודיו באוניברסיטה.

הוא עמד בראש עמותת ישראלס ונטל חלק בסיוע למימון 15 מחקרים שונים במכוני מחקר בישראל. בנוסף, הוא גייס את הסגל הבכיר של האוניברסיטה וגורמים רבים בארצות הברית ובעולם לסייע בחקר המחלה.

מחלת האיי.אל.אס היא מחלה קטלנית ונדירה – בישראל ישנם 500-600 חולים במחלה. אורך חייהם הממוצע לאחר התפרצות המחלה הוא 2-4 שנים, במהלכם הם מאבדים באופן הדרגתי את יכולת ההנעה של חלקי הגוף, את יכולת הדיבור ואת יכולת הנשימה באופן עצמאי.

עמותת ישראלס הוקמה על מנת לגייס משאבים למימון מחקרים על מחלת האיי.אל.אס. מידע על פעילות העמותה בתחומי המחקר והגברת המודעות הציבורית למחלה באתר: www.israls.org

■ על פעילותו זו של “אביחי קרמר” מוענק צל”ש פורטל כאן נעים – Kan-naim
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן