מבזקי כאן ישראל

פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

נעים ברכב

משרד התקשורת פועל למניעת כפל קנס הנובע מאיחור במשלוח קנסות משטרתיים בדואר

מתברר שאזרחים המקבלים הודעה על כפל קנס, מתקשים להוכיח מה עלה בגורל הודעת הקנס המקורית, שפרטיה נשמרים בידי חברת הדואר למשך שנה בלבד
משרד התקשורת פועל למניעת כפל קנס הנובע מאיחור במשלוח קנסות משטרתיים בדואר
משרד התקשורת פועל למניעת כפל קנס הנובע מאיחור במשלוח קנסות משטרתיים בדואר

הודעות הקנס של משטרת ישראל נשלחות באמצעות דואר רשום ובמקרים בהם האזרח לא שילם את הקנס ולא הודיע על כוונה להישפט, נשלחת אליו הודעת כפל קנס. לעיתים נטען ע”י הנמען, כי הודעת הקנס המקורית לא התקבלה על ידו. אולם, במקרים אלה, חובת ההוכחה, בנוגע לאי קבלת ההודעה והסיבות לכך, הינה באחריות הנמען עצמו.

ד”ר יחיאל שבי דובר משרד התקשורת, מסר לפורטל Kan-naim.co.il, כי מפניות ציבור שהתקבלו באגף הדואר במשרד התקשורת, עולה, כי לעיתים הודעות כפל הקנס, נשלחות ע”י המשטרה, תוך פרק זמן העולה על שנה, ממועד משלוח הודעות הקנס המקוריות.

מאחר וניתן לפנות לחברת הדואר, לצורך ביצוע חקירה בדבר גורל דבר דואר רשום, רק בתוך שנה ממועד המשלוח, נוצר מצב המקשה על האזרח להתגונן ולהוכיח מה עלה בגורל הודעת הקנס המקורית.

לאחרונה פנה בנושא, סמנכ”ל משרד התקשורת לענייני דואר, מר יגאל לוי, אל משטרת ישראל, במטרה לבחון את מועדי משלוח הודעות הקנס על ידם באמצעות דואר רשום, ולוודא, כי; “לא ייווצר מצב שהאזרח נדרש לשלם כפל קנס, על לא עוול בכפו”.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן