איך להכין עוגת פירות יבשים | מתכון טבעוני | ללא גלוטן

יפית בן מרדכי, דיאטנית קלינית, מלמדת אתכם איך יש להכין עוגת פירות יבשים, בריאה, טבעונית, ללא גלוטן.

הפייקים סביב וירוס קורונה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | חשבתם שוירוס קורונה ויראלי? חכו שתראו את הפייקים שרצים עליו | שירי מימון טענה שמעולם לא ראתה מישהו מצליח עם השיר "סטון קולד". האמנם?

פורום כאן נעים

צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין

רעיון לט"ו בשבט: צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין. ערוץ האוכל YES 28, HOT 38.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

צל"ש מעורבות בקהילה

נתניה: העירייה הקימה מתקן משחקים חדש לילדים נכים

בשנים האחרונות משקיעה עיריית נתניה משאבים רבים בכל הקשור לנגישות מקומות, מוסדות ואתרים לאוכלוסיות בעלות צרכים מיוחדים. עלות הצבת מתקנים דומים גם ב”גן נרקיס” שבשכונת עין התכלת וגם בגן נאות גולדה, מגיעם לסך כולל של כחצי מיליון ₪.
נתניה: העירייה הקימה מתקן משחקים חדש לילדים נכים
נתניה: העירייה הקימה מתקן משחקים חדש לילדים נכים

מחלקת גנים ונוף של עיריית נתניה, הציבה בימים האחרונים מתקן משחקים חדש וייחודי בגן עובדיה שבנאות גנים. מדובר במתקן שפותח במיוחד לילדים נכים על כיסאות גלגלים והוא מאפשר להם לעלות על הרמפה עם הכיסא עצמו.

המתקן הוא הראשון מסוגו שהוצב בעיר נתניה ועל פי התכנון, יוצבו מתקנים דומים גם ב”גן נרקיס” שבשכונת עין התכלת וגם בגן נאות גולדה, בסך כולל של כחצי מיליון שקלים.

יש לציין, כי בשנים האחרונות משקיעה עיריית נתניה משאבים רבים בכל הקשור לנגישות מקומות, מוסדות ואתרים לאוכלוסיות בעלות צרכים מיוחדים.

גולת הכותרת בפעילות העירייה בנושא זה, היא כמובן הנגשת חוף סירונית לקהילת נכים, תושבי העיר ומוחצה לה, דבר המאפשר להם להגיע עם כיסא הגלגלים עד לקו המים ממש, בסיוע כיסאות גלגלים מיוחדים העמידים למים, המוצבים דרך קבע בסוכות המציל.

מתקן נוסף להנגשת ההגעה לחוף הרחצה היא היא המעלית לים, שבאמצעותה ניתן להגיע מן הנוף אל החוף בתוך 20 שניות בלבד. בפיתוחה של המעלית הושקעו כחמישה מיליון שקלים.

■ על פעילותו זו של “מחלקת גנים ונוף של עיריית נתניה” מוענק צל”ש פורטל כאן נעים – Kan-naim
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן