מדא גייס את מירי בוהדנה למאמצים של מדא בנושא הקורונה

"מזה כשנתיים מגן דוד אדום הוא משפחה עבורי ומקום שבמסגרתו אני זוכה לתת מעצמי למען אחרים" - סיפרה מירי בוהדנה; "נגיף הקורונה, יצר בהלה רבה בעולם וגם בארץ והרבה דברים בנושא אינם ברורים, מה שיכול להלחיץ עוד יותר. לכן, שמחתי מאוד לשתף פעולה עם מדא, גם בנושא הזה, וליצור סרטון ביחד עם דר' סטרוגו, שמטרתו להעלות מודעות לפעולות שונות שחשוב לעשות, כדי למנוע הדבקה, לתת תשובות ולהרגיע את הציבור" .

אורלי לוי לא ידעה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | אומנם עמיר פרץ הצהיר שוב ושוב שהוא רוצה ממשלה בתמיכת הרשימה המשותפת, אבל אורלי לוי אבקסיס פשוט לא ידעה | להשוות קורונה לשפעת זה אולי מרגיע - אבל לא נכון.

פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

עמק חפר

היערכות חקלאי עמק חפר לקראת שנת השמיטה במוקד ביקור השר לענייני דתות

הרב יצחק כהן, בביקור נדיר במועצה בעמק חפר, בפניו העלה יו”ר המועצה הדתית אזורית עמק חפר, יאיר בטיטו, את הבקשה לסיוע; בשיפוץ בתי כנסת ומקוואות קיימים ובניית חדשים, וכן בצורך הדחוף לשפץ ולטפח את בתי העלמין בעמק חפר.
היערכות חקלאי עמק חפר לקראת שנת השמיטה במוקד ביקור השר לענייני דתות
היערכות חקלאי עמק חפר לקראת שנת השמיטה במוקד ביקור השר לענייני דתות

היערכות חקלאי עמק חפר לקראת שנת השמיטה העומדת בפתח, עמדה במוקד ביקורו של השר לענייני דתות, הרב יצחק כהן, במועצה האזורית עמק חפר. נושא זה נדון הן בפגישת העבודה שקיים השר עם ראש המועצה, רני אידן, בלשכתו, והמשיך בפגישה שהתקיימה בבית המועצה הדתית, בהשתתפות רב המועצה, הרב אליעזר שמחה וייס ורבני עמק חפר.

סוכם, כי יתקיים במועצה עמק חפר, יום עיון, שיוקדש לנושא זה, תוך שיתוף פעולה בין המשרד לענייני דתות, המועצה האזורית, המועצה הדתית והועדה החקלאית.

במהלך הפגישות העלה יאיר בטיטו יו”ר המועצה הדתית אזורית עמק חפר, נושאים נוספים, כגון; הצורך בשיפוץ בתי כנסת ומקוואות קיימים ובניית חדשים, וכן בצורך הדחוף לשפץ ולטפח את בתי העלמין בעמק חפר.

השר כהן, הנחה את עוזריו לסייע למועצה בנושאים שעלו לדיון.

מלווה בראש המועצה, רני אידן, סייר השר הרב יצחק כהן, במאגר הצפוני, שם קיבל הסברים מאברהם סולימני מנכ”ל אפיקי עמק חפר, על המיזמים האקולוגיים ומערכות השבת מי הקולחין בעמק חפר. עוד סיירו בבית העלמין האזורי, “המסילה” ובישוב בת חפר.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן