מדא גייס את מירי בוהדנה למאמצים של מדא בנושא הקורונה

"מזה כשנתיים מגן דוד אדום הוא משפחה עבורי ומקום שבמסגרתו אני זוכה לתת מעצמי למען אחרים" - סיפרה מירי בוהדנה; "נגיף הקורונה, יצר בהלה רבה בעולם וגם בארץ והרבה דברים בנושא אינם ברורים, מה שיכול להלחיץ עוד יותר. לכן, שמחתי מאוד לשתף פעולה עם מדא, גם בנושא הזה, וליצור סרטון ביחד עם דר' סטרוגו, שמטרתו להעלות מודעות לפעולות שונות שחשוב לעשות, כדי למנוע הדבקה, לתת תשובות ולהרגיע את הציבור" .

אורלי לוי לא ידעה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | אומנם עמיר פרץ הצהיר שוב ושוב שהוא רוצה ממשלה בתמיכת הרשימה המשותפת, אבל אורלי לוי אבקסיס פשוט לא ידעה | להשוות קורונה לשפעת זה אולי מרגיע - אבל לא נכון.

פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

עמק חפר

מנכ”ל משרד החינוך בעמק חפר: טיפחתם מערכת חינוך איכותית וערכית

שמואל אבואב אמר הדברים בפגישה עם ראשי מערכת החינוך במועצה האזורית עמק חפר ושיבח אותה גם על זכייתה בפרסי הצטיינות בכל הקשור לחינוך הערכי והחברתי.
מנכ
מנכ”ל משרד החינוך בעמק חפר: טיפחתם מערכת חינוך איכותית וערכית

מנכ”ל משרד החינוך, שמואל אבואב, קיים פגישת עבודה עם ראשי מערכת החינוך בעמק חפר, ראש המועצה, רני אידן וממלא מקומו דוד עין דר. במהלך הפגישה הציג אבואב, משנה סדורה של משרד החינוך באשר לתכנית הליבה, החל מגן הילדים ועד לחינוך העל יסודי.

עוד שיבח המנכ”ל את מערכת החינוך בעמק חפר על הישגיה המקצועיים, ובפרט על ההישגים המוכחים וזכייתה בפרסי הצטיינות בכל הקשור לחינוך הערכי והחברתי.

בפגישה השתתפו מנהלי בתי הספר בעמק ובתוכם מנהלי מוסדות חינוך עצמאיים, שנמצאים בתחום השיפוט של המועצה, סגני המנהלים ובעלי תפקידים בכירים.

ראש המועצה, רני אידן, יצא לנוכחים בקריאה למצוינות בחינוך. לדבריו, האיכות האנושית של בני העמק והתשתיות הפיסיות יכולים להוביל רק לדרך אחת, והיא למצוינות ערכית והשגיות, תוך מתן מענה מיטבי לאוכלוסיות בעלות הצרכים המיוחדים.

למנכ”ל המשרד נלוו מנהלת מחוז מרכז, ד”ר סולי נתן, מנהל המנהל לחינוך התיישבותי, יחיאל שילה ומפקחים.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן