מדא גייס את מירי בוהדנה למאמצים של מדא בנושא הקורונה

"מזה כשנתיים מגן דוד אדום הוא משפחה עבורי ומקום שבמסגרתו אני זוכה לתת מעצמי למען אחרים" - סיפרה מירי בוהדנה; "נגיף הקורונה, יצר בהלה רבה בעולם וגם בארץ והרבה דברים בנושא אינם ברורים, מה שיכול להלחיץ עוד יותר. לכן, שמחתי מאוד לשתף פעולה עם מדא, גם בנושא הזה, וליצור סרטון ביחד עם דר' סטרוגו, שמטרתו להעלות מודעות לפעולות שונות שחשוב לעשות, כדי למנוע הדבקה, לתת תשובות ולהרגיע את הציבור" .

אורלי לוי לא ידעה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | אומנם עמיר פרץ הצהיר שוב ושוב שהוא רוצה ממשלה בתמיכת הרשימה המשותפת, אבל אורלי לוי אבקסיס פשוט לא ידעה | להשוות קורונה לשפעת זה אולי מרגיע - אבל לא נכון.

פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

עמק חפר

7 מתמי”די מג”ב מצטיינים קיבלו תעודות הוקרה בערב הצדעה למתמי”דים

המתמי”דים של עמק חפר ביצעו במהלך השנה האחרונה כ-2000 סיורים ברחבי עמק חפר ועסקו בביטחון שוטף ושמירה על שלום הציבור מפני עבריינות ועברות רכוש.
7 מתמי
עמק חפר: 7 מתמי”די מג”ב מצטיינים קיבלו תעודות הוקרה בערב הצדעה למתמי”דים

במעמד ראש המועצה האזורית עמק חפר, רני אידן, סגן ראש אק”מ תנ”צ יהודה סולומון וממ”ר מג”ב מרכז, נצ”מ אמיתי לוי, חולקו תעודות הוקרה לשבעה מתמי”די מג”ב מצטיינים, זאת בערב הוקרה למתמי”דים שארגנה מועצה אזורית עמק חפר בקיבוץ העוגן.

כל הדוברים העלו על נס את רוח ההתנדבות בעמק ואת מספר המתמי”דים המרשים שהגיע השנה לכ-350 בהם מתמי”דות ומתמי”דים, שהוא בין הראשונים בארץ ושיבחו את איכותם ואת תרומתם לתחושת הבטחון האישי של תושבי עמק חפר.

עוד צוין, כי המתמי”דים ביצעו במהלך השנה האחרונה כ-2000 סיורים ברחבי עמק חפר ועסקו בביטחון שוטף ושמירה על שלום הציבור מפני עבריינות ועברות רכוש.

עוד נשא דברים יו”ר ועדת הבטחון במועצה, רונן בן נון. מפקדי הבסיסים, רס”ר שמוליק אחינועם ורס”ר רן ברעם, השתתפו בהענקת תעודות ההוקרה למצטיינים.

מאות המתמי”דים ובני זוגם חזו בהופעתם של להקת מג”ב ולהקת היובל עמק חפר ובהרצאתו – הופעתו המרתקת והמצחיקה של ד”ר צחי בן ציון בנושא: זוגיות וסקס.

הינחו בחן רב: עופרה ברק וזאב מנובלא – מתמי”דים בעצמם. קיומו של ערב ההוקרה למתמי”דים התאפשר הודות לישובים, חברות, עסקים ואנשי פרטיים שסייעו למועצה בהפקתו.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן