מדא גייס את מירי בוהדנה למאמצים של מדא בנושא הקורונה

"מזה כשנתיים מגן דוד אדום הוא משפחה עבורי ומקום שבמסגרתו אני זוכה לתת מעצמי למען אחרים" - סיפרה מירי בוהדנה; "נגיף הקורונה, יצר בהלה רבה בעולם וגם בארץ והרבה דברים בנושא אינם ברורים, מה שיכול להלחיץ עוד יותר. לכן, שמחתי מאוד לשתף פעולה עם מדא, גם בנושא הזה, וליצור סרטון ביחד עם דר' סטרוגו, שמטרתו להעלות מודעות לפעולות שונות שחשוב לעשות, כדי למנוע הדבקה, לתת תשובות ולהרגיע את הציבור" .

אורלי לוי לא ידעה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | אומנם עמיר פרץ הצהיר שוב ושוב שהוא רוצה ממשלה בתמיכת הרשימה המשותפת, אבל אורלי לוי אבקסיס פשוט לא ידעה | להשוות קורונה לשפעת זה אולי מרגיע - אבל לא נכון.

פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

עמק חפר

בעקבות ביקור מנהלת מחוז מרכז – משרד החינוך: סיוע נרחב למערכת החינוך בעמק חפר

ד”ר סולי נתן, ציינה במהלך הסיור את התרשמותה מיכולותיה של מערכת החינוך בעמק חפר, ובעיקר מהדרך בה מטפחים תלמידים מחוננים ובה בעת נותנים מענה איכותי ומתקדם לתלמידים בעלי צרכים מיוחדים.
בעקבות ביקור מנהלת מחוז מרכז - משרד החינוך: סיוע נרחב למערכת החינוך בעמק חפר
עמק חפר: בעקבות ביקור מנהלת מחוז מרכז – משרד החינוך יינתן סיוע נרחב למערכת החינוך

סיוע לבית הספר החדש במזרח עמק חפר – בי”ס קדם, קידום תקציב לבניית שלוש כיתות לימוד לבתי הספר וסיוע בקבלת תקציב לבניית שלושה גני ילדים חדשים- אלו מקצת הנושאים שהעלה ראש המועצה האזורית עמק חפר, רני אידן, בפני מנהלת מחוז מרכז במשרד החינוך, ד”ר סולי נתן במהלך סיור הכרות שערכה עם מערכת החינוך בעמק.

בתשובה הבטיחה מנהלת המחוז להגיש את הסיוע הנדרש לבית ספר “קדם”, אישרה תיקצוב לבניית כיתות הלימוד וגני הילדים, הבטיחה את שמירת רמת הפעילות של המרכז הימי של המועצה בישוב מכמורת והדגישה, כי בזכות איכותו הוא ראוי לפיתוח ולתמיכת המשרד.

כן ציינה ד”ר נתן את התרשמותה מיכולותיה של מערכת החינוך בעמק חפר, ובעיקר מהדרך בה מטפחים תלמידים מחוננים ובה בעת נותנים מענה איכותי ומתקדם לתלמידים בעלי צרכים מיוחדים.

ד”ר נתן, מלווה בכל המפקחים על בתי הספר בעמק חפר, סיירה ביחד עם ראש המועצה, רני אידן, ממלא מקומו דוד עין דר ומנהלת אגף החינוך חינה קורן, בבית ספר משג”ב, שם למדה על ייחודיותו של בית הספר כבית ספר יזמי, שזכה להיבחר בין בתי הספר היסודיים הטובים בארץ. בבית הספר הממ”ד כפר הרא”ה – אלישיב, שם למדה על החינוך הדתי בעמק חפר.

במרכז ימי מכמורת, זומנה לאורחים חוויה מיוחדת, כאשר הולבשו בחגורות הצלה ושטו בסירה אל לב הים כדי לצפות בשיעור חתירה בקיאקים. בהמשך נפגשו עם תלמידים מחוננים בתפוח הפיס בקרית החינוך ע”ש בן גוריון, ובבית ספר לחינוך מיוחד, טוקאייר אשר בקיבוץ בחן.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן