"עושים כאן משהו חד פעמי"

"עושים כאן משהו חד פעמי": הפקת הענק שמשחזרת את מלחמת יום הכיפורים | כתבתה של שני נחשוני, מתוך חדשות 07.10.19.

האם יש ערך בבקשת סליחה? | גיא זהר

לכבוד יום כיפור, בדק כאן 11, מה מעמדה של סליחה בפוליטיקה הישראלית? האם פוליטיקאים מתנצלים - והאם יש מי שימחל להם?
מהצד השני עם: גיא זהר - 07.10.2019.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד"א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

עמק חפר

בעקבות ביקור מנהלת מחוז מרכז – משרד החינוך: סיוע נרחב למערכת החינוך בעמק חפר

ד"ר סולי נתן, ציינה במהלך הסיור את התרשמותה מיכולותיה של מערכת החינוך בעמק חפר, ובעיקר מהדרך בה מטפחים תלמידים מחוננים ובה בעת נותנים מענה איכותי ומתקדם לתלמידים בעלי צרכים מיוחדים.
בעקבות ביקור מנהלת מחוז מרכז - משרד החינוך: סיוע נרחב למערכת החינוך בעמק חפר
עמק חפר: בעקבות ביקור מנהלת מחוז מרכז – משרד החינוך יינתן סיוע נרחב למערכת החינוך

סיוע לבית הספר החדש במזרח עמק חפר – בי"ס קדם, קידום תקציב לבניית שלוש כיתות לימוד לבתי הספר וסיוע בקבלת תקציב לבניית שלושה גני ילדים חדשים- אלו מקצת הנושאים שהעלה ראש המועצה האזורית עמק חפר, רני אידן, בפני מנהלת מחוז מרכז במשרד החינוך, ד"ר סולי נתן במהלך סיור הכרות שערכה עם מערכת החינוך בעמק.

בתשובה הבטיחה מנהלת המחוז להגיש את הסיוע הנדרש לבית ספר "קדם", אישרה תיקצוב לבניית כיתות הלימוד וגני הילדים, הבטיחה את שמירת רמת הפעילות של המרכז הימי של המועצה בישוב מכמורת והדגישה, כי בזכות איכותו הוא ראוי לפיתוח ולתמיכת המשרד.

כן ציינה ד"ר נתן את התרשמותה מיכולותיה של מערכת החינוך בעמק חפר, ובעיקר מהדרך בה מטפחים תלמידים מחוננים ובה בעת נותנים מענה איכותי ומתקדם לתלמידים בעלי צרכים מיוחדים.

ד"ר נתן, מלווה בכל המפקחים על בתי הספר בעמק חפר, סיירה ביחד עם ראש המועצה, רני אידן, ממלא מקומו דוד עין דר ומנהלת אגף החינוך חינה קורן, בבית ספר משג"ב, שם למדה על ייחודיותו של בית הספר כבית ספר יזמי, שזכה להיבחר בין בתי הספר היסודיים הטובים בארץ. בבית הספר הממ"ד כפר הרא"ה – אלישיב, שם למדה על החינוך הדתי בעמק חפר.

במרכז ימי מכמורת, זומנה לאורחים חוויה מיוחדת, כאשר הולבשו בחגורות הצלה ושטו בסירה אל לב הים כדי לצפות בשיעור חתירה בקיאקים. בהמשך נפגשו עם תלמידים מחוננים בתפוח הפיס בקרית החינוך ע"ש בן גוריון, ובבית ספר לחינוך מיוחד, טוקאייר אשר בקיבוץ בחן.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן