איך להכין עוגת פירות יבשים | מתכון טבעוני | ללא גלוטן

יפית בן מרדכי, דיאטנית קלינית, מלמדת אתכם איך יש להכין עוגת פירות יבשים, בריאה, טבעונית, ללא גלוטן.

הפייקים סביב וירוס קורונה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | חשבתם שוירוס קורונה ויראלי? חכו שתראו את הפייקים שרצים עליו | שירי מימון טענה שמעולם לא ראתה מישהו מצליח עם השיר "סטון קולד". האמנם?

פורום כאן נעים

צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין

רעיון לט"ו בשבט: צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין. ערוץ האוכל YES 28, HOT 38.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

צל"ש מעורבות בקהילה

המפקח על הבנקים הורה לבנקים להיערך ליישום מלא של נגישות לאנשים בעלי מוגבלויות

הוראת המפקח משקפת את החשיבות הרבה שהמפקח והפיקוח על הבנקים מייחסים לנושא שוויון זכויות לאנשים בעלי מוגבלויות, בכלל והנגשתם לשירותים בנקאיים, בפרט ■ המפקח הורה לבנקים לעמוד בלוחות הזמנים
המפקח על הבנקים הורה לבנקים להיערך ליישום מלא של נגישות לאנשים בעלי מוגבלויות
המפקח על הבנקים הורה לבנקים להיערך ליישום מלא של נגישות לאנשים בעלי מוגבלויות

בנק ישראל, מסר, כי בחודש מארס 2007 הורה המפקח על הבנקים, מר רוני חזקיהו, לתאגידים הבנקאיים להיערך ליישום מלא של התיקון לחוק שוויון זכויות לאנשים בעלי מוגבלויות (תיקון מס’ 2), התשס”ה-2005, העוסק באיסור הפלייה ובהבטחת נגישות לאנשים בעלי מוגבלויות.

על-פי הוראת המפקח, על התאגידים הבנקאיים להיצמד למועדים שנקבעו בחקיקה האמורה, באופן שאנשים עם מוגבלות יוכלו להיכנס, לנוע, לגשת וליהנות ממכלול השירותים שמציעה המערכת הבנקאית.

הוראת המפקח משקפת את החשיבות הרבה שהמפקח והפיקוח על הבנקים מייחסים לנושא שוויון זכויות לאנשים בעלי מוגבלויות, בכלל והנגשתם לשירותים בנקאיים, בפרט.

כזכור, במארס 2005 נחקק בכנסת תיקון לחוק שוויון זכויות לאנשים בעלי מוגבלויות (תיקון מס’ 2), התשס”ה – 2005 העוסק באיסור הפליה ובהבטחת נגישות.

במסגרת התיקון לחוק, נקבע, כי על המערכת הבנקאית – כמי שעיסוקה באספקת שירות ציבורי – חלה החובה להנגיש את מכלול השירותים המסופקים על-ידה בפני אנשים בעלי מוגבלות, על-ידי ביצוע סידורים והתאמות, לרבות התקנתם של אמצעי עזר ואספקת שירותי עזר.

■ על פעילותו זו של “המפקח על הבנקים, מר רוני חזקיהו” מוענק צל”ש פורטל כאן נעים – Kan-naim
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן