מדא גייס את מירי בוהדנה למאמצים של מדא בנושא הקורונה

"מזה כשנתיים מגן דוד אדום הוא משפחה עבורי ומקום שבמסגרתו אני זוכה לתת מעצמי למען אחרים" - סיפרה מירי בוהדנה; "נגיף הקורונה, יצר בהלה רבה בעולם וגם בארץ והרבה דברים בנושא אינם ברורים, מה שיכול להלחיץ עוד יותר. לכן, שמחתי מאוד לשתף פעולה עם מדא, גם בנושא הזה, וליצור סרטון ביחד עם דר' סטרוגו, שמטרתו להעלות מודעות לפעולות שונות שחשוב לעשות, כדי למנוע הדבקה, לתת תשובות ולהרגיע את הציבור" .

אורלי לוי לא ידעה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | אומנם עמיר פרץ הצהיר שוב ושוב שהוא רוצה ממשלה בתמיכת הרשימה המשותפת, אבל אורלי לוי אבקסיס פשוט לא ידעה | להשוות קורונה לשפעת זה אולי מרגיע - אבל לא נכון.

פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

עמק חפר

השר שמחון לראש מועצה רני אידן: ראיתי בעמק חפר חקלאות במיטבה

השר ביקר בין היתר גם במושב גן יאשיה, שם עמד על בעיית הניקוז הקשה והייחודית עימה מתמודד הישוב ומספר ישובים שכנים, כאשר עקב סוג האדמה ובעיית שיפועים המים משטחי החקלאות זורמים לאזור הבתים והורסים את התשתיות.
השר שמחון לראש מועצה רני אידן: ראיתי בעמק חפר חקלאות במיטבה
עמק חפר: השר שמחון לראש מועצה רני אידן: ראיתי חקלאות במיטבה

“ראיתי בעמק חפר חקלאות במיטבה, אך גם ראיתי בעיות ומכשולים. בכוונתי לפעול כדי לסייע לכם בפתרונם”- דברים אלה אמר שר החקלאות ופיתוח הכפר, שלום שמחון, לראש המועצה האזורית עמק חפר, רני אידן בתום סיור עבודה שקיים במועצה.

ראש המועצה, רני אידן, אמר, כי השר שמחון הוא השר הראשון המבקר במועצה בתקופת כהונתו כראש מועצה, וציין את תרומתו של השר לשמירה על זכויות החקלאים בקרקע ולפיתוחה של החקלאות בארץ בכלל ובשטחי עמק חפר בפרט.

השר, מלווה במנכ”ל משרדו, יעל שאלתיאלי, ובכירים התחיל את הסיור בקיבוץ משמר השרון ומשם ל”אוטופיה”, פארק הסחלבים, הראשון מסוגו בארץ, בקיבוץ בחן. מזכיר הקיבוץ, אריה רויז, היזמים וראש המועצה הציגו בפני השר את הקשיים העומדים בפניהם בדרך להשגת האישורים להפעילו במסגרת המוגדרת כחקלאות תיירותית. השר למד את הנושא והבטיח לסייע.

בהמשך הגיע השר למושב גן יאשיה, שם עמד על בעיית הניקוז הקשה והייחודית עימה מתמודד הישוב ומספר ישובים שכנים, כאשר עקב סוג האדמה ובעיית שיפועים המים משטחי החקלאות זורמים לאזור הבתים והורסים את התשתיות. בעניין זה, סוכם, כי משרד החקלאות, בשילוב כוחות עם רשות ניקוז שרון והמועצה יכינו תוכנית התמודדות עם הבעיה והמשרד יעזור ביישומה.

התחנה האחרונה בסיור היה מושב בית יצחק. שם, מלווה ביו”ר האגודה, שאול מקורי, ראה איך מתמודד הישוב עם נושא התשתיות וההרחבות. השר ביקר בחממת אננס מצליחה ומיוחדת ובמחלבת בית יצחק, מחלבה משפחתית, שהצליחה לעבור את מסלול קבלת רישיון העסק במסגרת תוכנית פל”ח (פעילות לא חקלאית) ומתמודדת בכבוד אל מול המחלבות הגדולות במדינה.

לשר ופמלייתו נלוו יו”ר הועדה החקלאית עמק חפר, מרכז הועדה, עופר דנין וחברים בועדה.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן