איך להכין עוגת פירות יבשים | מתכון טבעוני | ללא גלוטן

יפית בן מרדכי, דיאטנית קלינית, מלמדת אתכם איך יש להכין עוגת פירות יבשים, בריאה, טבעונית, ללא גלוטן.

הפייקים סביב וירוס קורונה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | חשבתם שוירוס קורונה ויראלי? חכו שתראו את הפייקים שרצים עליו | שירי מימון טענה שמעולם לא ראתה מישהו מצליח עם השיר "סטון קולד". האמנם?

פורום כאן נעים

צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין

רעיון לט"ו בשבט: צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין. ערוץ האוכל YES 28, HOT 38.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

צל"ש מעורבות בקהילה

מבצע התרמת דם למען דור לביא בתוך אולפן רדיו אמצע הדרך FM 90

רדיו “אמצע הדרך” נרתם למען הילד דור לביא בן ה-8 מנתניה הזקוק לתרומת מח עצם בדחיפות ■ הכדורגלן יוסי בניון; מוסר ד”ש ובריאות לילד דור; “אתקשר אליו לחזק אותו…”
מבצע התרמת דם למען דור לביא בתוך אולפן רדיו אמצע הדרך FM 90
נתניה: מבצע התרמת דם למען דור לביא בתוך אולפן רדיו אמצע הדרך FM 90. אורגד

במסגרת יום התרמה ארצי, למען הילד דור לביא מן העיר נתניה נערכה באולפן רדיו אמצע הדרך FM90 מבצע התרמת דם תקדימי בשידור חי, עם מנכ”ל הרדיו, אהרון אורגד ושדרי התחנה, שחקני כדורגל, אמנים וכן אביו של הילד דור, יגאל לביא, וסבתו ויוליה לביא.

לאולפן ביום רביעי (14.2.07), שעבר, כאמור, הגיע צוות רפואי שהתרים דם משדרי התחנה, עובדי הרדיו, האמנים, השחקנים וכן ממאזיני התחנה שהגיעו לתחנת הרדיו אמצע הדרך ותרמו דם.
כל זאת – בשידור חי ברדיו!

בין נותני דגימות הדם השדרים; בועז אורגד, יורם יצחק ואזאנא, ינון בן דוד, ניר אייכל, עליזה שפק, הראל שגב, הזמרים איתי שיף מ”בית הבובות”, הזמר פיני חדד, החקיין יוסי וידר.

הכדורגלנים; יאיר זיו מקבוצת בית”ר ירושלים והכדורגלן הנתנייתי לירון וילנר המשחק כעת בבני סכנין ועוד רבים וטובים.

בנוסף לבדיקות הרים רדיו אמצע הדרך תרומה בסך 2,500 ש”ח לעמותת “עזר מציון” המרכזת את בדיקות הדם.

אגב, שחקן הנבחרת יוסי בניון, שחקן הכדורגל אותו מעריץ דור לביא יותר מכל אחד אחר, מסר ד”ש רדיופוני ואיחולי החלמה מהירה לדור ואף הבטיח לדור, כי יתקשר אליו אישית מלונדון כדי לחזק אותו.

רדיו “אמצע הדרך” מלווה כבר מספר שבועות את משפחת לביא במטרה לסייע לילד דור להבריא ממחלת הסרטן. צעד זה מצטרף לשורה ארוכה של פעילויות תרומה וסיוע לקהילה אותן הרדיו האזורי מבצע בנחישות ואהבה מיום היווסדו לפני עשור.

דור, זקוק לתרומת מח עצם, כמו ילדים ומבוגרים נוספים החולים בסרטן, ובמבצע הארצי מקווים לאסוף עשרות אלפי דגימות דם שייבדקו בכדי למצוא תורמים מתאימים למח העצם.

על מפעלו זה של הרדיו האזורי “אמצע הדרך 90FM” מוענק צל”ש פורטל כאן נעים – Kan-naim.co.il
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן