מדא גייס את מירי בוהדנה למאמצים של מדא בנושא הקורונה

"מזה כשנתיים מגן דוד אדום הוא משפחה עבורי ומקום שבמסגרתו אני זוכה לתת מעצמי למען אחרים" - סיפרה מירי בוהדנה; "נגיף הקורונה, יצר בהלה רבה בעולם וגם בארץ והרבה דברים בנושא אינם ברורים, מה שיכול להלחיץ עוד יותר. לכן, שמחתי מאוד לשתף פעולה עם מדא, גם בנושא הזה, וליצור סרטון ביחד עם דר' סטרוגו, שמטרתו להעלות מודעות לפעולות שונות שחשוב לעשות, כדי למנוע הדבקה, לתת תשובות ולהרגיע את הציבור" .

אורלי לוי לא ידעה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | אומנם עמיר פרץ הצהיר שוב ושוב שהוא רוצה ממשלה בתמיכת הרשימה המשותפת, אבל אורלי לוי אבקסיס פשוט לא ידעה | להשוות קורונה לשפעת זה אולי מרגיע - אבל לא נכון.

פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

עמק חפר

פרויקט תיעוד ניצולי שואה תושבי עמק חפר הסתיים במפגש מרגש ב”יד ושם”

את המשתתפים ואת ראש המועצה האזורית עמק חפר, רני אידן, שהשתתף במפגש, ריגש חבר קיבוץ העוגן, יעקב גוטרמן, סיפר המפגש המרגש של הורי רעייתו של אידן עם תום המלחמה, סיפור אליו נחשף במהלך סיור שערך עם קבוצת ישראלים בפולין.
פרויקט תיעוד ניצולי שואה תושבי עמק חפר הסתיים במפגש מרגש ב
פרויקט תיעוד ניצולי שואה תושבי עמק חפר הסתיים במפגש מרגש ב”יד ושם”

“ככל שהזמן חולף אנו במאמץ רב לאגור ולאסוף כמה שיותר עדויות של ניצולים למען הדורות הבאים. בעוד שמסמכים יכולים לחכות, האנשים שהיו שם לא יחכו ואנו במרוץ נגד הזמן” – דברים אלה אמר מנכ”ל “יד ושם” נתן איתן, לכ-60 מתושבי עמק חפר שהשתתפו במפגש ייחודי ב”יד ושם” בירושלים, לרגל סיום פרויקט תיעוד ניצולי שואה, תושבי העמק.

לדברי ז’רר לפונד מנהל מרכז התיעוד במועצה האזורית עמק חפר, מיוזמי הפרויקט והרוח החיה שמאחוריו, נערכו במסגרת הפרויקט 90 ראיונות מצולמים.

יעקב גוטרמן חבר קיבוץ העוגן, שנשא דברים בשם הניצולים, העלה על נס את עוצמתם של הניצולים על גיוס כוחות נפש אדירים כדי לקום מהאפר ולבנות חיים חדשים.

כן ריגש גוטרמן את המשתתפים ובעיקר את רני אידן ראש המועצה האזורית עמק חפר, שהשתתף במפגש, כאשר סיפר את סיפר המפגש המרגש של הורי רעייתו של אידן עם תום המלחמה, סיפור אליו נחשף במהלך סיור שערך עם קבוצת ישראלים בפולין.

נשאו דברים אניטה טרסי, מנהלת “בית טרזין”, מיוזמות הפרויקט, ומלכה תור מנהלת מדור גביית עדויות ב”יד ושם”.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן