איך להכין עוגת פירות יבשים | מתכון טבעוני | ללא גלוטן

יפית בן מרדכי, דיאטנית קלינית, מלמדת אתכם איך יש להכין עוגת פירות יבשים, בריאה, טבעונית, ללא גלוטן.

הפייקים סביב וירוס קורונה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | חשבתם שוירוס קורונה ויראלי? חכו שתראו את הפייקים שרצים עליו | שירי מימון טענה שמעולם לא ראתה מישהו מצליח עם השיר "סטון קולד". האמנם?

פורום כאן נעים

צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין

רעיון לט"ו בשבט: צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין. ערוץ האוכל YES 28, HOT 38.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

צל"ש מעורבות בקהילה

עמותת “אחרי” בעיר נתניה פעלו לרווחת דיירי בית אברהם בביה”ח לניאדו

לאחר עבודתם המסורה במקומות ישיבה תחת הפרגולות וגדר סביב להגנה ושמירה על האזור המטופח הוזמנו 70 חניכי “אחריי” יחד עם מדריכים ואישים מובילים בעמותה לטקס מכובד באולם שיקגו בו היו נוכחים גם נציגים ממועצת העיר נתניה
עמותת
עמותת “אחרי” בעיר נתניה פעלו לרווחת דיירי בית אברהם בביה”ח לניאדו

בחצר בית החולים לניאדו בעיר נתניה נערך טקס נטיעות מיוחד ביום חמישי האחרון, את היום הזה יזמו, תכננו והכינו חניכי נוער עמותת “אחריי” בדחיפת קומונת נתניה, הם פנו לאסוף תרומות למטרה זו, הסתובבו בין משתלות ויצרני ריהוט גן.

ארגנו סביבם קבוצות של “אחריי” החל מהכנה לבגרות בנתניה שהגיע מספר פעמים ועזרה בכל השלבים, הכנת הקרקע בסידור השקיה ועד לרגע הנטיעות שהיה שיא הפרויקט.

הפרויקט החל כבר לפני כחודשיים בביצוע דישון, חריש וגרוף. המשיך בהשגת תרומות, בניית שבילים בגינה ובניית פרגולות לצל. נתרמו גם כדי קישוט גדולים, עץ זית גדול, חלוקי נחל וטוף שיחד עוצבו לגינה לתפארת.

הנוער, דאג להציב שלט שהגינה הינה תרומה לרווחת דיירי “בית אברהם” שזהו ביתם וכעת יוכלו לצאת לגינה לראות ירוק ופרחים ולשאוף אויר צח. בהמשך טיפלו במקומות ישיבה תחת הפרגולות וגדר סביב להגנה ושמירה על האזור המטופח.

כמו כן, הייתה קבוצה שציירה על החומה בחצר בית החולים והביאה אוירה מיוחדת עם הצבעים בציור. לאחר עבודתם המסורה הוזמנו 70 חניכי “אחריי” יחד עם מדריכים ואישים מובילים בעמותה לטקס מכובד באולם שיקגו בו היו נוכחים גם נציגים ממועצת העיר נתניה מר עקיבא יצחקי שנשא דברים, דוד צמח שבירך את הנוער וכן מנהל בית החולים מר המרמן חיים שנשא דברים, מנהלת הסיעוד הגב’ אסתי שיר, נציגים מיחסי ציבור ומהמחלקות וכמובן תורמים.

הטקס הונחה ע”י גב’ מירקה מפקחת המחלקות הסיעודיות במהלכו חולקו תעודות לתורמים ולקבוצות הנוער ע”י הגב’ אסתי שיר ונציג העמותה. הטקס היה מאד מפרגן לנוער עם מסר חזק ביותר – שימשיכו בדרך זו של תרומה לקהילה ואכפתיות לנעשה סביבה.

על כך, ראויים חניכי עמותת “אחרי” לצל”ש פורטל כאן נעים – www.kan-naim.co.i.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן