מבזקי כאן ישראל

פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

עמק חפר

ישובי חוף חפר: כביש החוף יורחב בהשקעה של מאות מיליונים בלי בדיקה של החלופות האחרות

פנו במכתב דחוף לשר הפנים, רוני בראון, בבקשה למנוע קבלת החלטה בנוגע לביצוע הפרויקט הלאומי של הפיכת כביש החוף לכביש מהיר ממחלף חבצלת השרון ועד מכמורת.
ישובי חוף חפר: כביש החוף יורחב בהשקעה של מאות מיליונים בלי בדיקה של החלופות האחרות
ישובי חוף חפר: כביש החוף יורחב בהשקעה של מאות מיליונים בלי בדיקה

תושבי ישובי חוף חפר בשרון מזהירים: הממשלה עומדת לקבל החלטה על פרויקט לאומי להרחבת כביש החוף בהשקעה של מאות מיליונים – בלי בדיקה של החלופות האחרות על פי התוכנית יקוצר כביש נתיבי אילון שהיה אמור להגיע עד קיסריה וכל התנועה תתנקז לכביש החוף במחלף ענק ליד חבצלת השרון נציגי תשעה ישובים בחוף חפר בשרון פנו במכתב דחוף לשר הפנים, רוני בראון, בבקשה למנוע קבלת החלטה בנוגע לביצוע הפרויקט הלאומי של הפיכת כביש החוף לכביש מהיר ממחלף חבצלת השרון ועד מכמורת.

המכתב נשלח לקראת דיון והצבעה שצפויים להתקיים ביום ראשון הקרוב (4 בפברואר) בועדת השרים לענייני פנים ושירותים.

במכתבם מזהירים תושבי חוף חפר שההחלטה על הפרויקט, שעלותו מאות מיליוני שקלים והשלכותיו על המשק הלאומי נאמדות במיליארדים, עומדת להתקבל בלי בדיקה מקצועית של חלופות נוספות. על המכתב חתומים תושבי; אביחיל, חבצלת השרון, גבעת שפירא, בת חן, ביתן אהרון, בית חרות, בית ינאי, חופית ומכמורת.

ועדת השרים תתבקש לאשר בישיבתה הפיכת כביש מס. 2 בקטע שבין נתניה וחדרה לכביש מהיר. על פי הצעה זו, נתיבי איילון (כביש מס. 20) שהיה אמור להגיע עד לקיסריה יקוצר וכל התנועה תתנקז לכביש החוף ליד חבצלת השרון.

נציגי הישובים, מציינים במכתבם שהפיכת כביש החוף למהיר יקרה משמעותית מהחלופה של נתיבי איילון ותגרום למפגע תחבורתי באזור שכבר היום פקוק באופן קבוע בחלק גדול משעות היום.

הפיכת כביש החוף, המתפתל בין ישובי חוף חפר, לכביש מהיר תחייב חריגה משמעותית מהנתיב הקיים בשל התקנים הנוגעים לאחוזי השיפוע והעיקולים בכביש מהיר. הדבר יביא לפגיעה בנחלותיהם של תושבים לאורך הכביש ויגרום לפקקי תנועה חמורים למשך מספר שנים במהלכם ימשכו העבודות.

תושבי חוף חפר מזהירים שהרחבת כביש החוף לא תיתן מענה לצרכי התחבורה באזור ובסופו של דבר לא יהיה מנוס מהארכת נתיבי איילון כך שההוצאה תהיה כפולה.

בפניה לשר הפנים מבקשים תושבי חוף חפר לעכב קבלת ההחלטה עד לבחינה מקצועית כוללת של כל החלופות. קבלת החלטה חפוזה תביא למחדל לאומי. מדינת ישראל סבלה די מהתוצאות של החלטות שהתקבלו ללא שיקול דעת מספיק ואין לחזור על כך.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן