מבזקי כאן ישראל

פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

סקס | Sex

הלו, יוסטון, יש לנו בעיות מין…

אסטרונאוטים שיוצאים למשימות ארוכות בחלל חשופים לסיכונים רבים, אך דו”ח חדש שפירסם אנתרופולוג מעיד על סיכון נוסף: הם עלולים לקיים יחסי מין או להיכנס למתח מיני וכתוצאה מכך לפתח בעיות אישיות שיכולות לסכן את משימתם. מומחים: סקס דווקא עוזר להפיג את השעמום
הלו, יוסטון, יש לנו בעיות מין...
הלו, יוסטון, יש לנו בעיות מין…

אזהרה לנאס”א: שליחת אסטרונאוטים למשימות ארוכות בחלל עלולה לגרום להם לבעיות על רקע מיני. הם עלולים למצוא את עצמם בקונפליקט לא פשוט בכלל ועשויים להגיע אף לידי קיום יחסי מין עם אחד מעמיתיהם לצוות, כך עולה מדו”ח שנמסר לנאס”א מהאקדמיה האמריקאית למדע (NAS).

כשמסע לירח לוקח לפחות שישה חודשים ומסע למאדים יכול להגיע בקלות ל-30 חודשים, לא יהיה מפתיע אם האסטרונאוטים יגלו שחברי הצוות שלהם יכולים להוות לא רק חברים למסע, אלא גם חברים למיטה…

עורך הדו”ח, לורנס פלינקס, הינו אנתרופולוג רפואי מאוניברסיטת דרום קליפורניה שבלוס אנג’לס, ארה”ב.

פלינקס, טוען, כי; “במשימות הדורשות לבלות זמן כה רב מחוץ לבית קשה מאוד להתעלם מנושא יחסי המין”.

“נאס”א צריכה לקחת את הנושא ברצינות, שכן התעלמות ממנה עלולה לגרום למצבים בהם חברי הצוות יפתחו בעיות על רקע מיני, דבר העלול להכשיל את המשימה”, הוא אמר.

ממחקר שערך פלינקס, עולה, כי ישנם מספר בעיות שעלולות לצוץ במהלך טיסה ממושכת לחלל. פלינקס הקים סימולטור לתחנת חלל והזמין אסטרונאוטים לשהות שם לתקופות ממושכות המדמות משימה בחלל.

“לאחר שהיה של שמונה חודשים בתחנת החלל שבניתי האסטרונאוט הרוסי ניסה פעמים לנשק את האסטרונאוטית הקנדית, והיינו צריכים להציב דלתות נעולות בין הצוות הרוסי לצוות הבינלאומי”, הוא אמר.

למרות ממצאיו של פלינקס, מומחים, מעריכים, כי קיום יחסי מין חנת החלל יכול להיות דווקא כלי מצוין להפגת השעמום במשימות ארוכות, כמובן אם האסטרונאוטים יצליחו להתגבר על היעדר הגרביטציה והפרטיות.

__________

הידיעה הובאה באדיבות פורטל בריאות ויופי BeOK
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן