"עושים כאן משהו חד פעמי"

"עושים כאן משהו חד פעמי": הפקת הענק שמשחזרת את מלחמת יום הכיפורים | כתבתה של שני נחשוני, מתוך חדשות 07.10.19.

האם יש ערך בבקשת סליחה? | גיא זהר

לכבוד יום כיפור, בדק כאן 11, מה מעמדה של סליחה בפוליטיקה הישראלית? האם פוליטיקאים מתנצלים - והאם יש מי שימחל להם?
מהצד השני עם: גיא זהר - 07.10.2019.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

חדשות עיתונות | תקשורת המונים

תעודת עיתונאי מטעם לשכת העיתונות הממשלתית, מי ראוי

וועדה מייעצת לבחינת הכללים למתן תעודות מטעם לשכת העיתונות הממשלתית לאזרחים ותושבים ישראלים, העוסקים במקצועות התקשורת באמצעי תקשורת ישראלי ◄ הציבור מוזמן להעביר הערות והצעות או כל מידע הנוגעים לעבודת הוועדה, עד ליום, ט"ו באייר ה'תשע"ח, 30.4.18 ◄הוועדה לבחינת הכללים והקריטריונים למתן תעודות מטעם לשכת העיתונות הממשלתית, התבקשה לבחון ולייעץ בדבר הסדרים ראויים שיש לקבוע ביחס לתנאים למתן תעודות לשכת העיתונות הממשלתית (לעמ).
פרופ' מיכאל בירנהק
פרופ' מיכאל בירנהק

מנהל לשכת העיתונות הממשלתית העיתונאי מר ניצן חן, החליט למנות ועדה ציבורית מייעצת בראשות פרופ' מיכאל בירנהק, כדי לבחון את הכללים והקריטריונים למתן תעודות עיתונאי מטעם לשכת העיתונות הממשלתית, לאזרחים ותושבים ישראלים, העוסקים במקצועות התקשורת באמצעי תקשורת ישראלי, התשע"ג-2013 ובמיוחד סעיפים 1 ו-4.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

יצוין, כי הציבור מוזמן להעביר הערות והצעות או כל מידע הנוגעים לעבודת הוועדה. עוד נמסר, כי הוועדה לבחינת הכללים והקריטריונים למתן תעודות מטעם לשכת העיתונות הממשלתית, התבקשה לבחון ולייעץ בדבר הסדרים ראויים שיש לקבוע ביחס לתנאים למתן תעודות לשכת העיתונות הממשלתית (לעמ) ואישורים בעניינים שלהלן;

  1. מעמדן של פלטפורמות דיגיטליות כ"אמצעי תקשורת" לעניין תעודות לשכת העיתונות הממשלתית (לעמ), ובמיוחד אתרי אינטרנט ישראלים מקומיים, אתרי נישה, אתרים ישראלים בשפות זרות שמיועדים לקהל מוגדר, רשתות חברתיות, אפליקציות מסרונים, ניוזלטר בדיוור אלקטרוני ועוד.
  2. אפשרות הגבלת מועד הגשת בקשה לתעודה לפיו עיתונאי/ת, יוכלו להגיש בקשה לקבל תעודת לשכת העיתונות הממשלתית רק לאחר שהוכיחו עבודה של חצי שנה לפחות, בתחום התקשורת.
  3. בחינה מחדש של הגדרת סעיף "מקצועות התקשורת" בכללי לשכת העיתונות הממשלתית – בהתחשב באמצעי התקשורת הקיימים ובהתאמתם לפלטפורמות חדשות.

 הציבור מוזמן להעביר הערות והצעות או כל מידע הנוגעים לעבודת הוועדה

מנהלת תחום עיתונות של לשכת העיתונות הממשלתית, הגב' אורנה אדלברג-כשר, מסרה לפורטל ’כאן ישראל | כאן נעים | kan-naim | אתר האינטרנט של כל המדינה’, כי; כללי לשכת העיתונות הממשלתית הנוכחיים זמינים במלואם באתר – לחץ כאן.

הציבור מוזמן להעביר הערות והצעות או כל מידע הנוגעים לעבודת הוועדה לבחינת הכללים והקריטריונים למתן תעודות מטעם לשכת העיתונות הממשלתית, כמפורט לעיל. במקרים מסוימים ועל פי שיקול דעת הוועדה, יוזמנו גופים או פרטים להציג עמדתם בפני הוועדה.

אופן העברת ההערות;

ניתן לשלוח הערות, כאמור למרכזת הוועדה, גב' אורנה אדלברג-כשר, בדואר אלקטרוני: OrnaA@Press.pmo.gov.il, עד ליום, ט"ו באייר ה'תשע"ח, 30.4.18. לאחר מועד זה לא יתקבלו התייחסויות נוספות. בהערותיכם ציינו; שם המגיש, כתובת דואר אלקטרוני, טלפון (לא חובה).

הוועדה לבחינת הכללים והקריטריונים למתן תעודות מטעם לשכת העיתונות הממשלתית, עשויה לפרסם את הפניות. גורם המעוניין, כי פנייתו או חלקים ממנה לא יפורסמו בפומבי או יפורסמו בלי ציון שמו, יציין זאת באופן בולט ובמפורש בפתח פנייתו.

אל כללים למתן תעודות מטעם לשכת העיתונות הממשלתית.
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 66, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן