איך להכין עוגת פירות יבשים | מתכון טבעוני | ללא גלוטן

יפית בן מרדכי, דיאטנית קלינית, מלמדת אתכם איך יש להכין עוגת פירות יבשים, בריאה, טבעונית, ללא גלוטן.

הפייקים סביב וירוס קורונה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | חשבתם שוירוס קורונה ויראלי? חכו שתראו את הפייקים שרצים עליו | שירי מימון טענה שמעולם לא ראתה מישהו מצליח עם השיר "סטון קולד". האמנם?

פורום כאן נעים

צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין

רעיון לט"ו בשבט: צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין. ערוץ האוכל YES 28, HOT 38.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

חדשות כאן ישראל כאן אשקלון

תיק עבירות מין נגד שמעוני ראש העיר אשקלון, נסגר

פרקליטות מחוז תל אביב (פלילי); "לאחר בחינת מכלול הראיות בתיק באופן יסודי, הוחלט לסגור את התיק נגד החשוד מר שמעוני, מ'חוסר ראיות מספיקות'. הודעה מטעם הפרקליטות, נמסרה גם למתלוננות בתיק" ◄ראש עיריית אשקלון המושעה מר איתמר שמעוני; "על אף מחיר הפגיעה בי, באשתי ובילדיי סוף כל סוף נעשה עמי צדק".
איתמר שמעוני ראש העיר אשקלון המושהה
איתמר שמעוני ראש העיר אשקלון המושהה, תיק עבירות מין נגד נסגר | עיבוד צילום: שולי סונגו ©

תיק עבירות המין בהן נחשד ראש עיריית אשקלון המושעה מר איתמר שמעוני, נסגר (!) – כך הודיעה הערב (שני, כ”ג בכסלו תשע”ח) פרקליטות מחוז תל אביב (פלילי) לבא כוחו של איתמר שמעוני שאמר הער לכלי התקשורת; “על אף מחיר הפגיעה בי באשתי ובילדיי נעשה סוף כל סוף איתי צדק”.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו לכאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה בפייסבוק’ או בטוויטר.

בנימוקיה ציינה הפרקליטות, כי לאחר בחינת מכלול הראיות בתיק באופן יסודי, הוחלט לסגור את התיק נגד החשוד מר שמעוני, מ‘חוסר ראיות מספיקות’. הודעה מטעם הפרקליטות, נמסרה גם למתלוננות בתיק.

דוברת מחוז תל אביב של משרד המשפטים עורכת דין עדי לבני, מסרה לפורטל ’כאן ישראל | כאן נעים | kan-naim | אתר האינטרנט של כל המדינה’, כי;כזכור, נגד שמעוני ואחרים, מתנהל בימים אלו, הליך בבית המשפט המחוזי בעיר תל אביב בחשד לביצוע של עבירות שוחד, מרמה והפרת אמונים, הלבנת הון וכן עבירות מס. התיק נחקר על ידי משטרת ישראל.

שמעוני, בן ה-49, נשוי לרוויטל ואב לארבעה ילדים, ששימש ראש עיריית אשקלון מנובמבר 2013, מושעה עדיין מתפקידו כיום, לאחר שב-21 בפברואר, החליטה ועדה בראשות ‘משרד הפנים’ להשעותו מתפקיד ראש העיר.

שמעוני, כיהן שנים רבות כחבר מועצת עיריית אשקלון והתמודד פעמיים לראשות העיר אשקלון. בשנת 2008, הפסיד לראש העיר בני וקנין, אך בבחירות ב-2013, חל המהפך, כאשר שמעוני, ניצח את וקנין; המועד שמעוני, קיבל כ-52.3% מקולות הבוחרים לעומת וקנין, אשר קיבל כ-40.3% מהקולות.

כתב אישום בעבירות של לקיחת שוחד, מרמה והפרת אמונים ועבירות מס

במאי 2014, הוצמדה לשמעוני אבטחה זאת בהמלצת המשטרה, בעקבות שינויים במדיניות העירייה נגד עסקים לא חוקיים שפעלו באשקלון וחשש להתנכלות מצד גורמי פשיעה בעיר.

על פי ויקיפדיה במהלך כהונתו, נערך ‘מבצע צוק איתן’ ביולי-אוגוסט 2014, שבמהלכו נורו רקטות רבות לעבר אשקלון. מרביתן יורטו על ידי ‘כיפת ברזל’ אולם אחדות מהן פגעו בכל זאת בעיר וגרמו לפצועים בבני אדם ולנזק ברכוש. עיריית אשקלון, נערכה לתמיכה בתושבים ששהו במקלטים, בארגון פעולות הירגעות מחוץ לעיר ובאירוח אחמים רבים שהגיעו לביקורי עידוד.

בעקבות הפיגוע בבית הכנסת קהילת בני תורה, שבו שני מחבלים תושבי מזרח ירושלים, רצחו חמישה אנשים, הורה שמעוני על הפסקת עבודות בנייה, כולל בניית ממדים, בגני ילדים בעיר, שבהן מועסקים ערבים ישראלים. הוא נימק צעד זה ברצון; “להגביר את הביטחון האישי אצל ההורים, הילדים והצוות החינוכי”.

בתחילת ינואר 2016, נעצר בחשד לעבירות מין, לקיחת שוחד, הלבנת הון, הפרת אמונים ושיבוש מהלכי חקירה. ב-22 בינואר, שוחרר שמעוני בתנאים מגבילים, ובהם איסור כניסה לבניין עיריית אשקלון וכן איסור על יצירת קשר עם מעורבים בפרשה.

במאי 2016, חזר לתפקידו כראש עיריית אשקלון, תוך הגבלות על סמכויותיו. בפברואר 2017, הוגש נגדו כתב אישום בעבירות של לקיחת שוחד, מרמה והפרת אמונים ועבירות מס, כאמור, מר שמעוני, עדיין מושעה מתפקידו כיום, לאחר שב-21 בפברואר, החליטה ועדה בראשות ‘משרד הפנים’ להשעותו מתפקיד ראש העיר.
אודות הכותב

עורך דין אלירן נעים

הכותב, הינו עורך דין. בעל משרד אלירן נעים – משרד עורכי דין. בעל תואר ראשון במשפטים ומחזיק ברישיון עריכת דין בישראל.
עורך דין אלירן נעים, משמש בין היתר גם כיועץ משפטי של אתר האינטרנט כאן ישראל (כאן נעים). המשרד בבעלותו עוסק בתחומי המשפט האזרחי על כל נושאיו בדגש על תחומי המשפט המודרנים כמו; דיני אינטרנט, קניין רוחני, לשון הרע, ועוד. המשרד משרת מגוון לקוחות פרטיים ומהסקטור העסקי | להתקשרות; 050-7415351 | ‏‎@elirannaimlaw‎‏ | elirannaim@gmail.com.

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן