חג סוכות שמח

101 הזעקת עזרה מדא

ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

טקס חילופי שרים

הטקס בהשתתפות השר הנכנס ח"כ עודד פורר, השר היוצא ח"כ אלון שוסטר, שר האוצר ח"כ אביגדור ליברמן ומנכ"ל המשרד ד"ר נחום איצקוביץ'.

פורום כאן נעים

המדריך לבחירת המלון המושלם

הקיץ כבר כאן, ואיתו גם כל הפירות המתוקים! אז כיצד נבחר את המלון המדוגם ביותר? מדריך שירות ההדרכה והמקצוע, נביל עומרי, עונה על כל השאלות!

מפעל הפיס

שומר הראש וויטני יוסטון

וויטני יוסטון הייתה זמרת פופ, רית'ם אנד בלוז, גוספל וסול, כותבת ומלחינת שירים, ושחקנית קולנוע אמריקאית. אחת הזמרות המצליחות והמפורסמות של סוף שנות ה-80 ושנות ה-90.

טיפים לאחסון פירות וירקות

כמה פעמים כבר עשינו את אותה הטעות וקנינו ירקות ופירות בכמויות שיכולות להספיק גם לעוד שנה, אבל אז - באסה! נאלצנו לזרוק אותם. *לא עוד* משרד החקלאות פה כדי לעזור ולהאריך עוד יותר את חיי המדף שלהם! צפו בסדרה הקטעים וכנסו עכשיו:

101 הזעקת עזרה מדא

הריון | לידה | תינוקות מבזקים חדשות ‘כאן ישראל’ קיבוץ

תאריך הלידה ה-12.1.21, השעה 12:01 בקריה הרפואית ‘רמבם’

 "הנסיכה הקטנה" הגיעה לאוויר העולם בלידה רגילה, במשקל של 3.200 קילוגרמים, אחרי שעות ארוכות בחדר הלידה, אך למרות ההמתנה הארוכה היא הצליחה להקדים את מועד הלידה המשוער בכמה ימים ◄ "לא ממש הסתכלתי על השעון, אבל אחרי שהיא נולדה, הבנתי שהכל מסתדר למספרים מעניינים ויש לנו סיפור לידה מיוחד לספר בהמשך", אומרת היולדת שרון-דניסיוק בחיוך.
0
0
טניה, בן זוגה מיכאל והתינוקת הקטנה שהצטרפה למשפחה | צילום: הקריה הרפואית רמבם | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
טניה, בן זוגה והתינוקת

יום יבוא, ימים יבואו, שנים רבות יבואו, והיא תזכור תמיד את הוריה שהביאו אותה עד הלום; התינוקת ששמה הפרטי טרם נקבע לבית שרון-דניסיוק, שבקיבוץ חקוק, נולדה בשעה טובה ובמזל טוב בתאריך 12.1.21, בשעה 12:01 המקום; ‘הקריה הרפואית רמבם’.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

יש תאריכים מיוחדים, משמעותיים שהם דבר משמח, כך למשל, יש זוגות בוחרים אותם בקפידה כמו ליום חתונתם, להצעות נישואין ואם אחד מהם הופך למועד יום ההולדת, אז יש התחלה מעניינת לחיים.

היום בצהריים (יום שלישי, כ”ח בטבת התשפ”א) “פעמיים כי טוב“, ילדה חברת קיבוץ חקוק שבצפון, טניה שרון-דניסיוק, צעירה בת 35, ילדה בשעה טובה ומוצלחת, בת מקסימה, אחרי שני בנים ו”העניקה” לה מועד יום הולדת שכזה שלא תשכח אותו לעולם וחבריה לא יישכחו אותו”; ה-12.1.21 בשעה 12:01!

הביטוי ‘פעמיים כי טוב‘ נאמר בעקבות תיאורו ב’ספר בראשית‘, בכל יום מימי הבריאה נאמר בסופו: “וירא אלוהים כי טוב”, חוץ מיום שני בו לא נאמר כי טוב, כי לא הסתיימה מלאכת הבריאה אלא הושלמה ביום שלישי.

ומכוון שהושלמה גם מלאכת הבריאה של יום שלישי. נאמר ביום שלישי פעמיים! “וירא אלוהים כי טוב”.

יום שלישי נחשב במסורת היהודית, כיום שיש בו מזל טוב במיוחד ולפיכך, ראוי לקבוע אותו גם כמועד לטקס נישואין, בינתיים זו רק המלצה לתינוקת שרק נולדה, ליום חופתה כשיגיע בשעה טובה.

מדוברות בית החולים רמבם – הקריה הרפואית לבריאות האדםמסרה סגנית הדובר הגב’ דגנית קניג לאתר כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ כי; “הנסיכה הקטנה” הגיעה לאוויר העולם בלידה רגילה, במשקל של 3.200 קילוגרמים, אחרי שעות ארוכות בחדר הלידה, אך למרות ההמתנה הארוכה היא הצליחה להקדים את מועד הלידה המשוער בכמה ימים.

“לא ממש הסתכלתי על השעון, אבל אחרי שהיא נולדה, הבנתי שהכל מסתדר למספרים מעניינים ויש לנו סיפור לידה מיוחד לספר בהמשך”, אומרת היולדת שרון-דניסיוק בחיוך של שביעות רצון לא מוסתרת.

את הבחירה ללדת בקריה הרפואית רמבם, קיבלה טניה שרון-דניסיוק באופן טבעי, למרות המרחק הגדול מביתה בקיבוץ חקוק.

כאחות במחלקת כירורגית ב’ (צד כרמל), בית חולים רמבם הוא “בית שני” עבורה, היא מבהירה; “הצוות פה מקסים וחווית הלידה היתה טובה מאוד. לא היה לי ספק שפה אני יולדת” – סיכמה טניה שרון-דניסיוק את מה שאירע רק לפני כמה שעות ספורות תוך שהיא מבקשת להודות לכל מי שליווה אותה ברגעים המיוחדים והבלתי נשכחים.

0
0אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 67, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן