קמפיין: אנשים. לא סמלים

עמותת נגישות ישראל - Access Israel, יוצאת בקמפיין מקורי רחב היקף / ארצי של עמותת נגישות ישראל יחד עם משרד הפרסום ליאו ברנט, למיגור תופעת עברייני חניות הנכים והעלאת המודעות לנושא. בין לילה, אלפי תמרורי חניות נכים ב-15 ערים, ובעשרות רבות של חניונים ומרכזי קניות בפריסה ארצית, הוחלפו בתמונות של 50 אנשים אמיתיים עם מוגבלות, המספרים את סיפוריהם האישיים.

נאומו של בצלאל סמוטריץ' מכנס התנועה לאיכות השלטון

במשך עשרות שנים המתח הרצוי בין הרשויות השונות לא התקיים. יותר נכון לומר – הוא התקיים אבל בכיוון אחד בלבד. הרשות השופטת איתגרה פעם אחר פעם את שתי חברותיה, ואולם היא עצמה לא אותגרה לרגע. אסור היה לגעת בה.

פורום כאן נעים

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים?

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים? העיתונאי אלי לוי חדשות ערוץ 10 מביא את הסיפור ושיחה עם מנהלת מחלקת ילדים במרכז הרפואי הלל יפה דר' עדי קליין.

הרב יובל הכהן אשרוב – מגלה איך לרזות בלי דיאטה

הרב יובל הכהן אשרוב - מגלה לנו את הסוד איך לרזות בלי דיאטה.

זן נדיר – טורפים

טורפים - טורפי העל של ישראל כפי שנלכדו בעדשה של משה אלפרט במשך שלושים שנה: מסעודתו של הנמר האחרון בעין-גדי ועד המרדף אחרי זאבי הגולן. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

סטטיק ובן-אל תבורי עם הלהיט החדש

סטטיק ובן-אל תבורי, הצמד המוזיקלי הישראלי עם הקליפ-להיט הראשון החדש בשפה האנגלית. זו הגרסה האמריקאית ל"סלסולים" שיצאה לעולם 12.12.18.

מפעל הפיס

נגישות השירות למגבלה תקשורתית (גמגום)

אנדריי קגן, אדם מגמגם אשר עובד בעמותת נגישות ישראל, מספר על עצמו ונותן המלצות לאופן בו יש לתקשר עם אדם מגמגם.

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי, שניתן לטבען, רוטב לאורז [ 40 דק' בישול] מתכונים נוספים ניתן למצוא באתר - http://druzecuisine.com/ מרק שעועית מהיר כתוספת לאורז לבן, מתכון דרוזי מסורתי קל להכנה שניתן לטבען, מתוך סודות המטבח הדרוזי.

נעים לעקוב אחרי

כדורגל לוד ספורט ישראל

קבוצת 'בני לוד' מסתבכת רשם העמותות הגיש נגדה בקשת פירוק

לטענת רשם העמותות נגד העמותה תלוי ועומד כתב אישום בגין עבירות מס ועבירות על חוק איסור הלבנת הון. לטענת רשם העמותות, ליקויים חמורים אלה מעידים כי פעולות העמותה מתנהלות בניגוד לחוק, למטרותיה ולתקנון העמותה ומקימים עילה לפירוק העמותה ◄ רשם העמותות צפוי לבקש מבית משפט למנות לעמותה בעל תפקיד אשר יוענקו לו סמכויות נרחבות, אשר יאפשרו לו, בין היתר, להחליף את מוסדות העמותה ולחקור את התנהלותה הכספית של העמותה.
קבוצת הכדורגל של בני לוד הנתמכת על ידי 'עמותת בני לוד רכבת'
קבוצת הכדורגל בני לוד

קבוצת הכדורגל של בני לוד הנתמכת על ידי 'עמותת בני לוד רכבת'

נגד 'עמותת בני לוד רכבת' (עמותה רשומה 580432755), הוגשה היום (חמישי, ה' בטבת התשע"ט, 13.12.2018) בקשה למתן צו פירוק בבית המשפט המחוזי מרכז. העמותה, מקיימת פעילויות ספורט שונות וביניהן הפעלת קבוצת כדורגל בליגה הלאומית בכדורגל וכן הפעלת קבוצות כדורגל לנוער וילדים ברחבי העיר לוד וזאת לאחר שמשא ומתן שהתנהל בין רשם העמותות ולבין עמותת בני לוד רכבת – לא צלח.

 ■רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל 'פורטל 'כאן ישראל | kanisrael  | כאן נעים | kan-naim אתר החדשות המקומיות של כל המדינה בפייסבוק’ או בטוויטר.

לטענת רשם העמותות בבדיקה שביצע באמצעות 'בודק חיצוני' ב-תיק העמותה, כבר בחודש אוגוסט 2016, נמצאו ליקויים ופגמים חמורים הנובעים הנובעים מהתנהלות לא תקינה של עמותת 'עמותת בני לוד רכבת'.

בין היתר, העמותה גם אינה משתפת פעולה עם דרישות הבודק החיצוני ואינה ממציאה את המסמכים הנדרשים לביצוע הביקורת למרות ארכות שניתנו לה.

עוד נמצא, כי בין הליקויים החמורים של עמותת 'בני לוד רכבת';

  • אי רישום הכנסות;
  • ניהול ספרים בלתי תקין;
  • מוסדות עמותה שאינם מבצעים תפקידם בהתאם להוראות הדין;
  • קיומה של שליטה משפחתית בעמותה.

על פי כתב האישום שהוגש ביום 9.2.17, נגד מוחמד אזברגה "אבו סובחי" יושב ראש העמותה ונגד העמותה עצמה באותה תקופה (הבעלים של בני לוד מן הליגה הלאומית, הלך לעולמו באוגוסט 2018, לאחר מאבק במחלה קשה והוא בן 49 בלבד), הועברו לעמותה בין השנים; 2016-2011 כ-2.675 מיליון ₪ שמקורם בעבירות מרמה ועבירות מס שבוצעו, בין היתר, על ידי יושב ראש העמותה.

כספים אלו נטען, הוצגו ככספים ששולמו תמורת פעולות שיווק ופרסום של חברות שונות באמצעות הסכמי חסות ומהווים "רכוש אסור" על פי סעיף 3(א) לחוק איסור הלבנת הון, תשס-2000.

█ רשם העמותות; פעולות העמותה מתנהלות בניגוד לחוק, למטרותיה ולתקנון העמותה ומקימים עילה לפירוק העמותה…

עוד נטען, בכתב האישום, כי בכך הטמיע יושב ראש העמותה את הרכוש האסור במערכת החשבונאית והבנקאית הלגיטימית של העמותה במטרה להסתיר את מקורותיו.

נכון למועד כתיבת שורות אלה, כתב האישום נגד העמותה עודו תלוי ועומד.

דוברת היחידות המקצועיות במשרד המשפטים עורכת דין שיר נוי פיינר, מסרה, ל'פורטל 'כאן ישראל |  kanisrael  | כאן נעים | kan-naim אתר החדשות המקומיות של כל המדינהעולה, כי בנוסף, נגד העמותה תלוי ועומד כתב אישום בגין עבירות מס ועבירות על חוק איסור הלבנת הון.

לטענת רשם העמותות, ליקויים חמורים אלה מעידים, כי פעולות העמותה מתנהלות בניגוד לחוק, למטרותיה ולתקנון העמותה ומקימים עילה לפירוק העמותה.

מטרת הבקשה היא לאפשר לעמותה לתקן את הליקויים שנפלו בפעילותה תחת פיקוח בית המשפט וזאת תוך רצון להביא להבראתה, ולאפשר את פעילותה הספורטיבית.

במסגרת ההליך צפוי רשם העמותות לבקש מבית משפט למנות לעמותה בעל תפקיד אשר יוענקו לו סמכויות נרחבות, אשר יאפשרו לו, בין היתר, להחליף את מוסדות העמותה ולחקור את התנהלותה הכספית של העמותה.

ניהול תאגיד ספורט אשר יעסוק בניהול משחקי כדורגל בקרב ילדים, נערים נוער ומבוגרים בתחומי העיר לוד. קבוצות מעורבות של נערים ערבים ויהודים כאחד, אשר ישחקו גם במסגרת משחקי הליגות של ההתאחדות לכדורגל בישראל.

אל בקשה למתן צו פירוק בני לוד רכבת
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

דילוג לתוכן