101 הזעקת עזרה מדא

ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

טקס חילופי שרים

הטקס בהשתתפות השר הנכנס ח"כ עודד פורר, השר היוצא ח"כ אלון שוסטר, שר האוצר ח"כ אביגדור ליברמן ומנכ"ל המשרד ד"ר נחום איצקוביץ'.

פורום כאן נעים

המדריך לבחירת המלון המושלם

הקיץ כבר כאן, ואיתו גם כל הפירות המתוקים! אז כיצד נבחר את המלון המדוגם ביותר? מדריך שירות ההדרכה והמקצוע, נביל עומרי, עונה על כל השאלות!

מפעל הפיס

שומר הראש וויטני יוסטון

וויטני יוסטון הייתה זמרת פופ, רית'ם אנד בלוז, גוספל וסול, כותבת ומלחינת שירים, ושחקנית קולנוע אמריקאית. אחת הזמרות המצליחות והמפורסמות של סוף שנות ה-80 ושנות ה-90.

טיפים לאחסון פירות וירקות

כמה פעמים כבר עשינו את אותה הטעות וקנינו ירקות ופירות בכמויות שיכולות להספיק גם לעוד שנה, אבל אז - באסה! נאלצנו לזרוק אותם. *לא עוד* משרד החקלאות פה כדי לעזור ולהאריך עוד יותר את חיי המדף שלהם! צפו בסדרה הקטעים וכנסו עכשיו:

101 הזעקת עזרה מדא

זכרון יעקב

עמותת זמארין – זכרון יעקב, בחרה מנכל אלון שנירר

זמארין - העמותה לתרבות, פנאי ותיירות בזכרון יעקב בחרה במנכל חדש מר אלון שנירר תושב זכרון יעקב מזה כ- 25 שנים הוא בעל תואר ראשון ביחסים בין לאומיים ותואר שני במנהל ציבורי בעברו שירת 25 שנים בתפקיד ניהול בכיר בשב״כ ◄מנתונים כספיים, של זמארין (עמותה רשומה) עולה, כי המחזור השנתי (שנת 2016) עמד על 16,390,589 ₪. בשנת 2017 הגיעו לקופתה תמיכות ממשלתיות בסך של 219,758 ₪.
0
0
אלון שנירר מנכל עמותת זמארין
אלון שנירר מנכל עמותת זמארין

מינויו של אלון שנירר לתפקיד מנכל ‘עמותת זמארין’ – העמותה לתרבות, פנאי ותיירות בזִכְרוֹן יַעֲקֹב, אושר. כך הודיעה היום (חמישי, כ”ב בתמוז התשע”ח) מועצה מקומית זכרון יעקב.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו לכאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה בפייסבוק’ או בטוויטר.

אלון שנירר, תושב זכרון יעקב מזה כ- 25 שנים, נשוי עם 3 בנות ו – 3 נכדות. הוא בעל תואר ראשון ביחסים בין לאומיים ותואר שני במנהל ציבורי בעברו שירת 25 שנים בתפקיד ניהול בכיר בשרותי הביטחון הכללי (שב״כ).

עם סיום שירותו הביטחוני, הצטרף אל החברה למתנסים וניהל במשך 3 שנים את מתנס רמת ישי.

שנירר, אמר עם מינויו הרשמי, כי; “אני נכנס לתפקידי כמנכל עמותת זמארין, מתוך תחושת שליחות וכוונה אמיתית לעשות הכול על מנת לקדם את תחומי התרבות, הפנאי והתיירות בישוב שקרוב לליבי.

אני מאמין, כי עמותת זמארין, צריכה להוות לב לקהילה תוססת ומעורבת”.

כזכור לפני שנה בדיוק (יוני 2017) הודיע מר אריאל ליסמן מנהל עמותת זמארין, על התפטרותו ל’מועצה מקומית זכרון יעקב‘. המנכל ליסמן, נטען אז, התפטר מסיבותיו האישיות.

ליסמן, נחשב מנהל מוערך, במשך למעלה מ-6 שנים והוביל את צוות זמארין בהצלחה בפיתוח תרבות הפנאי התרבות הספורט והנוער.

המועצה המקומית זכרון יעקב והנהלת עמותת זמארין, מאחלים הצלחה למנהל החדש מר שנירר.

█ עמותת זמארין – זכרון יעקב

עיקר תחום פעילות עמותת זמארין, הינו המרכז קהילתי, המתנס. המנכל החדש יצטרך לנהל המתנס הקהילתי זכרון יעקב, לרבות; עידוד פעילויות קהילתיות, חינוכיות, חברתיות ותרבותיות. עידוד וביצוע פעולות רווחה לטובת כלל הקהילה והאוכלוסייה.

כן, להביא לשיפור איכות החיים ותרבות הפנאי בקהילה. לפתח ולעודד פעולות קהילתיות לרבות פעילויות חברה, חינוך, ספורט, תרבות ופעילות שעות הפנאי.

כמו כן, לארגן פעולות תרבות ובידור, הרצאות והצגות תאטרון. טיפול באוכלוסיות חלשות וחיזוקן.

יצוין, כי מטרות העמותה עומדות בהתאמה לסמכות המועצה המקומית ובתחום שיפוטה בלבד. פיתוח וארגון תחום התיירות בזיכרון יעקב.

זמארין (עמותה רשומה, 580286847) נוסדה בשנת 1996. מנתונים כספיים, עולה, כי המחזור השנתי שלה (שנת  2016), עמד על 16,390,589 ₪. בשנת 2017, הגיעו לקופתה תמיכות ממשלתיות בסך של 219,758 ₪.

עמותת זמארין (בהתחלה נקרא שמה של המושבה זכרון יעקב; “זמרין“, ששימר את שמו של כפר האריסים הערבי “זמארין” (בערבית; زُمَّارِين) ששכן במקום לפני רכישת אדמותיו, משום שהשם הזכיר למתיישבים את השם “שומרון“).

0
0דילוג לתוכן