מבזקים חדשות ‘כאן ישראל’

101 הזעקת עזרה מדא

ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

טקס חילופי שרים

הטקס בהשתתפות השר הנכנס ח"כ עודד פורר, השר היוצא ח"כ אלון שוסטר, שר האוצר ח"כ אביגדור ליברמן ומנכ"ל המשרד ד"ר נחום איצקוביץ'.

פורום כאן נעים

המדריך לבחירת המלון המושלם

הקיץ כבר כאן, ואיתו גם כל הפירות המתוקים! אז כיצד נבחר את המלון המדוגם ביותר? מדריך שירות ההדרכה והמקצוע, נביל עומרי, עונה על כל השאלות!

מפעל הפיס

שומר הראש וויטני יוסטון

וויטני יוסטון הייתה זמרת פופ, רית'ם אנד בלוז, גוספל וסול, כותבת ומלחינת שירים, ושחקנית קולנוע אמריקאית. אחת הזמרות המצליחות והמפורסמות של סוף שנות ה-80 ושנות ה-90.

טיפים לאחסון פירות וירקות

כמה פעמים כבר עשינו את אותה הטעות וקנינו ירקות ופירות בכמויות שיכולות להספיק גם לעוד שנה, אבל אז - באסה! נאלצנו לזרוק אותם. *לא עוד* משרד החקלאות פה כדי לעזור ולהאריך עוד יותר את חיי המדף שלהם! צפו בסדרה הקטעים וכנסו עכשיו:

101 הזעקת עזרה מדא

בחזרה לבית הספר ולגן נתניה עיר חינוך

נתניה פותחת שנת הלימודים התשע”ט עם ילקוטים חדשים

עיריית נתניה, חילקה לתלמידי העיר, ילקוטים וציוד חדש לקראת פתיחת שנת הלימודים התשע"ט, מטעם מינהל הרווחה בעיריית נתניה בשיתוף קרן נתניה ובחסות חברת סוזוקי ◄מנכל חברת סוזוקי, עודד את הילדים ללמידה מוצלחת שתובילם להצלחה בחיים, המשתתפים הודו לראש העיר נתניה הגב' מרים פיירברג על עידוד הילדים לקראת פתיחת השנה החדשה.
0
0
חלוקת ילקוטים וציוד חדש לתלמידי נתניה
חלוקת ילקוטים וציוד חדש לתלמידי נתניה

דואגים לילדי נתניה; מינהל הרווחה של עיריית נתניה בשיתוף ‘קרן נתניה’ ובחסות חברת סוזוקי, קיימו לילדי נתניה אירוע מרגש במיוחד לקראת פתיחת שנת הלימודים הקרבה התשע”ט.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’נתניה סיטי | אתר החדשות המקומיות של נתניה’ ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

כ-700 הורים וילדים, נהנו מצפייה בסרט “מפלצת של מלון” ב’סינמה סיטי‘ וקיבלו ילקוטים איכותיים מלאים בכל טוב וציוד לקראת פתיחת שנת הלימודים החדשה והבאה עלינו לטובה.

“מרגש היה לראות בסוף היום את ההורים ילדיהם שעצרו לרגע לחוויה משותפת ומהנה עם ילקוטים על גבם של הילדים” – ציינו ראש מינהל הרווחה הגב’ רותי גור ויושב ראש קרן נתניה, מר שמוליק צבע.

על פי קרן נתניה, מתברר, כי משפחות רבות מהילדים האלה, יכולות רק לשלוח את תקוותיהן וברכותיהן, משום שהן אינן יכולות להרשות לעצמן לספק אספקה ​​בסיסית של בית הספר.

  בעיר נתניה למעלה מ -10,000 מהם מוכרים על ידי מחלקת הרווחה כילדים נזקקים…

תארו לעצמכם את הבושה של ילד שמגיע ביום הראשון של בית הספר ללא שקית, כלי כתיבה או מחברות. איך נוכל לצפות שהילד הזה יצליח? מקשים בקרן נתניה, ומבקשים מן הציבור הרחב לתרום באמצעות ודרך אתר האינטרנט של קרן נתניה ב-תרומות.

יותר מ –48,000 ילדים מתגוררים בעיר נתניה ולמעלה מ –10,000 מהם מוכרים על ידי מחלקת הרווחה כילדים נזקקים. עולי יהדות אתיופיה ויוצאי יהדות ברית המועצות לשעבר, מהווים כשליש מקבוצה זו.

מדי שנה לפני תחילת הלימודים, קרן נתניה, מספקת אספקה ​​לבית הספר לילדים נזקקים. בעזרתכם גולשים מנתניה ורחבי המדינה, יותר ילדים, יכנסו אל בית הספר בשנה הקרובה והבאה, מצוידים בהצלחה.

מנכל חברת סוזוקי, עודד את הילדים ללמידה מוצלחת שתובילם להצלחה בחיים, המשתתפים הודו לראש העיר נתניה הגב’ מרים פיירברג על עידוד הילדים לקראת פתיחת השנה החדשה.

בנוסף לאירוע זה, חולקו במינהל הרווחה כ-450 ילקוטים לתלמידים נוספים, כך ש‘ילדי נתניה’ יתחילו שנת לימודים מוצלחת.

 

0
0אודות הכותב

כתב נתניה סיטי

כתב נתניה סיטי, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ו/או מוסדות ו/או על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר נתניה סיטי (netanyacityriviera@gmail.com).

Add Comment

Click here to post a comment

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

דילוג לתוכן