ההפתעה המרגשת של סגן י׳ | חיל-האוויר הישראלי

לזה הוא לא ציפה! סגן י׳ חשב שהוא מצטלם לסרטון רגיל לקראת סיום קורס-טיס 179, אבל... לנו היו תכניות אחרות!

למי הצביעה גאולה אבן-סער ב-2006? | גיא זהר

כאן 11 | גאולה אבן-סער טענה שכל חייה הצביעה ליכוד, אבל מאמר מ-2006 טען אחרת. יש פער - וסגרנו אותו | אופירה אסייג, טענה שבסין וביפן אין תאונות דרכים. בדקנו. ועוד פערים קטנים | איך גם נתניהו וגם גדעון סער משתמשים באותו סקר להוכיח את הובלתם?

פורום כאן נעים

“למה אתה גונב?”: מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

בחזרה לבית הספר ולגן נתניה עיר חינוך

נתניה פותחת שנת הלימודים התשע”ט עם ילקוטים חדשים

עיריית נתניה, חילקה לתלמידי העיר, ילקוטים וציוד חדש לקראת פתיחת שנת הלימודים התשע"ט, מטעם מינהל הרווחה בעיריית נתניה בשיתוף קרן נתניה ובחסות חברת סוזוקי ◄מנכל חברת סוזוקי, עודד את הילדים ללמידה מוצלחת שתובילם להצלחה בחיים, המשתתפים הודו לראש העיר נתניה הגב' מרים פיירברג על עידוד הילדים לקראת פתיחת השנה החדשה.
חלוקת ילקוטים וציוד חדש לתלמידי נתניה
חלוקת ילקוטים וציוד חדש לתלמידי נתניה

דואגים לילדי נתניה; מינהל הרווחה של עיריית נתניה בשיתוף ‘קרן נתניה’ ובחסות חברת סוזוקי, קיימו לילדי נתניה אירוע מרגש במיוחד לקראת פתיחת שנת הלימודים הקרבה התשע”ט.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’נתניה סיטי | אתר החדשות המקומיות של נתניה’ ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

כ-700 הורים וילדים, נהנו מצפייה בסרט “מפלצת של מלון” ב’סינמה סיטי‘ וקיבלו ילקוטים איכותיים מלאים בכל טוב וציוד לקראת פתיחת שנת הלימודים החדשה והבאה עלינו לטובה.

“מרגש היה לראות בסוף היום את ההורים ילדיהם שעצרו לרגע לחוויה משותפת ומהנה עם ילקוטים על גבם של הילדים” – ציינו ראש מינהל הרווחה הגב’ רותי גור ויושב ראש קרן נתניה, מר שמוליק צבע.

על פי קרן נתניה, מתברר, כי משפחות רבות מהילדים האלה, יכולות רק לשלוח את תקוותיהן וברכותיהן, משום שהן אינן יכולות להרשות לעצמן לספק אספקה ​​בסיסית של בית הספר.

  בעיר נתניה למעלה מ -10,000 מהם מוכרים על ידי מחלקת הרווחה כילדים נזקקים…

תארו לעצמכם את הבושה של ילד שמגיע ביום הראשון של בית הספר ללא שקית, כלי כתיבה או מחברות. איך נוכל לצפות שהילד הזה יצליח? מקשים בקרן נתניה, ומבקשים מן הציבור הרחב לתרום באמצעות ודרך אתר האינטרנט של קרן נתניה ב-תרומות.

יותר מ –48,000 ילדים מתגוררים בעיר נתניה ולמעלה מ –10,000 מהם מוכרים על ידי מחלקת הרווחה כילדים נזקקים. עולי יהדות אתיופיה ויוצאי יהדות ברית המועצות לשעבר, מהווים כשליש מקבוצה זו.

מדי שנה לפני תחילת הלימודים, קרן נתניה, מספקת אספקה ​​לבית הספר לילדים נזקקים. בעזרתכם גולשים מנתניה ורחבי המדינה, יותר ילדים, יכנסו אל בית הספר בשנה הקרובה והבאה, מצוידים בהצלחה.

מנכל חברת סוזוקי, עודד את הילדים ללמידה מוצלחת שתובילם להצלחה בחיים, המשתתפים הודו לראש העיר נתניה הגב’ מרים פיירברג על עידוד הילדים לקראת פתיחת השנה החדשה.

בנוסף לאירוע זה, חולקו במינהל הרווחה כ-450 ילקוטים לתלמידים נוספים, כך ש‘ילדי נתניה’ יתחילו שנת לימודים מוצלחת.

 
אודות הכותב

כתב נתניה סיטי

כתב נתניה סיטי, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ו/או מוסדות ו/או על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר נתניה סיטי (netanyacityriviera@gmail.com).

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן