איך להכין עוגת פירות יבשים | מתכון טבעוני | ללא גלוטן

יפית בן מרדכי, דיאטנית קלינית, מלמדת אתכם איך יש להכין עוגת פירות יבשים, בריאה, טבעונית, ללא גלוטן.

הפייקים סביב וירוס קורונה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | חשבתם שוירוס קורונה ויראלי? חכו שתראו את הפייקים שרצים עליו | שירי מימון טענה שמעולם לא ראתה מישהו מצליח עם השיר "סטון קולד". האמנם?

פורום כאן נעים

צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין

רעיון לט"ו בשבט: צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין. ערוץ האוכל YES 28, HOT 38.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

חדשות כאן ראשון לציון פלילים

נועם לוי בעל חברת ניקיון מואשם באונס ובמעשים מגונים בעובדותיו

כתב אישום נגד נועם שמעון לוי, תושב הוד השרון, כולל עבירות אינוס, מעשה סדום ועבירות מין שביצע ב- 9 מתלוננות שהועסקו כעובדות ניקיון בחברה שבבעלותו ◄ עורכת דין עינת לב ארי, מטעם ) פרקליטות מחוז מרכז (פלילי); "... העבירות המיוחסות ללוי, מקימות יסוד סביר לחשש, כי יסכן את שלום הציבור ואת ביטחונן של נשים העובדות ונמצאות בנוכחותו ואת המתלוננות בפרט...".
נועם שמעון לוי, בעל חברת 'ש.אור, המספקת שירותי ניקיון' מהוד השרון | רקע: עובדת ניקיון | צילום פייסבוק, עיבוד ממחושב: שולי סונגו©
נועם שמעון לוי

גם חומרי הניקוי הכי טובים, יתקשו למחות ולמחוק את הכתמים שהותיר נועם שמעון לוי, בעליה של חברת ‘ש.אור, המספקת שירותי ניקיון’ המספקת שירותי ניקיון, בין היתר, למוסדות חינוך בעיריית ראשון לציון, תושב הוד השרון, בן 49, (כעת במעצר מ-25.12.2019) בגין אינוס (3 עבירות), מעשה סדום, מעשים מגונים והטרדה מינית. הנאשם, ביצע את העבירות כלפי 9 מתלוננות שעבדו בחברה לשירותי ניקיון בבעלותו.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

כך עולה היום (חמישי, י”ח בשבט, תש”פ) מכתב אישום חמוּר מאד שהגישה סגנית בכירה א’ עורכת דין עינת לב ארי, מטעם פרקליטות מחוז מרכז (פלילי) אל בית המשפט המחוזי (מרכז).

בין החומר שהביא למעצרו של הנאשם נועם לוי, הציגה הפרקליטות; עדויות נפגעות העבירה, מסרונים ששלחה אחת מנפגעות העבירה בזמן אמת, בהן דיווחה, כי נפגעה ממעשיו של נועם שמעון לוי.

וכן, תיעוד מתוך מכשירי הטלפון הניידים של נפגעות העבירה, עדויות עדים אשר פגשו בחלק מנפגעות העבירה בסמוך לאחר הפגיעה בהן, עימותים שנערכו בין נפגעות העבירה ובין נועם שמעון לוי, עדותה של ז.ז., עובדת החברה, אשר פיקחה על עובדות הניקיון, בה גוללה את האירוע במהלכו אף היא הוטרדה מינית על ידי לוי.

באותו מפגש, הוא הציע לה; “להביא לו עובדות ניקיון אותן יוכל לזיין, כפי שנהג לעשות ודיסלב נסטרצ’וק, המכונה; “סלבה” (אותו החליפה באופן זמני בתפקידו), בתמורה לשכר ולקידום. “סלבה” אשר סיפק לו עובדות ניקיון שעדותו, המאשר, כי שמע מחלק מעובדות הניקיון, תלונות על מעשיו של המשיב ואף טען, כי דרש מהמשיב (לוי) לחדול ממעשיו.

אימרות סלבה בפני מדובבים, הנוגעות למעשיו של המשיב. גרסת נועם שמעון לוי עצמו, אשר לפיה הוא מקיים יחסי מין במשרד באופן קבוע עם נשים רבות. בחקירותיו, אישר המשיב כי; קיים אקט מיני עם רוב המתלוננות, אך טען, כי המעשים בוצעו בהסכמתן.

על פי כתב האישום, מדובר היה בנשים קשות יום, אשר נקלעו למצב כלכלי קשה, יוצאות מדינות חבר העמים לשעבר, שהגיעו אל ארץ ישראל במטרה לעבוד לפרנסתן.

לוי, המתין להן במשרדו, ניגש אליהן במהלך עבודת הניקיון או בסיומה וביצע בהן עבירות מין בניגוד לרצונן.

עובדות הניקיון, אינן דוברות השפה העברית, אינן בעלות משפחה, קרובים או חברים במדינת ישראל.

במסגרת עבודתן, נשלחו עובדות הניקיון אלו לביצוע עבודות ניקיון במקומות שונים על פי צורך ודרישה במגוון יעדים, ביניהם גם במשרדי חברת ‘ש.אור, המספקת שירותי ניקיון’.

בין השנים; 2016 לשנת 2019, במועדים שונים, הגיעו אל משרדי החברה, 8 עובדות מבין עובדות הניקיון, כל אחת מהן במועד אחר – לנקות את המשרד של נועם לוי.

כאשר הגיעו נפגעות העבירה אל משרדו של נועם שמעון לוי, בעליה של חברת ש.אור, המספקת שירותי ניקיון, הוא המתין להן במשרדו, ניגש אליהן במהלך עבודת הניקיון או בסיומה וביצע בהן עבירות מין בניגוד לרצונן.

ב-3 מהן, ביצע נועם לוי, מעשי אינוס/מעשה סדום וב-5 מעשים מגונים. כמו כן, הטריד הנאשם מינית את עובדת החברה, אשר פיקחה על עובדות הניקיון.

בבקשת המעצר, כתבה עורכת דין לב ארי, כי “…העבירות המיוחסות למשיב (הנאשם, נועם שמעון לוי) מקימות יסוד סביר לחשש, כי הוא יסכן את שלום הציבור ואת ביטחונן של נשים העובדות ונמצאות בנוכחותו ואת המתלוננות בפרט…

“שום דבר לא הניעו להפסיק את הפגיעה בהן. הדבר מלמד על משיב אשר אינו יכול לשלוט בדחפיו…”.

זאת בין השאר לאור מהוּת המעשים ונסיבותיהם המיוחסים לו בכתב האישום וזאת תוך ניצול יחסי המרות ביניהם, ניצול חולשתן האובייקטיביתמעמדן הלא חוקי בישראל, קשיי שפה, פערי תרבות, אמצעים דלים, חוסר יכולתן לפנות לרשויות אכיפת החוק (מחשש פן תיעצרנה) ועוד – הכל כדי לבצע את המעשים המיניים לסיפוק צרכיו.

מסוכנותו של נועם שמעון לוימשיב)  אף נלמדת מתדירות המקרים ומכמותם. במשך 3 שנים, פגע המשיב באופן שיטתי ב-9 (תשע) מתלוננות שונות ושום דבר לא הניעו להפסיק את הפגיעה בהן.

הדבר מלמד על משיב אשר אינו יכול לשלוט בדחפיו ותוקף שוב ושוב ללא יכולת להפסיק תוקפנותו…”. כתבה עורכת דין לב ארי, מטעם פרקליטות מחוז מרכז (פלילי) אל בית המשפט המחוזי (מרכז).

את הנאשם נועם שמעון לוי, מייצג  עורך דין אבי חימי, שמסר לתקשורת, כי; “כתב האישום אשר הוגש כנגד מרשי, חוטא למציאות וגורם לפגיעה קשה במרשי על לא עוול בכפו… מדובר באדם נורמטיבי, נעדר עבר פלילי ובעל זכויות רבות”.

בקשת מעצר נגד נועם שמעון לוי, בעליה של חברת ש.אור, המספקת שירותי ניקיון.

כתב האישום נגד נועם שמעון לוי, בעליה של חברת ש.אור, המספקת שירותי ניקיון.
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 66, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן