קמפיין: אנשים. לא סמלים

עמותת נגישות ישראל - Access Israel, יוצאת בקמפיין מקורי רחב היקף / ארצי של עמותת נגישות ישראל יחד עם משרד הפרסום ליאו ברנט, למיגור תופעת עברייני חניות הנכים והעלאת המודעות לנושא. בין לילה, אלפי תמרורי חניות נכים ב-15 ערים, ובעשרות רבות של חניונים ומרכזי קניות בפריסה ארצית, הוחלפו בתמונות של 50 אנשים אמיתיים עם מוגבלות, המספרים את סיפוריהם האישיים.

נאומו של בצלאל סמוטריץ' מכנס התנועה לאיכות השלטון

במשך עשרות שנים המתח הרצוי בין הרשויות השונות לא התקיים. יותר נכון לומר – הוא התקיים אבל בכיוון אחד בלבד. הרשות השופטת איתגרה פעם אחר פעם את שתי חברותיה, ואולם היא עצמה לא אותגרה לרגע. אסור היה לגעת בה.

פורום כאן נעים

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים?

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים? העיתונאי אלי לוי חדשות ערוץ 10 מביא את הסיפור ושיחה עם מנהלת מחלקת ילדים במרכז הרפואי הלל יפה דר' עדי קליין.

הרב יובל הכהן אשרוב – מגלה איך לרזות בלי דיאטה

הרב יובל הכהן אשרוב - מגלה לנו את הסוד איך לרזות בלי דיאטה.

זן נדיר – טורפים

טורפים - טורפי העל של ישראל כפי שנלכדו בעדשה של משה אלפרט במשך שלושים שנה: מסעודתו של הנמר האחרון בעין-גדי ועד המרדף אחרי זאבי הגולן. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

סטטיק ובן-אל תבורי עם הלהיט החדש

סטטיק ובן-אל תבורי, הצמד המוזיקלי הישראלי עם הקליפ-להיט הראשון החדש בשפה האנגלית. זו הגרסה האמריקאית ל"סלסולים" שיצאה לעולם 12.12.18.

מפעל הפיס

נגישות השירות למגבלה תקשורתית (גמגום)

אנדריי קגן, אדם מגמגם אשר עובד בעמותת נגישות ישראל, מספר על עצמו ונותן המלצות לאופן בו יש לתקשר עם אדם מגמגם.

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי, שניתן לטבען, רוטב לאורז [ 40 דק' בישול] מתכונים נוספים ניתן למצוא באתר - http://druzecuisine.com/ מרק שעועית מהיר כתוספת לאורז לבן, מתכון דרוזי מסורתי קל להכנה שניתן לטבען, מתוך סודות המטבח הדרוזי.

נעים לעקוב אחרי

דיני אינטרנט | Internet Law פלילים

מחלקת הסייבר בפרקליטות נגד אתרי סקס לשרותי זנות

עולה באחת מ"חוות הדעת", כי באתר "סקס פורום" שבה התלונן לקוח, על כך שבנה של האישה העוסקת בזנות - עולל בן חודשים ספורים - לא הפסיק לבכות בחדר השני ועל כך שלאימו הטרייה, יש; "בטן מידלדלת" – ועל כן, שני אלה פגמו לו בהנאה מהמעשה המיני - הפרסומים בפורום "סקס פורום" מאפשרים זיהוי של הנשים העוסקות בזנות ◄מנהל מחלקת הסייבר בפרקליטות המדינה, עורך דין דר' חיים ויסמונסקי; "המשטרה והפרקליטות, ממשיכות לאסוף חומרים הנוגעים לאתרי אינטרנט ישראליים המבצעים פעילות עבריינית ובקרוב תוגשנה בקשות נוספות להסרה או חסימת גישה לאתרים אלה".
עורך דין דר’ חיים ויסמונסקי
עורך דין דר’ חיים ויסמונסקי

מחלקת הסייבר בפרקליטות המדינה, הגישה אל בית המשפט המחוזי בתל אביב, בקשה להסרת אתר האינטרנט "סקס אדיר" (www.sexadir.co.il), שבבעלות שרון דגני מהעיר ראשון לציון וארבעה אתרים נוספים המזוהים עימו, המפרסמים שירותים של מתן זנות.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו לכאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה בפייסבוק’ או בטוויטר.

כמו כן, הוגשה בקשה להגבלת גישה לאתר האינטרנט "סקס פורום" (www.sexforum.co.il) בו נוהגים צרכני זנות לפרסם את התרשמותם מנשים המספקות שירותי מין בתשלום.

הבקשות, הוגשו בעקבות פעילות משותפת של פרקליטות המדינה ומשטרת ישראל – היחידה המרכזית היא יחידת חקירות ומודיעין של תל אביב. בפרקליטות, מציינים, כי מדובר באתרים המרכזיים והמשמעותיים ביותר בישראל בתחום של שירותי זנות, אליהם גולשים עשרות אלפי אנשים מדי חודש.

בבקשות, שהוגשו באמצעות עורך דין איתי גוהר, נאמר, כי האתר "סקס פורום" היה בעבר חלק מפורטל צריכת הזנות "סקס אדיר" ועמד לאחרונה במרכז ביקורת ציבורית, כאשר בדף הפייסבוק; "When he pays" פורסמו ציטוטים מתוך חוות הדעת שהעלו צרכני הזנות.

בחוות הדעת, נכללו התייחסות מחפיצה ומבזה ל'נשים בזנות' תוך התייחסות להופעתן החיצונית, ל"רמת השירותיות" שלהן בתחום הזנות, ל"שמחת החיים" שהן הפגינו תוך כדי מעשה הזנות, לרמת השחיקה שלהן מה"עבודה".

כן, נכללו בפורום תיאורים אנטומיים של איבריהן המוצנעים של הנשים בזנות.

דובר מערך הייעוץ והחקיקה והיחידות המשפטיות של משרד המשפטים עורך דין נועם שרביטמסר היום (שני, כ"ח בסיוון תשע"ח) לפורטל כאן ישראל | כאן נעים אתר החדשות המקומיות של כל המדינה, כי; עולה באחת מ"חוות הדעת", כי באתר "סקס פורום" שבה התלונן לקוח, על כך שבנה של האישה העוסקת בזנות – עולל בן חודשים ספורים – לא הפסיק לבכות בחדר השני ועל כך שלאימו הטרייה, יש; "בטן מידלדלת" – ועל כן, שני אלה פגמו לו בהנאה מהמעשה המיני.

הפרסומים בפורום מאפשרים זיהוי של הנשים העוסקות בזנות, כך שחוות הדעת, הללו, נועדו להשפיע על מידת הפופולריות של אותן הנשים.

 מאז כניסת החוק לתוקף, הוגשו 15 בקשות להסרה או הגבלת גישה אל אתרים המפרסמים 'שירותי זנות'

הפרקליטות, מציינת בבקשותיה,  כי מבחינה משפטית, ניתן לראות באתר זה כ'אתר העובר על האיסור בחוק' בדבר פרסום שירותי זנות.

הבקשות הוגשו בהתאם לחוק סמכויות לשם מניעת ביצוע עבירות באמצעות אתר אינטרנט, שנכנס לתוקף ב-26.9.2017.

על פי החוק, יכול תובע מוסמך לפנות אל בית המשפט, בבקשה להוצאת 'צווים להסרת אתרי אינטרנט' המאוחסנים על גבי פלטפורמות אירוח בישראל, לחסום גישה לאתרי אינטרנט המאוחסנים על גבי שרתים בחוץ לארץ או להורות על סינון האתרים מתוצאות החיפוש.

החוק, קובע סמכות חדשנית זו לגבי אתרי אינטרנט, הכוללים פעילות עבריינית מחמישה סוגים; פעילות של ארגון טרור, פרסום תכנים פדופיליים, ארגון הימורים אסורים, סחר בסמים מסוכנים ופרסום שירותי זנות.

מאז כניסת החוק לתוקף, הוגשו 15 בקשות להסרה או הגבלת גישה אל אתרים המפרסמים 'שירותי זנות' ועד כה, כולן התקבלו.

כמו כן, הוגשו בקשות לחסימת גישה של 'אתרים פדופיליים' שונים בהתאם לחוק.

בפרקליטות, מציינים, כי תופעת פרסום שירותי הזנות שכיחה מאוד באינטרנט, כך שכיום שירותי זנות נגישים לכל דרך האינטרנט באמצעות חיפוש פשוט ב'מנוע חיפוש' ובמסגרת אתרי אינטרנט גדולים, רחבי תפוצה, ובעברית.

מנהל מחלקת הסייבר בפרקליטות המדינה, עורך דין דר' חיים ויסמונסקי, ציין, כי "בכוונת הפרקליטות להמשיך את השימוש בכלים שמקנה החוק, כחלק מתפישת ההפעלה של הפרקליטות בתחום המאבק ב'פשיעה המקוונת'.

לפי תפישה זו, יש לפעול באופן משולב, הן כלפי מבצעי העבירות באמצעות האינטרנט והן כלפי העבירות עצמן, זאת כאשר לא ניתן להגיע לחשיפה והעמדה לדין של מבצעי העבירות".

דר' ויסמונסקי, הסביר, כי "המשטרה והפרקליטות, ממשיכות לאסוף חומרים הנוגעים לאתרי אינטרנט ישראליים, המבצעים פעילות עבריינית ובקרוב תוגשנה בקשות נוספות להסרה או חסימת גישה לאתרים אלה".

אל בקשות מחלקת הסייבר בפרקליטות המדינה שהוגשו בבית המשפט המחוזי בתל אביב;

 
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 65, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר לשלוש נכדות אוריאן, מילה שרה ו-אריאל. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שניה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן