ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

טקס חילופי שרים

הטקס בהשתתפות השר הנכנס ח"כ עודד פורר, השר היוצא ח"כ אלון שוסטר, שר האוצר ח"כ אביגדור ליברמן ומנכ"ל המשרד ד"ר נחום איצקוביץ'.

פורום כאן נעים

המדריך לבחירת המלון המושלם

הקיץ כבר כאן, ואיתו גם כל הפירות המתוקים! אז כיצד נבחר את המלון המדוגם ביותר? מדריך שירות ההדרכה והמקצוע, נביל עומרי, עונה על כל השאלות!

מפעל הפיס

שומר הראש וויטני יוסטון

וויטני יוסטון הייתה זמרת פופ, רית'ם אנד בלוז, גוספל וסול, כותבת ומלחינת שירים, ושחקנית קולנוע אמריקאית. אחת הזמרות המצליחות והמפורסמות של סוף שנות ה-80 ושנות ה-90.

טיפים לאחסון פירות וירקות

כמה פעמים כבר עשינו את אותה הטעות וקנינו ירקות ופירות בכמויות שיכולות להספיק גם לעוד שנה, אבל אז - באסה! נאלצנו לזרוק אותם. *לא עוד* משרד החקלאות פה כדי לעזור ולהאריך עוד יותר את חיי המדף שלהם! צפו בסדרה הקטעים וכנסו עכשיו:

אסטרולוגיה בלי עין הרע חדשות מזל החודש

מזל אריה מזל החודש בין ה-22 ביולי ועד ה-23 באוגוסט 2020

 הכוכב השולט על על מזל אריה הוא הַשֶמֶשׁ שהיא כוכב במרכז מערכת השמש, כדור הארץ וגופים נוספים חגים סביב השמש במסלול קבוע עקב כוח המשיכה שלה. על מנת להבין את מזל אריה עלינו להבין את מהותה של השמש. מחד היא מזינה את כדור הארץ באנרגיה, אך מאידך היא גם עלולה לייבש ולשרוף את כל מי שאינו מתגונן מפניה..
0
0
מזל החודש אריה
מזל החודש אריה

 בספרו “דרך תבונות” כתב המקובל הרב משה חיים לוצאטו: ” למרות שהשפעת המזל היא בעיקר על הנולד בתקופת אותו מזל, הרי שבאותה תקופה הם מקבלים את תכונות אותו המזל. לכן תקופת מזל אריה מאפשרת לכולנו להתחבר טוב יותר לסובבים אותנו לפתוח את הלב ולהקדיש מחשבה לאחרים. החודש בו נחרב בית המקדש בעוון “שנאת חינם” הוא הזמן ל”אהבת חינם”.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

לפי לנו חכמי הקבלה פרק קל”ז בתהילים הינו פרק המתאים לבני “מזל אריה” המתמיד לקרוא פרק זה גורם לפתיחת מזלו.

סגולה מהזוהר לפתיחת מזל אריה היא קריאת “ביום החמישי” של קרבנות הנשיאים במדבר פרק ז פסוקים לו-מא: לו בַּיּוֹם, הַחֲמִישִׁי, נָשִׂיא, לִבְנֵי שִׁמְעוֹן–שְׁלֻמִיאֵל, בֶּן-צוּרִישַׁדָּי. לז קָרְבָּנוֹ קַעֲרַת-כֶּסֶף אַחַת, שְׁלֹשִׁים וּמֵאָה מִשְׁקָלָהּ, מִזְרָק אֶחָד כֶּסֶף, שִׁבְעִים שֶׁקֶל בְּשֶׁקֶל הַקֹּדֶשׁ; שְׁנֵיהֶם מְלֵאִים, סֹלֶת בְּלוּלָה בַשֶּׁמֶן—לְמִנְחָה.

לח כַּף אַחַת עֲשָׂרָה זָהָב, מְלֵאָה קְטֹרֶת. לט פַּר אֶחָד בֶּן-בָּקָר, אַיִל אֶחָד כֶּבֶשׂ-אֶחָד בֶּן-שְׁנָתוֹ—לְעֹלָה. מ שְׂעִיר-עִזִּים אֶחָד, לְחַטָּא. מא וּלְזֶבַח הַשְּׁלָמִים, בָּקָר שְׁנַיִם, אֵילִם חֲמִשָּׁה עַתֻּדִים חֲמִשָּׁה, כְּבָשִׂים בְּנֵי-שָׁנָה חֲמִשָּׁה:  זֶה קָרְבַּן שְׁלֻמִיאֵל, בֶּן-צוּרִישַׁדָּי.

התיקון של בני מזל אריה:

צריך להתחיל בהפנמה של מידת הצניעות, ובהבנה שהם אינם המקור לכול וכי יש מקור עליון נעלה מהם. עליהם לנסות לזכך את סיבת הנתינה לאחרים, ככל האפשר לשים את עצמם בצד, ולהתמקד בזולת שלו בחרו לסייע.

עליהם גם להפנים את התובנה כי בסופו של דבר שום הישג חיצוני לא יביא להם סיפוק אמיתי.

מאפייני מזל אריה:

סמל המזל: אריה
 איבר בריאותי רגיש: לב
 אלמנט: אש, יציב
 איכות: נאמנות, אם כי קיימת נטייה לפלרטט – בעיקר לשם חיזוק האגו.

תכונות חיוביות:

אנשים מלאי עוצמה ומרשימים בנוכחותם, טובים בארגון וניהול, בוסים טבעיים,רחבי לב, גאים ובעלי אגו חזק ביותר, בעלי כריזמה מרשימה ויכולת ביטוי מעולה, נעים להיות במחיצתם, חמים לזולת, יודעים ליהנות מהחיים.

תכונות שליליות:

אנשים שתלטניים, מרוכזים בעצמם ובצרכים שלהם, חושבים שהיקום סובב סביבם ועל כן מגיע להם הכול, תאבי גדלות כך שהרצון לעשות הכול בענק עלול להוציא אותם מפרופורציה ומאיזון, חוסר רצון להתגמש לטובת הזולת, עקשנים.

תחזית שנתית לשנת 2017, לילידי המזל:

שפע;

עד לסוף השנה הקרובה הכוכב יופיטר המביא אתו שפע והזדמנויות ימשיך לבקר אצלכם בבית המקושר עם כל הקשור לנושאי העבודה שלכם וגם הזדמנויות שנוצרו סביב נושא הבריאות.

במידה ורציתם לערוך תיקון קוסמטי כלשהו, הרי שעדיין זה הזמן הנכון וכדאי לכם, גם בזכות העובדה שהסביבה הקרובה תפרגן ותעזור לכם במידה ותבקשו מהם עזרה סביב נושאים אלה.

בשלב הזה, נראה שנוצרה לכם הזדמנות חדשה לעבודה ואף לסביבה טכנית שהולמת את רצונותיכם. בתחילת שנת 2021 יעבור כוכב השפע אל בית השותפויות והזוגיות שלכם, כך שזה בדיוק הזמן שתוכלו לחזק נושא זה במערכות קיימות ולפנויים שביניכם תהייה הזדמנות להכיר אנשים חדשים שיכולים להתאים לכם יותר ממה שהיה לכם עד כה.

גם בשותפויות עסקיות תהייה לכם תקופה שבה תוכלו להתרווח וליהנות משותפויות מניבות פרי. השתדלו לא להיכנס להוצאות ספונטניות עד לסוף חודש אוקטובר 2020.

קושי;

כבר מתחילת השנה האחרונה, אתם חווים את האנרגיה של הכוכב סטורן שמביא אתו יכולת הסתגלות קשה, צמצום וקושי בבית העבודה שלכם. כדי להצליח אתם חייבים להשקיע רבות ונראה שעדיין אתם משקיעים זמן, מרץ ואנרגיה בכל הקשור לנושא זה.

נראה שנאלצתם לשנות סגנון עבודה, כדי להתאים את עצמכם למציאות החדשה. גם ההתנהלות היום יומית שלכם נראית לכם כבדה מהרגיל במיוחד כשאתם חשים, שאתם חייבים לעמוד במטלות שאתם ואחרים מצפים מכם. אתם בונים את עצמכם מחדש ורק בסוף 2020, תשלימו מהלך וכוכב זה ייצא סופית מבית העבודה שלכם.

תקופת יום ההולדת מוצאת אתכם בעיצומה של נסיגת הכוכב סטורן ולכן, עד לסוף השנה תמשיכו להרגיש שאתם נמצאים בתקופה מאוד אינטנסיבית. רק לאחר מכן העומס יתחיל לרדת ותוכלו להיכנס לרגיעה מסוימת.

בשנת 2021 ייכנס כוכב זה לבית הזוגיות והשותפויות שלכם ויעמיד אתכם במצבים מאתגרים במיוחד.  זה יהיה הזמן בו תחום זה ייבחן על ידי מצבים חדשים בשטח שתאלצו להתגמש ביחס אליו.

* בברכת מזל טוב.
___________

* התחזית הנה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית ומפורטת, מומלץ לעשות מפה אסטרולוגית.

0
0אודות הכותב

צילה שיר-אל

הכותבת צילה שיר-אל, משמשת יועצת זוגית ומשפחתית מוסמכת בתחומי: אסטרולוגיה, נומרולוגיה, טארוט לפניות אישיות לגברת שיר-אל כתבו אל - zila@012.net.il.

Add Comment

Click here to post a comment

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

דילוג לתוכן