"עושים כאן משהו חד פעמי"

"עושים כאן משהו חד פעמי": הפקת הענק שמשחזרת את מלחמת יום הכיפורים | כתבתה של שני נחשוני, מתוך חדשות 07.10.19.

האם יש ערך בבקשת סליחה? | גיא זהר

לכבוד יום כיפור, בדק כאן 11, מה מעמדה של סליחה בפוליטיקה הישראלית? האם פוליטיקאים מתנצלים - והאם יש מי שימחל להם?
מהצד השני עם: גיא זהר - 07.10.2019.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

חינוך כאן הרצליה פלילים

כתב אישום נגד מורה על עבירות מין בתלמידה

סגן בפרקליטות מחוז תל-אביב (פלילי) עורך דין חגי בנימין; "מעשיו של אורי גלעד, מורה בן 36, תושב צוּר יִצְחָק יישוב קהילתי (השייך למועצה אזורית דרום השרון), במסגרתם מעל באופן בוטה באמון שניתן בו כשניצל את תפקידו לצורך קיום קשר מיני עם תלמידתו לאורך תקופה ארוכה, מעידים כאלף עדים על מידת האמון שניתן ליתן בו...".
כתב אישום נגד מורה על עבירות מין בתלמידה מהעיר הרצליה | אילוסטרציה | עיבוד צילום: שולי סונגו © | אילוסטרציה | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
כתב אישום נגד מורה על עבירות מין בתלמידה | אילוסטרציה | עיבוד צילום: שולי סונגו ©

פרקליטות מחוז תל אביב (פלילי) הגישה היום (חמישי, י"ב בתמוז תשע"ז) כתב אישום נגד אורי גלעד, מורה בן 36, תושב היישוב קהילתי צור יצחק, המלמד במרכז הארץ, בגין ריבוי עבירות של בעילה אסורה בהסכמה (ריבוי עבירות), מעשה מגונה, הדחה של תלמידה בת 16 בחקירה ועבירות נוספות.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו לכאן נעים’ בפייסבוק’ או בטוויטר.

דוברת מחוז מרכז של משרד המשפטים עורכת דין רוני ליבנה, מסרה, לפורטל כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה, כי; על לפי כתב האישום, שהוגש על ידי סגן בפרקליטות מחוז תל-אביב (פלילי) עורך דין חגי בנימין, הנאשם ניהל מערכת יחסים אינטימית-מינית עם תלמידה אשר לימד במסגרת היותו מחנך ומורה בבית הספר במרכז הארץ,  תוך ניצול יחסי התלות, המרות והחינוך שנוצרו ביניהם.

במסגרת מערכת היחסים קיים הנאשם אורי גלעד, במספר רב של הזדמנויות ובמקומות שונים; יחסי מין עם הקטינה. במרבית המקרים, קיימו המשיב והקטינה את יחסי המין האסורים במקומות שונים ברחבי בית הספר, לעתים במסגרת שעות בית הספר ולעיתים מחוץ להן.

הנאשם גלעד, קיים באחת מן ההזדמנויות 'יחסי מין עם הקטינה' במסגרת טיול שנתי של בית הספר ודאג להרחיק את התלמידים האחרים מהאזור.

║ המורה אורי גלעד, הפר באופן בוטה וקשה את חובת האמון המוגברת שניתנה בו כמורה ובעיקר כמחנך

עוד עולה מכתב האישום, כי הנאשם גלעד, מואשם גם בשיבוש מהלכי משפט ו'הדחה בחקירה' בכך שכאשר, נודע לו מהקטינה, כי דבר קיום הקשר האסור ביניהם נתגלה, הפציר בה לשנות מגרסתה ולמסור גרסה שקרית אשר לשיטתו תיטיב עמו על הצד הטוב ביותר.

כן דאג הנאשם גלעד, למחוק התכתבויות מפלילות שונות שניהל עם הקטינה לאורך התקופה, ובכלל זה, תמונות שנשלחו בין השניים, אגב כך.

בבקשה כתב עורך דין בנימין, כי; "המשיב (המורה אורי גלעד) הפר באופן בוטה וקשה את חובת האמון המוגברת שניתנה בו כמורה ובעיקר כמחנך, אשר מתוקף כך, היה אמון על בריאותם וביטחונם של תלמידיו – הן בהיבט הפיסי והן בהיבט הרגשי.

ניכר, כי מעשיו של אורי גלעד, מורה בן 36, תושב צוּר יִצְחָק יישוב קהילתי (השייך למועצה אזורית דרום השרון), במסגרתם מעל באופן בוטה באמון שניתן בו כשניצל את תפקידו לצורך קיום קשר מיני עם תלמידתו לאורך תקופה ארוכה, מעידים כאלף עדים על מידת האמון שניתן ליתן בו".
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 66, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן