איך להכין עוגת פירות יבשים | מתכון טבעוני | ללא גלוטן

יפית בן מרדכי, דיאטנית קלינית, מלמדת אתכם איך יש להכין עוגת פירות יבשים, בריאה, טבעונית, ללא גלוטן.

הפייקים סביב וירוס קורונה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | חשבתם שוירוס קורונה ויראלי? חכו שתראו את הפייקים שרצים עליו | שירי מימון טענה שמעולם לא ראתה מישהו מצליח עם השיר "סטון קולד". האמנם?

פורום כאן נעים

צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין

רעיון לט"ו בשבט: צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין. ערוץ האוכל YES 28, HOT 38.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

חינוך כאן הרצליה פלילים

כתב אישום נגד מורה על עבירות מין בתלמידה

סגן בפרקליטות מחוז תל-אביב (פלילי) עורך דין חגי בנימין; "מעשיו של אורי גלעד, מורה בן 36, תושב צוּר יִצְחָק יישוב קהילתי (השייך למועצה אזורית דרום השרון), במסגרתם מעל באופן בוטה באמון שניתן בו כשניצל את תפקידו לצורך קיום קשר מיני עם תלמידתו לאורך תקופה ארוכה, מעידים כאלף עדים על מידת האמון שניתן ליתן בו...".
כתב אישום נגד מורה על עבירות מין בתלמידה מהעיר הרצליה | אילוסטרציה | עיבוד צילום: שולי סונגו © | אילוסטרציה | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
כתב אישום נגד מורה על עבירות מין בתלמידה | אילוסטרציה | עיבוד צילום: שולי סונגו ©

פרקליטות מחוז תל אביב (פלילי) הגישה היום (חמישי, י”ב בתמוז תשע”ז) כתב אישום נגד אורי גלעד, מורה בן 36, תושב היישוב קהילתי צור יצחק, המלמד במרכז הארץ, בגין ריבוי עבירות של בעילה אסורה בהסכמה (ריבוי עבירות), מעשה מגונה, הדחה של תלמידה בת 16 בחקירה ועבירות נוספות.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו לכאן נעים’ בפייסבוק’ או בטוויטר.

דוברת מחוז מרכז של משרד המשפטים עורכת דין רוני ליבנה, מסרה, לפורטל כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה, כי; על לפי כתב האישום, שהוגש על ידי סגן בפרקליטות מחוז תל-אביב (פלילי) עורך דין חגי בנימין, הנאשם ניהל מערכת יחסים אינטימית-מינית עם תלמידה אשר לימד במסגרת היותו מחנך ומורה בבית הספר במרכז הארץ,  תוך ניצול יחסי התלות, המרות והחינוך שנוצרו ביניהם.

במסגרת מערכת היחסים קיים הנאשם אורי גלעד, במספר רב של הזדמנויות ובמקומות שונים; יחסי מין עם הקטינה. במרבית המקרים, קיימו המשיב והקטינה את יחסי המין האסורים במקומות שונים ברחבי בית הספר, לעתים במסגרת שעות בית הספר ולעיתים מחוץ להן.

הנאשם גלעד, קיים באחת מן ההזדמנויות ‘יחסי מין עם הקטינה’ במסגרת טיול שנתי של בית הספר ודאג להרחיק את התלמידים האחרים מהאזור.

║ המורה אורי גלעד, הפר באופן בוטה וקשה את חובת האמון המוגברת שניתנה בו כמורה ובעיקר כמחנך

עוד עולה מכתב האישום, כי הנאשם גלעד, מואשם גם בשיבוש מהלכי משפט ו‘הדחה בחקירה’ בכך שכאשר, נודע לו מהקטינה, כי דבר קיום הקשר האסור ביניהם נתגלה, הפציר בה לשנות מגרסתה ולמסור גרסה שקרית אשר לשיטתו תיטיב עמו על הצד הטוב ביותר.

כן דאג הנאשם גלעד, למחוק התכתבויות מפלילות שונות שניהל עם הקטינה לאורך התקופה, ובכלל זה, תמונות שנשלחו בין השניים, אגב כך.

בבקשה כתב עורך דין בנימין, כי; “המשיב (המורה אורי גלעד) הפר באופן בוטה וקשה את חובת האמון המוגברת שניתנה בו כמורה ובעיקר כמחנך, אשר מתוקף כך, היה אמון על בריאותם וביטחונם של תלמידיו – הן בהיבט הפיסי והן בהיבט הרגשי.

ניכר, כי מעשיו של אורי גלעד, מורה בן 36, תושב צוּר יִצְחָק יישוב קהילתי (השייך למועצה אזורית דרום השרון), במסגרתם מעל באופן בוטה באמון שניתן בו כשניצל את תפקידו לצורך קיום קשר מיני עם תלמידתו לאורך תקופה ארוכה, מעידים כאלף עדים על מידת האמון שניתן ליתן בו”.
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 66, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן