מדא גייס את מירי בוהדנה למאמצים של מדא בנושא הקורונה

"מזה כשנתיים מגן דוד אדום הוא משפחה עבורי ומקום שבמסגרתו אני זוכה לתת מעצמי למען אחרים" - סיפרה מירי בוהדנה; "נגיף הקורונה, יצר בהלה רבה בעולם וגם בארץ והרבה דברים בנושא אינם ברורים, מה שיכול להלחיץ עוד יותר. לכן, שמחתי מאוד לשתף פעולה עם מדא, גם בנושא הזה, וליצור סרטון ביחד עם דר' סטרוגו, שמטרתו להעלות מודעות לפעולות שונות שחשוב לעשות, כדי למנוע הדבקה, לתת תשובות ולהרגיע את הציבור" .

אורלי לוי לא ידעה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | אומנם עמיר פרץ הצהיר שוב ושוב שהוא רוצה ממשלה בתמיכת הרשימה המשותפת, אבל אורלי לוי אבקסיס פשוט לא ידעה | להשוות קורונה לשפעת זה אולי מרגיע - אבל לא נכון.

פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

חדשות קולנוע נעים

יור המועצה הישראלית לקולנוע הנבחר הוא אייל בורס

עד היום שימש מר בורס, ראש מסלול קולנוע וטלוויזיה בבית הספר לתקשורת של אוניברסיטת אריאל ◄מר בורס, מוכר כמי שהפיק ובייים בין השאר את הסרטים הדוקומנטריים; "חברי הכיתה של אנה פרנק" ששודר בערוצי טלוויזיה בישראל ובהולנד והוקרן בפסטיבלי קולנוע רבים בארץ ובעולם. בעבר הוקרן סרטו העלילתי הקצר "חייל בודד" בעשרות פסטיבלים בארץ ובעולם.
אייל בורס
אייל בורס

אייל בורס ראש המסלול לקולנוע וטלוויזיה בבית הספר לתקשורת אוניברסיטת אריאל, הוא האיש שנבחר לתפקיד יושב ראש המועצה הישראלית לקולנוע – כך הודיעה אתמול (רביעי, כ”ז בתמוז התשע”ח) שרת התרבות והספורט, חברת הכנסת הגב’ מירי רגב.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

בורס, בוגר תואר ראשון בפילוסופיה ומדע המדינה ובעל תואר שני מעשי MFA ועיוני MA בקולנוע וטלוויזיה מטעם אוניברסיטת תל-אביב.

עד היום שימש ראש מסלול קולנוע וטלוויזיה בבית הספר לתקשורת של אוניברסיטת אריאל אשר עם היוודע דבר מינויו ברכה אותו אוניברסיטת אריאל מר אייל בורס על מינויו לתפקיד המכובד יושב ראש מועצת הקולנוע הישראלית.

אייל בורס, מוכר כמי שהפיק ובייים בין השאר את הסרטים הדוקומנטריים; “חברי הכיתה של אנה פרנק” ששודר בערוצי טלוויזיה בישראל ובהולנד והוקרן בפסטיבלי קולנוע רבים בארץ ובעולם.

בעבר הוקרן סרטו העלילתי הקצר “חייל בודד” בעשרות פסטיבלים בארץ ובעולם.

בימים אלה מסיים בורס את כתיבת עבודת הדוקטורט שלו בנושא; “היהודי בקולנוע ההולנדי” ומקרין את סרטו התיעודי האחרון “לחיות או למות באנטבה” בפסטיבלי קולנוע בינלאומיים.

█ המועצה הישראלית לקולנוע

על פי משרד התרבות הוקמה ‘מועצה הישראלית לקולנוע’ בשנת 2000 מתוקף חוק הקולנוע התשנ”ט 1999 והיא שאחראית על ביצועו. מטרתה של המועצה לגבש מדיניות וקריטריונים (מבחנים) שמטרתם לאפשר חלוקה עניינית ושוויונית של תקציב התמיכה ב‘תחום הקולנוע’.

על פי החוק לעידוד הקולנוע הישראלי, התקציב נועד לתמוך ביוצרים תוך הבטחת חופש היצירה ומתן ביטוי למגוון התרבותי של החברה בישראל, להשקפות השונות הרווחות בה ולערכיה. מבחנים אלו, נועדו לתמיכה במוסדות ציבור לצורך קידום המטרות שנקבעו בחוק, תוך התחשבות במגמות ובתמורות המתרחשות מעת לעת בתחום הקולנוע.

תפקידי היחידה של המועצה הישראלית לקולנוע;

  • מתן ייעוץ לשרה בכל נושא הנוגע למדיניות בתחום הקולנוע
  • פיתוח צביון תרבותי מקורי ישראלי ומתן ביטוי למגוון התרבותי של החברה בישראל, להשקפות השונות הרווחות בה
  • קידום ועידוד יצירה, הפקה והפצה של סרטים ישראליים
  • עידוד שיתוף פעולה בינלאומי בתחום הקולנוע
  • קידום ועידוד שיווק של היצירה הישראלית בחו”ל
  • עידוד פסטיבלים
  • תמיכה בשימור הסרט הישראלי
  • מתן תמיכות לבקשות הגופים העוסקים בתחום ע”פ המבחנים שנקבעו בסעיף 12 לחוק​.אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 66, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן