"עושים כאן משהו חד פעמי"

"עושים כאן משהו חד פעמי": הפקת הענק שמשחזרת את מלחמת יום הכיפורים | כתבתה של שני נחשוני, מתוך חדשות 07.10.19.

האם יש ערך בבקשת סליחה? | גיא זהר

לכבוד יום כיפור, בדק כאן 11, מה מעמדה של סליחה בפוליטיקה הישראלית? האם פוליטיקאים מתנצלים - והאם יש מי שימחל להם?
מהצד השני עם: גיא זהר - 07.10.2019.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד"א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

הבחירות לכנסת ה-22 חדשות רדיו | טלוויזיה

המרדף אחרי הצ'ייסר – ימין, מרכז ושמאל מתאחדים למאמץ לנצח

חברת הכנסת שרן השכל (הליכוד) חבר הכנסת חילי טרופר (כחול לבן) חבר הכנסת יעקב מרגי (ש"ס) והגב' נֹעה רוטמן (המחנה הדמוקרטי) יבואו ביום חמישי, 12.9.2019, בשעה 21:00 ב-כאן 11 ובדיגיטל לספיישל בחירות מיוחד של "המרדף" ◄שעשועון הטריוויה האינטליגנטי "המרדף" של 'תאגיד השידור הישראלי' נחשב הגרסה הישראלית של שעשועון הטריוויה הבריטי 'The Chase'.
משתתפי שעשועון הטריוויה 'המרדף' מימין: חברת הכנסת שרן השכל, חבר הכנסת יעקב מרגי' חבר הכנסת חילי טרופר, והגב' נֹעה רוטמן | צילום: יוני סמאש | עיבוד צילום ממחושב: שולי סונגו©
משתתפי שעשועון הטריוויה 'המרדף'

ממשלת אחדות לאומית בה הימין, המרכז והשמאל – זה יכול להיות רק בחלומות של ליל קיץ, אבל בטלוויזיה ב-ערוץ 'כאן 11' ובדיגיטל, תזכו כצופים מובטח לשעת נחת, כאשר הימין, המרכז והשמאל, יתאחדו למאמץ משותף אחד; לנצח את מיודענו הצ'ייסר בשעשועון הפופלרי ביותר בישראל "המרדף זוכה פרס הטלוויזיה לשעשועון הטוב ביותר 2017".

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה' ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

ייאמר מיד, אין חולקין על כך, כי ביום-יום הם יריבים פוליטיים, אך מחרתיים (יום חמישי, י"ב באלול, התשע"ט), השבוע, הם יתגברו על כל המחלוקות הפוליטיות ויאחדו כוחות בניסיון להביס את הצ'ייסר מר איתי הרמן, ב"ספיישל בחירות חגיגי" של "המרדף".

התכנית המיוחדת תשודר ביום חמישי, 12.9.19, בשעה 21:00 ב-כאן 11 ו-בדיגיטל.

הארבעה שינסו לעמוד במשימה הם; חברת הכנסת שרן השכל (מפלגת הליכוד) חבר הכנסת חילי טרופר (מפלגת כחול לבן) חבר הכנסת יעקב מרגי (מפלגת ש"ס) והגב' נֹעה רוטמן (מפלגת המחנה הדמוקרטי).

שעשועון הטריוויה האינטליגנטי "המרדף" של 'תאגיד השידור הישראלי' נחשב הגרסה הישראלית של שעשועון הטריוויה הבריטי 'The Chase' ומגיש אותו עידו רוזנבלום בהשתתפות; "הצ'ייסר" איש הבידור והטלוויזיה, מעצב המשחקים והחידונאי מר איתי הרמן.

כזכור, השעשועון עלה לאוויר עם פתיחת שידורי 'כאן 11' וזכה להצלחה רבה. ב"המרדף" משתתפים ארבעה אנשים שאינם מכירים זה את זה, המשחקים נגד גאון ידע מקצועי המכונה "הצ'ייסר".

מדובר ב"קרבות טריוויה" מהירים שמטרתם להעביר כסף לקופה המשותפת. בשלב השני, המתמודדים שניצחו משחקים יחד נגד "הצ'ייסר", הפעם כקבוצה, כדי לזכות בפרס הגדול.

אודות 'כאן, תאגיד השידור הישראלי'

תאגיד השידור הישראלי, תחת המותג "כאן", הוא תאגיד סטטוטורי ישראלי שהוקם בשנת 2015 בעקבות חקיקה בשנת 2014 זאת מכוח חוק השידור הציבורי הישראלי, לשם החלפתה של רשות השידור, שהחוק, הורה על סגירתה ובמקומה לספק שידור ציבורי עצמאי, חדשני, מקצועי ומגוון, הנותן ביטוי לכלל הדעות והזרמים בחברה הישראלית.

התאגיד החל לשדר, בטלוויזיה וברדיו, ב-15 במאי 2017. התאגיד "כאן" והוא בעל שלוש זרועות שידור; דיגיטל, רדיו וטלוויזיה;

מערכת דיגיטל ליצירת תוכן ולהפצת השידורים באתרים, באפליקציות וברשתות החברתיות; 9 רשתות רדיו FM; כאן ב', כאן גימל, כאן קול המוזיקה, כאן 88, כאן תרבות, כאן רק"ע, כאן מורשת, מכאן, תחנת הרדיו הערבית, וכאן פרסית;

שידורי טלוויזיה; ערוץ בשפה העברית – כאן 11, כאן חינוכית 23 – המשדר תכניות לילדים ולנוער ברצף וערוץ בשפה הערבית – מכאן 33.

השידורים משודרים מהמערכות ומהאולפנים של התאגיד בירושלים, מודיעין, תל-אביב, חיפה ובאר-שבע. מנכל התאגיד תחת המותג "כאן"הוא אלדד קובלנץ.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

דילוג לתוכן