101 הזעקת עזרה מדא

ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

טקס חילופי שרים

הטקס בהשתתפות השר הנכנס ח"כ עודד פורר, השר היוצא ח"כ אלון שוסטר, שר האוצר ח"כ אביגדור ליברמן ומנכ"ל המשרד ד"ר נחום איצקוביץ'.

פורום כאן נעים

המדריך לבחירת המלון המושלם

הקיץ כבר כאן, ואיתו גם כל הפירות המתוקים! אז כיצד נבחר את המלון המדוגם ביותר? מדריך שירות ההדרכה והמקצוע, נביל עומרי, עונה על כל השאלות!

מפעל הפיס

שומר הראש וויטני יוסטון

וויטני יוסטון הייתה זמרת פופ, רית'ם אנד בלוז, גוספל וסול, כותבת ומלחינת שירים, ושחקנית קולנוע אמריקאית. אחת הזמרות המצליחות והמפורסמות של סוף שנות ה-80 ושנות ה-90.

טיפים לאחסון פירות וירקות

כמה פעמים כבר עשינו את אותה הטעות וקנינו ירקות ופירות בכמויות שיכולות להספיק גם לעוד שנה, אבל אז - באסה! נאלצנו לזרוק אותם. *לא עוד* משרד החקלאות פה כדי לעזור ולהאריך עוד יותר את חיי המדף שלהם! צפו בסדרה הקטעים וכנסו עכשיו:

101 הזעקת עזרה מדא

אסטרולוגיה גלגל המזלות הורוסקופ | צילה שיר-אל

הורוסקופ לשבוע החל בין ה-2 עד ה-9 במאי 2018

מה כתוב לכם הכוכבים השבוע; האסטרולוגית המפורסמת צילה שיר-אל, מביאה לכם גולשי אתר כאן ישראל | https://kanisrael.co.il, את התחזית השבועית הכללית לכל בני המזלות לשבוע שבין התאריכים: ה-2 עד ה-9 במאי 2018. ילידי השבוע: השבוע עומד להיות עמוס מבחינה רגשית בגלל מעבר כוכב התקשורת מרקורי בבית תת המודע שלכם. כיוון שכך, יטרידו אתכם מחשבות ורגשות שעד עכשיו לא הייתם מודעים להם והנה הן יוצאות החוצה ביתר שאת.
0
0
הורוסקופ לשבוע החל בין ה-2 עד ה-9 במאי 2018
הורוסקופ לשבוע החל בין ה-2 עד ה-9 במאי 2018

ספירת העומר, נמשכת ארבעים ותשעה ימים, ונועדה להזכיר לנו את תהליך תיקון הנשמה. כל אחד מימי העומר מסמל תיקון של ספירה נוספת. בתום תקופת העומר נשלם התיקון והנשמה מגיעה לדרגת “מתן תורה”  זיכוך מוחלט של הנשמה שאותה מסמל חג השבועות. התחזית האסטרולוגית השבועית מוגשת לקוראי אתר ‘כאן ישראלכאן נעים‘ על ידי האסטרולוגית המפורסמת צילה שיר-אל המביאה לכם את התחזית הכללית לכל בני המזלות לשבוע החל בין ה-29 במרץ עד ה-4 באפריל 2018.

 ■רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ‘פורטל כאן ישראל | kanisrael | כאן נעים | kan-naim אתר החדשות המקומיות של כל המדינה’ בפייסבוק’ או בטוויטר.

בחודש זה נמצאת תקופת ספירת העומר, שהיא אחת משתי תקופות האבלות של הלוח העברי. רבים מהנוהגים מנהגי אבלות בימי ספירת העומר מפסיקים את אבלותם בל”ג בעומר או מיד עם צאתו, בהתאם למסורת לפיה תלמידי רבי עקיבא פסקו למות ביום זה. גם בקרב אלה שממשיכים לנהוג מנהגי אבלות עד חג השבועות, יש שמפסיקים אותה רק ליום ל”ג בעומר.

מזל החודש – מזל שור

 מזל שור  והתאמתו ליתר המזלות

טיפ לילידי השבוע: השבוע עומד להיות עמוס מבחינה רגשית בגלל מעבר כוכב התקשורת מרקורי בבית תת המודע שלכם. כיוון שכך, יטרידו אתכם מחשבות ורגשות שעד עכשיו לא הייתם מודעים להם והנה הן יוצאות החוצה ביתר שאת.

מזל טלה (Aries) מ – 20 במרץ עד 19 באפריל

מזל טלה
מזל טלה

אתם עסוקים עם אנשים הקרובים לכם ומאוד מנסים לרצות אותם בכל התחומים שאתם עושים.

נראה שצפויות לכם בשורות טובות מבחינה כספית וזאת בגלל ביקור השמש בבית הכספים שלכם.

גם בסביבה הקרובה אליכם, אתם זוכים ליחס אוהד בזכות השקפת עולמכם והיכולת שלכם לנתח כל מצב בצורה לוגית ואובייקטיבית במיוחד. ייתכן שעובדה זו לא תספק אתכם, כיוון שהדרישות שלכם מעצמכם גבוהות יותר

מזל שור (Taurus) מ – 20 באפריל עד 20 במאי

מזל שור
מזל שור

נושאי כספים הפעם יהיו מאוד משמעותיים בגלל העובדה שהכוכב שלכם וונוס הידוע גם כאחראי על כספים נמצא אצלכם בדיוק במקום המושפע כלכלית ולכן חשוב כי תחשבו כמה וכמה פעמים לפני שאתם פועלים בכיוון זה.

נראה  שגם מרקורי כוכב התקשורת והחשיבה שביצע את נסיגתו אצלכם במקום המקושר עם תת המודע, העלה אצלכם פחדים וחששות רבים על רקע כלכלי, שאולי לא תסתדרו עם המצב הקיים.

 מזל תאומים (Gemini)  מ 21 במאי עד 21 ביוני

מזל תאומים
מזל תאומים

אתם המזל שהפעם חשוב לכם מאוד להיות מרוצים מהעשייה שלכם כיוון שאתם נמצאים בדיוק במקום הנכון ליצירת פרויקטים חדשים.

אין לכם חשק או זמן להתעכב על דברים קטנים ולכן אתם יכולים להפסיד את ההזדמנויות שעומדות לפניכם ושאתם אתם יכולים לפרוץ את הגבולות שעד היום היו חסומים לפניכם.

נסו את כושר השכנוע והנחמדות שלכם בשיחות עם אנשים, בדרך שתעזור להם לבוא לקראתכם.

מזל סרטן (Cancer) מ – 22 ביוני עד 21 ביולי

מזל סרטן
מזל סרטן

בית הקריירה שלכם עדיין מופעל על ידי הכוכב אורנוס שלא מאפשר שיגרה.

זה גורם לשינויים וניתוקים ולכן אין לכם רגע דל ואתם מרגישים כל הזמן חוסר מנוחה ואף רצון לשבור מסגרות וללכת למקום אחר שבו נראה שיהיה לכם יותר קל להתמודד עם מה שעובר עליכם.

מאחר ואתם אנשים שלוקחים אחריות, נראה שבכל זאת לא תרשו לעצמכם התנהגות אימפולסיבית ותתמודדו עם האירועים. זה הזמן להפעיל יחסי צבור

מזל אריה
מזל אריה

מזל אריה   (Leo) מ – 22 ביולי עד 22 באוגוסט

הפופולריות שלכם בקרב החברים, עולה בגלל העובדה שהכוכב המשפיע על מערכות יחסים ושמו וונוס נמצא אצלכם בבית המקושר עם חברים ומעמד חברתי.

נראה שאתם מחזקים את הקשרים האישיים שלכם ובעיקר בגלל היכולת שלכם להיות נעימים וכריזמטיים, כך שאנשים מחפשים את קרבתכם.

אתם מעוררים תחושה שיש להם על מי לסמוך. ואכן זה נכון, כשאתם אוהבים מישהו – תהיו נאמנים לגמרי עבורו.

מזל בתולה
מזל בתולה

מזל בתולה (Virgo) מ – 23 באוגוסט עד 22 בספטמבר

בית הקריירה שלכם השבוע יופעל תחת כוכב מאוד משמעותי ושמו וונוס שיביא לכם קשרים חברתיים ויכולת להתפתח בנושאי עבודה דרך חברים קרובים.

ביחד עם כך, גם הכוכב מרקורי שהוא כוכב התקשורת והיה בנסיגה אצלכם בבית הכספים שמתקבלים מאחרים, יכול היה להביא קשיים בגיוס כספים שחשבתם שבטוח שתקבלו. זה הזמן לנסות ולעבוד על נושאים שונים שמטרידים אתכם בתחום זה ובדרך יצירתית.

מזל מאזנים
מזל מאזנים

מזל מאזניים (Libra) מ – 23 בספטמבר עד 22 באוקטובר

בתקופה הקרובה מה שיעניין אתכם בעיקר, הוא כיצד אתם ממנפים את עצמכם בעבודה דרך מערכות היחסים המעניינות שאתם חווים.

נראה שאתם מאוד עמוסים ועסוקים עם הקרובים לכם ולעתים מגיעים לחיכוכים מיותרים, כיוון שאינכם מעוניינים לקבל על עצמכם מרות של אחרים ואפילו לא דעות שונות, אלא אם אתם מאוד מעריכים אותם. מומלץ לכם בשלב הזה, פחות לחשוב על האגו שלכם ויותר להפעיל שיקול הדעת.

מזל עקרב
מזל עקרב

מזל עקרב (Scorpio) מ – 23 באוקטובר עד 21 בנובמבר

יש לכם הכרח לפעול ולקחת אחריות מאוד משמעותית בכל הכרוך בנושאים בהם קשורים האנשים שקרובים לכם בחיי היום יום.

אין לכם ברירה אלא להבין שההתנהלות שלכם עד היום כנראה לא הייתה נכונה ולכן אתם מרגישים קשיים ביחסים עם הזולת.

כוכב השפע יופיטר נמצא במזל שלכם, אך בנסיגה ולכן הוא זה אשר כרגע ממשיך לשבש עבורכם את המצב הכלכלי , חכו עד לסיום הנסיגה לפני קבלת החלטות.

מזל קשת
מזל קשת

מזל קשת (Sagittarius) מ – 22  בנובמבר עד 21 בדצמבר

אתם נמצאים בתקופה שהיא מאוד קשה עבורכם כיוון שאתם מתחילים לקחת אחריות על חייכם תחת השפעתו של הכוכב סטורן שנמצא בבית הכספים שלכם ומגביל את יכולתכם הכלכלית.

כמו כן, אתם נמצאים בתקופה שמבחינת מקצועית אתם חייבים לעבוד קשה על מנת להצליח ולפרנס את עצמכם.

זה הזמן לעשות פעולות של שיווק ויחסי צבור, על מנת שתוכלו לשקם את עצמכם מבחינה מקצועית וכלכלית.

מזל גדי
מזל גדי

מזל גדי (Capricorn) מ – 22 בדצמבר עד 19 בינואר

הכוכב פלוטו כבר נמצא תקופה ארוכה במזל שלכם ולכן גרם לכם לתקופה של הרבה שינויים כשחלקם עדיין לפניכם.

בנוסף, גם הכוכב המזוהה אתכם סטורן נמצא במזל שלכם ולכן נראה שאתם נמצאים בתקופה של פעילות אינטנסיבית ששבה אתם מנסים להוכיח לעצמכם וגם לקרובים לכם שאתם נלחמים על המטרות ועל התכניות שלכם ותרצו שגם הקרובים לכם יפרגנו לעשייה שלכם בכל מאודם.

מזל דלי
מזל דלי

מזל דלי  (Aquarius) מ – 20 בינואר עד 18 בפברואר

עליכם לוודא בשלב הזה שכל ההבטחות שאתם מבטיחים לצעירים מכם במשפחה אכן מתקיימות במלואן,

כיוון שבהחלט ייתכן שבמידה ותתחרטו, עובדה זו תשפיע על הקרובים לכם וגם לכם לא תיתן מנוח בהמשך בגלל ייסורי המצפון שתחושו.

השקיעו יותר זמן בעבודה כיוון שנראה שהפעם יש מי שרואה את המאמצים שלכם ואף ייתכן שתוכלו לשפר את מעמדכם בהמשך בתחום זה.

מזל דגים
מזל דגים

מזל דגים (Pisces) מ – 19 בפברואר עד 20 מרץ

בית החברים והחברה שלכם עמוס בכוכבים ולכן נראה שהגיע הזמן להשקיע את מרב המאמצים ואף ליצור מצבים של אירועים שבהם כולם ישתתפו.

מאחר וכוכב וונוס האחראי על מערכות יחסים נמצא בבית המשפחה הגרעינית שלכם, נראה שאתם זוכים לעדנה והכרה מחודשת מצד אנשים במשפחה שלאחרונה הקשר התערער אתם.

מומלץ לכם לבדוק שאכן כולם חושבים כמוכם בתחומים השונים.

* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.

* התחזית הנה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה אסטרולוגית.

0
0דילוג לתוכן