בין אלכוהול מוברח לדיווחים על קקי במגלשה

בין אלכוהול מוברח לדיווחים על קקי במגלשה – יום בחיי מנהל פארק מים - כאן חדשות | אלכוהול מוברח בתוך לחם, דיווח על קקי במגלשה ומכות עם כסאות פלסטיק. כתבתם של דורון סולומונס ואורן אהרוני.

"לא מאמין במזל בלוטו – זה מתמטיקה"

"לא מאמין במזל בלוטו - זה מתמטיקה": ריאיון עם סטפן מנדל, האיש שפיצח את שיטת הלוטו, אחרי הפרק אודותיו בתוכנית זמן אמת בכאן 11.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

סליחה על השאלה❓ עונה 2 | אוטיסטים

סליחה על השאלה❓ עונה שנייה לתכנית האהובה זוכת פרס האקדמיה 🏆 שעושה את העולם מקום יפה יותר! הצצה כנה ואינטימית לחייהן של קבוצות שמתמודדות עם סטיגמות חברתיות באמצעות שאלות שנשאלו על ידי הצופים. ערוץ כאן 11.

זן נדיר – גורים

גורים - חזרזירים בפי'גמות, שפני סלע משחקים תופסת, פעוטון של יעלים, ותיעוד מיוחד של גורי זאב, מרגע ההמלטה במאורה ועד אימוני הציד שלהם. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

מציאת גופת מנהיג הילידים באמזונס – סערה בברזיל

מציאת גופתו של מנהיג הילידים באמזונס מעוררת סערה בברזיל. כאן חדשות | חדשות הלילה עם יאיר ויינרב.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

בנקים חדשות כסף מדבר

הופחת סכום העיצום הכספי שהוטל על חברת מקס לשעבר לאומי קארד

סכום העיצום הכספי שהוטל על חב' מקס בסך של 1,500,000 ₪, יופחת ב-10% ויעמוד על סך של 1,350,000 ₪. החלטה על הפחתת סכום העיצום הכספי עקב 'התנהגות נאותה'; "... הפחתה במקרים בהם ב-5 השנים שקדמו למועד ביצוע ההפרה התאגיד הבנקאי, לא הפר הוראה מההוראות המפורטות בסעיף 1(1) לכללי הבנקאות (שירות ללקוח) (שיעורי הפחתה מרביים של סכומי העיצום הכספי), התשע"א-2011 (להלן: "כללי ההפחתה")".
רון פאינרו מנכל מקס איט פיננסים | צילום: יחצ בני גמזו לטובה | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
רון פאינרו

בנק ישראל הודיע היום (יום חמישי, כ"ד אייר תשע"ט) כי בעקבות פנייתה של חברת לאומי קארד, כיום חברת 'מקס איט פיננסים' בעירבון מוגבל, אל הפיקוח על הבנקים בבקשה לעיון מחדש בהחלטה נגדה על הטלת עיצום כספי בסכום של 1.5 מיליון ₪ הוחלט להתחשב בבקשה. 

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

כזכור, בתאריך ה- 23.12.18, התקבלה החלטה להטיל על חברת לאומי קארד, כיום חברת מקס איט פיננסים בעירבון מוגבל, (להלן: "החברה") עיצום כספי בסכום של 1.5 מיליון ₪.

מקס איט פיננסים בעירבון מוגבל, נקראה עד מרץ 2019 בשם; לאומי קארד בעירבון מוגבל, היא אחת משלוש חברות האשראי הישראליות.

החברה, כידוע, מציעה הנפקת כרטיסי אשראי, שירותי סליקה ופתרונות אשראי, תחת המותג; "MAX".

החברה, פנתה אל הפיקוח על הבנקים בבקשה לעיון מחדש בהחלטה, האמורה.

סגן הדובר בנק ישראל מר אורי ברזני מסר לפורטל 'כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה' כי; במסגרת הפנייה, ביקשה החברה מקס איט פיננסים בראשות מר רון פאינרו (51) מי שכיהן כסמנכל בכיר וראש החטיבה הפיננסית (CFO) בבנק לאומי, וכיום מנכל חברת max, להפחית את סכום העיצום בין היתר לאור סעיף 1(1) לכללי הבנקאות (שירות ללקוח) (שיעורי הפחתה מרביים של סכומי העיצום הכספי), התשע"א-2011 (להלן: "כללי ההפחתה").

הסעיף האמור, מאפשר למעשה, הפחתה במקרים בהם ב-5 השנים שקדמו למועד ביצוע ההפרה התאגיד הבנקאי, לא הפר הוראה מההוראות המפורטות בסעיף.

לאחר בחינה נוספת של פניית החברה, הוחלט להתחשב בכך, כי ההפרה הקודמת של החברה בגינה הוטל עיצום כספי, בוצעה לפני למעלה מחמש שנים ממועד ביצוע ההפרות.

בעקבות זאת, סכום העיצום הכספי שהוטל ביום 23.12.2018 בסך של 1,500,000, יופחת ב-%10 ויעמוד על סך של 1,350,000.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

דילוג לתוכן