קמפיין: אנשים. לא סמלים

עמותת נגישות ישראל - Access Israel, יוצאת בקמפיין מקורי רחב היקף / ארצי של עמותת נגישות ישראל יחד עם משרד הפרסום ליאו ברנט, למיגור תופעת עברייני חניות הנכים והעלאת המודעות לנושא. בין לילה, אלפי תמרורי חניות נכים ב-15 ערים, ובעשרות רבות של חניונים ומרכזי קניות בפריסה ארצית, הוחלפו בתמונות של 50 אנשים אמיתיים עם מוגבלות, המספרים את סיפוריהם האישיים.

נאומו של בצלאל סמוטריץ' מכנס התנועה לאיכות השלטון

במשך עשרות שנים המתח הרצוי בין הרשויות השונות לא התקיים. יותר נכון לומר – הוא התקיים אבל בכיוון אחד בלבד. הרשות השופטת איתגרה פעם אחר פעם את שתי חברותיה, ואולם היא עצמה לא אותגרה לרגע. אסור היה לגעת בה.

פורום כאן נעים

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים?

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים? העיתונאי אלי לוי חדשות ערוץ 10 מביא את הסיפור ושיחה עם מנהלת מחלקת ילדים במרכז הרפואי הלל יפה דר' עדי קליין.

הרב יובל הכהן אשרוב – מגלה איך לרזות בלי דיאטה

הרב יובל הכהן אשרוב - מגלה לנו את הסוד איך לרזות בלי דיאטה.

זן נדיר – טורפים

טורפים - טורפי העל של ישראל כפי שנלכדו בעדשה של משה אלפרט במשך שלושים שנה: מסעודתו של הנמר האחרון בעין-גדי ועד המרדף אחרי זאבי הגולן. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

סטטיק ובן-אל תבורי עם הלהיט החדש

סטטיק ובן-אל תבורי, הצמד המוזיקלי הישראלי עם הקליפ-להיט הראשון החדש בשפה האנגלית. זו הגרסה האמריקאית ל"סלסולים" שיצאה לעולם 12.12.18.

מפעל הפיס

נגישות השירות למגבלה תקשורתית (גמגום)

אנדריי קגן, אדם מגמגם אשר עובד בעמותת נגישות ישראל, מספר על עצמו ונותן המלצות לאופן בו יש לתקשר עם אדם מגמגם.

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי, שניתן לטבען, רוטב לאורז [ 40 דק' בישול] מתכונים נוספים ניתן למצוא באתר - http://druzecuisine.com/ מרק שעועית מהיר כתוספת לאורז לבן, מתכון דרוזי מסורתי קל להכנה שניתן לטבען, מתוך סודות המטבח הדרוזי.

נעים לעקוב אחרי

בנקים חדשות כסף מדבר

הופחת סכום העיצום הכספי שהוטל על חברת מקס לשעבר לאומי קארד

סכום העיצום הכספי שהוטל על חב' מקס בסך של 1,500,000 ₪, יופחת ב-10% ויעמוד על סך של 1,350,000 ₪. החלטה על הפחתת סכום העיצום הכספי עקב 'התנהגות נאותה'; "... הפחתה במקרים בהם ב-5 השנים שקדמו למועד ביצוע ההפרה התאגיד הבנקאי, לא הפר הוראה מההוראות המפורטות בסעיף 1(1) לכללי הבנקאות (שירות ללקוח) (שיעורי הפחתה מרביים של סכומי העיצום הכספי), התשע"א-2011 (להלן: "כללי ההפחתה")".
רון פאינרו מנכל מקס איט פיננסים | צילום: יחצ בני גמזו לטובה | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
רון פאינרו

בנק ישראל הודיע היום (יום חמישי, כ"ד אייר תשע"ט) כי בעקבות פנייתה של חברת לאומי קארד, כיום חברת 'מקס איט פיננסים' בעירבון מוגבל, אל הפיקוח על הבנקים בבקשה לעיון מחדש בהחלטה נגדה על הטלת עיצום כספי בסכום של 1.5 מיליון ₪ הוחלט להתחשב בבקשה. 

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

כזכור, בתאריך ה- 23.12.18, התקבלה החלטה להטיל על חברת לאומי קארד, כיום חברת מקס איט פיננסים בעירבון מוגבל, (להלן: "החברה") עיצום כספי בסכום של 1.5 מיליון ₪.

מקס איט פיננסים בעירבון מוגבל, נקראה עד מרץ 2019 בשם; לאומי קארד בעירבון מוגבל, היא אחת משלוש חברות האשראי הישראליות.

החברה, כידוע, מציעה הנפקת כרטיסי אשראי, שירותי סליקה ופתרונות אשראי, תחת המותג; "MAX".

החברה, פנתה אל הפיקוח על הבנקים בבקשה לעיון מחדש בהחלטה, האמורה.

סגן הדובר בנק ישראל מר אורי ברזני מסר לפורטל 'כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה' כי; במסגרת הפנייה, ביקשה החברה מקס איט פיננסים בראשות מר רון פאינרו (51) מי שכיהן כסמנכל בכיר וראש החטיבה הפיננסית (CFO) בבנק לאומי, וכיום מנכל חברת max, להפחית את סכום העיצום בין היתר לאור סעיף 1(1) לכללי הבנקאות (שירות ללקוח) (שיעורי הפחתה מרביים של סכומי העיצום הכספי), התשע"א-2011 (להלן: "כללי ההפחתה").

הסעיף האמור, מאפשר למעשה, הפחתה במקרים בהם ב-5 השנים שקדמו למועד ביצוע ההפרה התאגיד הבנקאי, לא הפר הוראה מההוראות המפורטות בסעיף.

לאחר בחינה נוספת של פניית החברה, הוחלט להתחשב בכך, כי ההפרה הקודמת של החברה בגינה הוטל עיצום כספי, בוצעה לפני למעלה מחמש שנים ממועד ביצוע ההפרות.

בעקבות זאת, סכום העיצום הכספי שהוטל ביום 23.12.2018 בסך של 1,500,000, יופחת ב-%10 ויעמוד על סך של 1,350,000.
דילוג לתוכן