מבזקי כאן ישראל

פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

הריון | לידה | תינוקות חדרה חדשות בריאות

דרמה ב’הלל יפה’ אהבה הראשונה נקטעה באה אהבה חדשה ותינוק

אף סופר או תסריטאי לא היה יכול לחשוב על סיפור מצמרר שכזה; לאחר שנישואיה הראשונים של הגב' הילה (אואד) ניסטל, הסתיימו בטרגדיה כאשר בעלה נפטר באופן פתאומי מדום לב, השבוע, בסמוך ל"יום הוולנטיין" ילדה הילה ב'מרכז הרפואי הלל יפה' בן מבעלה הנוכחי, בעודה מוקפת במשפחה שלה ושל בעלה המנוח. אף עין לא נותרה יבשה כאשר באופן מקרי ומפתיע, התינוק, נולד באותו תאריך הלידה של בעלה אייל,  זכרו לברכה.
יולדת הילה (אואד) ניסטל ובעלה מומו מחדרה, שילדה בן שנולד באותו תאריך הלידה של אייל בעלה המנוח ב'מרכז הרפואי הלל יפה' | עיבוד ממחושב: שולי סונגו©
הילה (אואד) ובעלה מומו ניסטל

הילה (אואד) ניסטל בת ה- 37 מהעיר חדרה, הגיעה אל חדר מיון נשים ב’מרכז הרפואי הלל יפה’ כשהיא בשבוע 40 להריונה, עם פתיחה וצירי לידה. לאחר הערכת משקל, הוחלט להכניסה לניתוח קיסרי באופן מיידי.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

מוקפת בבעלה מומו ניסטל, משפחתם ומשפחתה של בעלה זכרו לברכה, נכנסה הילה, ל’ניתוח קיסרי‘ שבסופו ילדה במזל טוב. בן.

דרמה ב’הלל יפה’ של היולדת הילה, התבררה לאחר הלידה כשחשפה שלא האמינה שדבר כזה יקרה לה שהיא תלד ילד מבעלה הנוכחי באותו תאריך הלידה של בעלה הראשון אייל, זכרו לברכה.

היולדת הילה, התאלמנה לפני כ- 4 שנים מבעלה אייל, זכרו לברכה, שנפטר באופן פתאומי מ’דום לב‘.

לזוג ארבעה ילדים, בני 15, 14 ותאומים בני 10. כשנה לאחר המקרה הכירה את מומו ניסטל, מאמן כדורגל שאימן ומאמן במועדון הכדורגל של “הפועל חדרה” כאשר רצתה לקנות כרטיסים למשחק הכדורגל של הקבוצה עבור ילדיה.

ניסטל, ששמע כאמור על המקרה, הביא לה מיד 3 כרטיסים למשחק הכדורגל ומאז נרקם הקשר בין השניים.

הילה (אואד) ניסטל; “אין לי מילים להסביר את צירוף המקרים המיוחד הזה. אני מאמינה באמת כי אייל, שלח לי מתנה…”

לאחר שנתיים וחצי של עליות ומורדות, הילה ומומו ניסטל, החליטו למסד את הקשר והילה נקלטה להריון.

דוברת ‘המרכז הרפואי הלל יפה’ הגב’ דפנה נבו, הוסיפה לאתר כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ כי בני הזוג הילה, מומו והמשפחה כולה, התרגשו עד דמעות מן העובדה המצמררת שהתינוק, נולד באותו תאריך הלידה של הבעל המנוח אייל המנוח, תאריך שהפך להיות כה רגיש וכואב למשפחה.

“אין לי מילים להסביר את צירוף המקרים המיוחד הזה. אני מאמינה באמת כי אייל, שלח לי מתנה ורצה שנמשיך לזכור אותו ולחגוג לו את יום ההולדת” – אומרת היולדת הילה.

“כנראה שהקשר ביני לבין מומו, אינו מקרי. לא די בכך שבננו המשותף נולד בתאריך הלידה של בעלי אייל, זכרו לברכה.

יצוין, כי  גם תאריך הלידה של בעלי מומו הוא באותו התאריך של שני ילדיי הגדולים…”. הוסיפה בהתרגשות מובנת היולדת הילה (אואד) ניסטל.

מזל טוב למשפחות אואד ו-ניסטל.
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 66, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן