חג סוכות שמח

101 הזעקת עזרה מדא

ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

טקס חילופי שרים

הטקס בהשתתפות השר הנכנס ח"כ עודד פורר, השר היוצא ח"כ אלון שוסטר, שר האוצר ח"כ אביגדור ליברמן ומנכ"ל המשרד ד"ר נחום איצקוביץ'.

פורום כאן נעים

המדריך לבחירת המלון המושלם

הקיץ כבר כאן, ואיתו גם כל הפירות המתוקים! אז כיצד נבחר את המלון המדוגם ביותר? מדריך שירות ההדרכה והמקצוע, נביל עומרי, עונה על כל השאלות!

מפעל הפיס

שומר הראש וויטני יוסטון

וויטני יוסטון הייתה זמרת פופ, רית'ם אנד בלוז, גוספל וסול, כותבת ומלחינת שירים, ושחקנית קולנוע אמריקאית. אחת הזמרות המצליחות והמפורסמות של סוף שנות ה-80 ושנות ה-90.

טיפים לאחסון פירות וירקות

כמה פעמים כבר עשינו את אותה הטעות וקנינו ירקות ופירות בכמויות שיכולות להספיק גם לעוד שנה, אבל אז - באסה! נאלצנו לזרוק אותם. *לא עוד* משרד החקלאות פה כדי לעזור ולהאריך עוד יותר את חיי המדף שלהם! צפו בסדרה הקטעים וכנסו עכשיו:

101 הזעקת עזרה מדא

הריון | לידה | תינוקות חדרה חדשות בריאות

דרמה ב’הלל יפה’ אהבה הראשונה נקטעה באה אהבה חדשה ותינוק

אף סופר או תסריטאי לא היה יכול לחשוב על סיפור מצמרר שכזה; לאחר שנישואיה הראשונים של הגב' הילה (אואד) ניסטל, הסתיימו בטרגדיה כאשר בעלה נפטר באופן פתאומי מדום לב, השבוע, בסמוך ל"יום הוולנטיין" ילדה הילה ב'מרכז הרפואי הלל יפה' בן מבעלה הנוכחי, בעודה מוקפת במשפחה שלה ושל בעלה המנוח. אף עין לא נותרה יבשה כאשר באופן מקרי ומפתיע, התינוק, נולד באותו תאריך הלידה של בעלה אייל,  זכרו לברכה.
0
0
יולדת הילה (אואד) ניסטל ובעלה מומו מחדרה, שילדה בן שנולד באותו תאריך הלידה של אייל בעלה המנוח ב'מרכז הרפואי הלל יפה' | עיבוד ממחושב: שולי סונגו©
הילה (אואד) ובעלה מומו ניסטל

הילה (אואד) ניסטל בת ה- 37 מהעיר חדרה, הגיעה אל חדר מיון נשים ב’מרכז הרפואי הלל יפה’ כשהיא בשבוע 40 להריונה, עם פתיחה וצירי לידה. לאחר הערכת משקל, הוחלט להכניסה לניתוח קיסרי באופן מיידי.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

מוקפת בבעלה מומו ניסטל, משפחתם ומשפחתה של בעלה זכרו לברכה, נכנסה הילה, ל’ניתוח קיסרי‘ שבסופו ילדה במזל טוב. בן.

דרמה ב’הלל יפה’ של היולדת הילה, התבררה לאחר הלידה כשחשפה שלא האמינה שדבר כזה יקרה לה שהיא תלד ילד מבעלה הנוכחי באותו תאריך הלידה של בעלה הראשון אייל, זכרו לברכה.

היולדת הילה, התאלמנה לפני כ- 4 שנים מבעלה אייל, זכרו לברכה, שנפטר באופן פתאומי מ’דום לב‘.

לזוג ארבעה ילדים, בני 15, 14 ותאומים בני 10. כשנה לאחר המקרה הכירה את מומו ניסטל, מאמן כדורגל שאימן ומאמן במועדון הכדורגל של “הפועל חדרה” כאשר רצתה לקנות כרטיסים למשחק הכדורגל של הקבוצה עבור ילדיה.

ניסטל, ששמע כאמור על המקרה, הביא לה מיד 3 כרטיסים למשחק הכדורגל ומאז נרקם הקשר בין השניים.

הילה (אואד) ניסטל; “אין לי מילים להסביר את צירוף המקרים המיוחד הזה. אני מאמינה באמת כי אייל, שלח לי מתנה…”

לאחר שנתיים וחצי של עליות ומורדות, הילה ומומו ניסטל, החליטו למסד את הקשר והילה נקלטה להריון.

דוברת ‘המרכז הרפואי הלל יפה’ הגב’ דפנה נבו, הוסיפה לאתר כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ כי בני הזוג הילה, מומו והמשפחה כולה, התרגשו עד דמעות מן העובדה המצמררת שהתינוק, נולד באותו תאריך הלידה של הבעל המנוח אייל המנוח, תאריך שהפך להיות כה רגיש וכואב למשפחה.

“אין לי מילים להסביר את צירוף המקרים המיוחד הזה. אני מאמינה באמת כי אייל, שלח לי מתנה ורצה שנמשיך לזכור אותו ולחגוג לו את יום ההולדת” – אומרת היולדת הילה.

“כנראה שהקשר ביני לבין מומו, אינו מקרי. לא די בכך שבננו המשותף נולד בתאריך הלידה של בעלי אייל, זכרו לברכה.

יצוין, כי  גם תאריך הלידה של בעלי מומו הוא באותו התאריך של שני ילדיי הגדולים…”. הוסיפה בהתרגשות מובנת היולדת הילה (אואד) ניסטל.

מזל טוב למשפחות אואד ו-ניסטל.

0
0אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 67, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן