"עושים כאן משהו חד פעמי"

"עושים כאן משהו חד פעמי": הפקת הענק שמשחזרת את מלחמת יום הכיפורים | כתבתה של שני נחשוני, מתוך חדשות 07.10.19.

האם יש ערך בבקשת סליחה? | גיא זהר

לכבוד יום כיפור, בדק כאן 11, מה מעמדה של סליחה בפוליטיקה הישראלית? האם פוליטיקאים מתנצלים - והאם יש מי שימחל להם?
מהצד השני עם: גיא זהר - 07.10.2019.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד"א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

חדשות כאן מחשבים

Toshiba במיתוג חדש למחשב הנייד: Dynabook Europe

המיתוג החדש של Toshiba נבחר כהכרה במסורת ארוכת השנים של החברה בתחומי המיחשוב הנייד ◄ מנכל חברת מפעיל, נציגת טושיבה בישראל מאז 1985, מר רז דרבי; "חב' מפעיל, תמשיך לייצג בשוק הישראלי את המותג החדש ואת חברת האם, ברמת השירות הגבוהה לה התרגלו הצרכנים הישראלים וכי החברה, ביצעה את ההתאמות הנדרשות להמשך פעילות סדירה בישראל.

חטיבת המחשבים הניידים (לפטופים) Toshiba Client Solutions Europe, הודיעה היום (שלישי, כ"ו באדר ב' התשע"ט) על מיתוג מחדש: שם החברה הוחלף והוא יהיה מעתה; Dynabook Europe GmbH. המהלך מתבצע בעקבות הצטרפות חטיבת המחשבים הניידים של טושיבה ל'תאגיד 'Sharp ב-1 באוקטובר 2018.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

רז דרבי מנכל חברת מפעיל, נציגת טושיבה בישראל | רקע: וToshibaT1100FirstLaptop | לוגו Dynabook Europe | עיבוד צילום: שולי סונגו
רז דרבי, מפעיל, טושיבה

מותג ׳dynabook׳ הוא אחד המותגים היותר ידועים, מוכרים ומוערכים ב-יפן והוא מדגים את החיבור המוצלח וההיצע שיש לשתי חברות האם; טושיבה ושארפ.

חב' טושיבה, מובילת התעשייה, השיקה את ה- T1100 – הלפטופ הראשון בעולם, כבר בשנת 1985, כשמיד אחריו, בשנת 1989, היא השיקה את ה- Dynabook J-3100 SS001 – מחשב הנוטבוק הראשון בעולם.

בשני הדגמים הופגנה החדשנות שאפשרה לאנשים לעבוד בביטחון ובנוחות מכל מקום שרצו ולמעשה הגדירו את צורתו של שוק המחשבים הניידים, כיום.

סוכנות יחסי הציבור 'דוניצה תקשורת' של מר נחום דוניצה המתמחה בעולם יחסי הציבור לחברות בתחום הטכנולוגיה, נמסר לפורטל כאן ישראל | כאן נעים אתר החדשות המקומיות של כל המדינה, כי; מאז, טושיבה, המשיכה להשיק מוצרים חדשניים (וזוכי פרסים) ושירותים ששילבו את מיטב הטכנולוגיה והעיצוב למחשבים שהדגימו איכות, אמינות וביצועים חסרי תחרות.

״מותג dynabook, מנציח את העליונות שלנו ואת המסורת של 30 שנות חדשנות בתחום המחשוב הנייד, תוך ייצוג של ההשקעה החדשה בחברה״ – אומר דמיאן ז׳אום, נשיא Dynabook Europe.

״המותג שלנו – מוסיף מר ז׳אום; הוא הרבה מעבר ללוגו או לשם. יש בו שילוב של תרבות וערכים ואלה הולכים איתנו גם תחת השם החדש.

המוצרים המצטיינים, העובדים המוכשרים והאובססיה שלנו לאיכות, בטיחות וחדשנות, ממשיכים כעת תחת מותג חדש ואנו צופים לעתיד בו הערכים הללו, ימשיכו ויתחזקו, מול שותפים עסקיים ומול לקוחות״.

לדברי מנכל חברת מפעיל, נציגת טושיבה בישראל מאז 1985, מר רז דרבי; "חב' מפעיל, תמשיך לייצג בשוק הישראלי את המותג החדש ואת חברת האם, ברמת השירות הגבוהה לה התרגלו הצרכנים הישראלים וכי החברה, ביצעה את ההתאמות הנדרשות להמשך פעילות סדירה בישראל.

טושיבה והטכנולוגיות בהן הם צוידו, היוו את הסטנדרט לתעשייה כולה בתחומי חדשנות, איכות ואמינות מוצר

כזכור, תאגיד Sharp, רכש 80.1% מחטיבת  'Toshiba Client Solutions'באוקטובר 2018.

במסגרת המהלך, יושידה אישידה, סגן נשיא שארפ, הצטרף לחברה כיושב ראש ודמיאן ז׳אום, המשיך לכהן בתפקיד נשיא Dynabook Europe, תמשיך להציע מבחר רחב של מוצרי מחשוב, כולל מחשבים ניידים ופתרונות מחשוב edge.

אודות Dynabook Inc

במשך מעל ל-30 שנה המחשבים הניידים של טושיבה והטכנולוגיות בהן הם צוידו, היוו את הסטנדרט לתעשייה כולה בתחומי חדשנות, איכות ואמינות מוצר.

כעת, עם הרכישה על ידי תאגיד Sharp ותחת המותג החדש Dynabook, ממשיכה החברה במסורת של אספקת ערך מוסף ותמיכה בשותפים העסקיים ובלקוחות ברחבי העולם. אל מידע נוסף; http://www.dynabook.com/eu

למידע מקוון

בקרו באתר toshiba לקבלת מידע על המוצרים האחרונים של החברה, או בקרו בבלוג toshiba שלנו. כאלטרנטיבה, ניתן ליצור קשר עם החברה במגוון אתרי המדיה החברתית שלה.

אודות מפעיל

"מפעיל' הוקמה לפני כ-80 שנה כחברה המתמחה במתן פתרונות כוללים לארגונים ועסקים בתחומי טיפול בפלט ארגוני ושירותים עסקיים מבוססי תמיכה ושרות מתמשכים.

החברה התאימה עצמה לשינויים הטכנולוגיים שחלו במהלך השנים והתמקדה במתן פתרונות כוללים בתחום ההדמיה, הדפוס המקצועי והמחשוב לעסקים וארגונים בכל סדר גודל. למידע נוסף: http://www.mafil.co.il/
דילוג לתוכן