מדא גייס את מירי בוהדנה למאמצים של מדא בנושא הקורונה

"מזה כשנתיים מגן דוד אדום הוא משפחה עבורי ומקום שבמסגרתו אני זוכה לתת מעצמי למען אחרים" - סיפרה מירי בוהדנה; "נגיף הקורונה, יצר בהלה רבה בעולם וגם בארץ והרבה דברים בנושא אינם ברורים, מה שיכול להלחיץ עוד יותר. לכן, שמחתי מאוד לשתף פעולה עם מדא, גם בנושא הזה, וליצור סרטון ביחד עם דר' סטרוגו, שמטרתו להעלות מודעות לפעולות שונות שחשוב לעשות, כדי למנוע הדבקה, לתת תשובות ולהרגיע את הציבור" .

אורלי לוי לא ידעה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | אומנם עמיר פרץ הצהיר שוב ושוב שהוא רוצה ממשלה בתמיכת הרשימה המשותפת, אבל אורלי לוי אבקסיס פשוט לא ידעה | להשוות קורונה לשפעת זה אולי מרגיע - אבל לא נכון.

פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

יופי נעים תערוכות | מוזיאונים

‘Textures’ צילומי איפור של ירין שחף והילה אלקיים

ב'תערוכת Textures, תצלומי ענק של עבודות איפור המוצגות בקדמת הבמה כאומנות לכל דבר. למעשה, גם אם אתה לא מבין גדול באומנות הרי ש‘תערוכת Textures’ מסייעת לך להבין מה עולה מפגישה בין עולמות היופי והאמנות ◄השבוע או בחול המועד סוכות תנו קפיצה קטנה אל אומנות גדולה בגלרייה "פס-פורט, גלריה לאמנות עכשווית" ◄ גלרייה “פס-פורט, גלריה לאמנות עכשווית” | כתובת: בית הלל 10 תל אביב. שעות פתיחה: ב’-ה’ 9:00-21:30, שישי 9:30-13:00. פתיחה: 28/9/2017 | נעילה: 28/11/2017.

בסוף השבוע שעבר (רביעי, ז’ בתשרי התשע”ח) נפתחה ב’גלריה לאמנות עכשווית פס-פורט’ והחלה לראשונה בארץ ‘תערוכת Textures‘ צילומי איפור מאגדת שניים מאמני האיפור הענקיים של ישראל; ירין שחף – אמן ואמן האיפור ומנהל בית הספר למקצועות היופי והגב’ הילה אלקיים – צלמת ואמנית רב תחומית (הידועה גם מעבודתה כיצרנית הדמויות לתכנית הטלוויזיה “ארץ נהדרת”).

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו לכאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה בפייסבוק’ או בטוויטר.

תערוכת Textures, מספקת הצצה נדירה לרגעים אינטימיים של אומנות עכשווית המתרחשת בתוך חדרו של אמן האיפור ומהם ניתן ללמוד על תהליכי העבודה עד שהמודל הופך ליצירת אומנות של ממש, כל זאת הודות לשיתוף הפעולה המיוחד בין שני האמנים הגב’ הילה אלקיים עם מר ירין שחף .

בתערוכה, תצלומי ענק של עבודות איפור המוצגות בקדמת הבמה כאומנות לכל דבר. למעשה, גם אם אתה לא מבין גדול באומנות הרי ש‘תערוכת Textures’ מסייעת לך להבין מה עולה מפגישה בין עולמות היופי והאמנות.

'תערוכת Textures' צילומי איפור משותפת לירין שחף והילה אלקיים | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
‘תערוכת Textures’ צילומי איפור משותפת לירין שחף והילה אלקיים | עיבוד צילום: שולי סונגו ©

אמן ואמן האיפור ומנהל בית הספר למקצועות היופי מר ירין שחף;  “המוטיב העיקרי בעבודות איפור, הינו החומר. מרקמים של חומרים וההבדלים ביניהם, היוו את גרעין החשיבה העיקרי ביצירת אסופת עבודות זו.

המפגשים וההבדלים בין מאט ומבריק/ מחוספס וחלק/ נוזלי ומוצק, הגיעו לפני המחשבה על תוצאת האיפור הציורית והפיגורטיבית.

 תנו קפיצה קטנה אל אומנות גדולה

“היה לי העונג לעבוד עם הגב’ הילה אלקיים, שהיא צלמת כשרונית מאין כמוה, האחראית לתוצאה הוויזואלית הנפלאה של צילומים אלו. מבחינתי, הילה, הוסיפה צילומים של מרקמים וחומרים, כפי שהם מופיעים במציאות הסובבת אותנו ומהווים השלמה לנושא המרכזי של עבודות אלה”. הוסיף וסיכם האמן שחף.

המוטיב העיקרי בעבודות איפור, הינו החומר. מרקמים של חומרים וההבדלים ביניהם | 'תערוכת Textures' | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
המוטיב העיקרי בעבודות איפור, הינו החומר. מרקמים של חומרים וההבדלים ביניהם | ‘תערוכת Textures’ | עיבוד צילום: שולי סונגו ©

המתבונן בתערוכת Textures, נשאב אל תוך עולם מגוון של צבע, צורה ומרקם. חלקו ברור, חלקו מרומז, חלקו כאילו נוצר ביד המקרה, אך כולם יחד בונים מארג אחיד, ששורשיו נטועים במציאות.

דבר אחד יותר מכל ברור לעין; ריבוי החומרים, צורת עיבודם ומגוון הנושאים הרחב בהם עוסק האמן שחף, יוצר דיאלוג פורה בין החומר המוחשי (הצבע) לאובייקט האנושי (הגוף).

הדמויות  והאיברים נטועים בפסק זמן של מציאות דמיונית, תוך שהם עוטים “לבוש” מוחשי של התפרצות ורגשות. הצבע המפתל דרכו בין קימורי ושקעי הגוף, משמש להם כעטיפה חדשה. הגוון, הסגנון ואופן הנחת הצבע, יוצרים קשר מפתיע בעיני הצופה.

השבוע או בחול המועד סוכות תנו קפיצה קטנה אל אומנות גדולה בגלרייה “פס-פורט, גלריה לאמנות עכשווית” | פתיחה: 28/9/2017 | נעילה: 28/11/2017. כתובת: בית הלל 10 תל אביב. שעות פתיחה: ב’-ה’ 9:00-21:30, שישי 9:30-13:00.
דילוג לתוכן