101 הזעקת עזרה מדא

ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

טקס חילופי שרים

הטקס בהשתתפות השר הנכנס ח"כ עודד פורר, השר היוצא ח"כ אלון שוסטר, שר האוצר ח"כ אביגדור ליברמן ומנכ"ל המשרד ד"ר נחום איצקוביץ'.

פורום כאן נעים

המדריך לבחירת המלון המושלם

הקיץ כבר כאן, ואיתו גם כל הפירות המתוקים! אז כיצד נבחר את המלון המדוגם ביותר? מדריך שירות ההדרכה והמקצוע, נביל עומרי, עונה על כל השאלות!

מפעל הפיס

שומר הראש וויטני יוסטון

וויטני יוסטון הייתה זמרת פופ, רית'ם אנד בלוז, גוספל וסול, כותבת ומלחינת שירים, ושחקנית קולנוע אמריקאית. אחת הזמרות המצליחות והמפורסמות של סוף שנות ה-80 ושנות ה-90.

טיפים לאחסון פירות וירקות

כמה פעמים כבר עשינו את אותה הטעות וקנינו ירקות ופירות בכמויות שיכולות להספיק גם לעוד שנה, אבל אז - באסה! נאלצנו לזרוק אותם. *לא עוד* משרד החקלאות פה כדי לעזור ולהאריך עוד יותר את חיי המדף שלהם! צפו בסדרה הקטעים וכנסו עכשיו:

101 הזעקת עזרה מדא

גלריית אנשים גלריית כאן ישראל יופי נעים תערוכות | מוזיאונים

‘Textures’ צילומי איפור של ירין שחף והילה אלקיים

ב'תערוכת Textures, תצלומי ענק של עבודות איפור המוצגות בקדמת הבמה כאומנות לכל דבר. למעשה, גם אם אתה לא מבין גדול באומנות הרי ש‘תערוכת Textures’ מסייעת לך להבין מה עולה מפגישה בין עולמות היופי והאמנות ◄השבוע או בחול המועד סוכות תנו קפיצה קטנה אל אומנות גדולה בגלרייה "פס-פורט, גלריה לאמנות עכשווית" ◄ גלרייה “פס-פורט, גלריה לאמנות עכשווית” | כתובת: בית הלל 10 תל אביב. שעות פתיחה: ב’-ה’ 9:00-21:30, שישי 9:30-13:00. פתיחה: 28/9/2017 | נעילה: 28/11/2017.
0
0

בסוף השבוע שעבר (רביעי, ז’ בתשרי התשע”ח) נפתחה ב’גלריה לאמנות עכשווית פס-פורט’ והחלה לראשונה בארץ ‘תערוכת Textures‘ צילומי איפור מאגדת שניים מאמני האיפור הענקיים של ישראל; ירין שחף – אמן ואמן האיפור ומנהל בית הספר למקצועות היופי והגב’ הילה אלקיים – צלמת ואמנית רב תחומית (הידועה גם מעבודתה כיצרנית הדמויות לתכנית הטלוויזיה “ארץ נהדרת”).

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו לכאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה בפייסבוק’ או בטוויטר.

תערוכת Textures, מספקת הצצה נדירה לרגעים אינטימיים של אומנות עכשווית המתרחשת בתוך חדרו של אמן האיפור ומהם ניתן ללמוד על תהליכי העבודה עד שהמודל הופך ליצירת אומנות של ממש, כל זאת הודות לשיתוף הפעולה המיוחד בין שני האמנים הגב’ הילה אלקיים עם מר ירין שחף .

בתערוכה, תצלומי ענק של עבודות איפור המוצגות בקדמת הבמה כאומנות לכל דבר. למעשה, גם אם אתה לא מבין גדול באומנות הרי ש‘תערוכת Textures’ מסייעת לך להבין מה עולה מפגישה בין עולמות היופי והאמנות.

'תערוכת Textures' צילומי איפור משותפת לירין שחף והילה אלקיים | עיבוד צילום: שולי סונגו ©

 תנו קפיצה קטנה אל אומנות גדולה

“היה לי העונג לעבוד עם הגב’ הילה אלקיים, שהיא צלמת כשרונית מאין כמוה, האחראית לתוצאה הוויזואלית הנפלאה של צילומים אלו. מבחינתי, הילה, הוסיפה צילומים של מרקמים וחומרים, כפי שהם מופיעים במציאות הסובבת אותנו ומהווים השלמה לנושא המרכזי של עבודות אלה”. הוסיף וסיכם האמן שחף.גריית

המוטיב העיקרי בעבודות איפור, הינו החומר. מרקמים של חומרים וההבדלים ביניהם | ‘תערוכת Textures’ | עיבוד צילום: שולי סונגו ©המתבונן בתערוכת Textures, נשאב אל תוך עולם מגוון של צבע, צורה ומרקם. חלקו ברור, חלקו מרומז, חלקו כאילו נוצר ביד המקרה, אך כולם יחד בונים מארג אחיד, ששורשיו נטועים במציאות.רתיחה: ב’-ה’ 9:00-21:30, שישי 9:30-13:00.

0
0דילוג לתוכן