אינטרנט חדשות חדשות טכנולוגיות תקשורת

RAD סיבים אופטיים מצטרפת לאיגוד Fiber Broadband

RAD: ״כספקית מובילה בתחום התקשורת בארה"ב, קבלתנו לאיגוד היא מהלך חשוב שיאפשר לנו להגדיל את הנוכחות שלנו בשוק האמריקאי ולקחת חלק במהפכת ה-digital transformation ◄ גארי בולטון, נשיא ומנכ"ל Fiber Broadband Association: "יחד, נפעל לספק הסברה, חינוך ומשאבים לקידום טכנולוגיית הפס הרחב מבוססת הסיבים כדי לצמצםאת הפערים הדיגיטליים וליצור איכות חיים טובה יותר לכולם".
0
0
משה שמעון סמנכ״ל שיווק ומוצר ב-RAD, ברקע: לוגו איגוד Fiber Broadband ולוגו חב' RAD | צילום: דוד גארב | עיבוד: Photolab | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
משה שמעון, RAD

חברת RAD, יצרנית גלובלית מובילה של פתרונות לרשתות תקשורת, מציידת ספקי שירותים ומפעילי תשתית קריטית, דיווחה היום (יום שלישי, ) כי היא מצטרפה ל-Fiber Broadband Association. הארגון, שעיקר פעילותו בארה״ב ובאמריקה הלטינית, מקדם את האצת פריסת רשתות ה’סיבים האופטיים’ כדי להבטיח שהקהילות בהן נפרסות הרשתות תוכלנה למנף את היתרונות הכלכליים והחברתיים של תקשורת מהירה ב’פס רחב’.

רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

RAD הצטרפה ל-Fiber Broadband Association. הארגון, שעיקר פעילותו בארצות הברית וב-אמריקה הלטינית, מקדם את האצת פריסת רשתות ה’סיבים האופטיים‘ כדי להבטיח שהקהילות בהן נפרסות הרשתות, תוכלנה למנף את היתרונות הכלכליים והחברתיים של תקשורת מהירה ב’פס רחב‘.

RAD נחשבת מובילה עולמית ב’פתרונות קצה ברשת‘ והיא מציעה מגוון מוצרים ופתרונות לסיוע בפריסה ותפעול שוטף של ‘רשתות סיבים‘.

נשיא ומנכ”ל Fiber Broadband Association, מר גארי בולטון, אמר, כי; “האיגוד מברך את הצטרפות RAD ובטוחים שהיא תהיה נכס חשוב לארגון שלנו…”.

“יחד, נפעל לספק הסברה, חינוך ומשאבים לקידום טכנולוגיית הפס הרחב מבוססת הסיבים, כדי לצמצם את הפערים הדיגיטליים וליצור איכות חיים טובה יותר לכולם”. הוסיף וסיכם בולטון.

סמנכ״ל שיווק ומוצר ב-RAD, מר משה שמעון, לא הסתיר את שביעות רצונו מהתפתחות האחרונה ואמר; “סיבים נפרסים בקצב חסר תקדים ברחבי ארצות הברית ובמקומות אחרים, וחיוני שההתקנות הללו, יבוצעו בצורה מקצועית ונכונה, כדי שהתעשייה, תוכל לספק את היתרונות הגדולים ביותר ללקוחות בכל מקום”.

סמנכ״ל שיווק ומוצר ב-RAD , הוסיף, כי; ״כספקית מובילה בתחום התקשורת בארה”ב, קבלתנו לאיגוד היא מהלך חשוב שיאפשר לנו להגדיל את הנוכחות שלנו בשוק האמריקאי ולקחת חלק במהפכת ה-digital transformation.

אנו מצפים למעורבות שלנו באיגוד Fiber Broadband Association, כדי לאפשר אספקת ‘רוחב פס גבוה‘ באמצעות הפתרונות שלנו”.

לדברי סמנכ״ל שיווק ומוצר ב-RAD, מר שמעון; “חב’ RAD, מתכננת להיות מעורבת באופן פעיל בעמותה, להשתתף בקבוצות העבודה ובוועדות, כמו גם לסייע בכנסים השנתיים והאזוריים”.

אודות RAD

לוגו RAD, יצרנית גלובלית מובילה של פתרונות לרשתות תקשורת | עיבוד צילום: שולי סוגו ©מטעם חברת RAD, נמסר באמצעות דוניצה תקשורת סוכנות יחסי ציבור “בוטיקיתהמתמחה בטכנולוגיה, בבעלות מר נחום דוניצה, מסר לאתר כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה‘ כי RAD, שנוסדה ב-1981, משמשת כ׳עוגן׳ של ‘קבוצת RAD‘ מטריה של חברות עצמאיות המפתחות פתרונות רשת ו-טלקום מגוונים.

חברת RAD, נחשבת כיצרנית גלובלית מובילה של פתרונות לרשתות תקשורת, חברת  RAD, מציידת ספקי שירותים ומפעילי תשתית קריטית ביותר  מ-150 מדינות, ב-פתרונות Carrier Edge, IoT תעשייתי,5G  ו-תקשורת מבוססת בינה מלאכותית.

0
0אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל ("כאן נעים") בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 70, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ול-חלי כהן-נעים, סבא מאושר ל-7 נכדים; רפאל, דוד, אוריאן, מילה שרה, אריאל, עלמה ו-אביגיל. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

ברכת ראש הממשלה נתניהו ליום העצמאות ה-75

הדלקת המשואות ופתיחת חגיגות יום העצמאות

דבר ראש הממשלה ביבי נתניהו

דילוג לתוכן