איך להכין עוגת פירות יבשים | מתכון טבעוני | ללא גלוטן

יפית בן מרדכי, דיאטנית קלינית, מלמדת אתכם איך יש להכין עוגת פירות יבשים, בריאה, טבעונית, ללא גלוטן.

הפייקים סביב וירוס קורונה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | חשבתם שוירוס קורונה ויראלי? חכו שתראו את הפייקים שרצים עליו | שירי מימון טענה שמעולם לא ראתה מישהו מצליח עם השיר "סטון קולד". האמנם?

פורום כאן נעים

צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין

רעיון לט"ו בשבט: צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין. ערוץ האוכל YES 28, HOT 38.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

חדשות מינויים במשק

Harman מינתה את אסף עצמון לתפקיד סגן-נשיא יחי’ הסייבר לרכב

עצמון, הנו בוגר תואר ראשון במדעי המחשב, בכבוד ותואר ראשון בפילוסופיה, מטעם אוניברסיטת תל-אביב ◄לדברי מר סאנג׳י דוואן, ה-CTO של HARMAN; "תחום הגנת הסייבר למכוניות ממשיך להיות אחת מאבני היסוד של אסטרטגיית החדשנות של החברה... במסגרת תפקידו החדש, עצמון, יתמקד בחיזוק מיקומה של החברה כמובילת השוק בתחום אבטחת סייבר למכוניות ואף מעבר לכך״. אמר דוואן.
אסף עצמון סגן-נשיא יחידת הסייבר לרכב של חב' Harman | צילום: דוניצה תקשורת | עיבוד; שולי סונגו
אסף עצמון, חב’ Harman

לתפקיד הנחשק של סגן נשיא ומנהל כללי של יחידת הגנת הסייבר לרכב בחברת Harman (הארמן אינטרנשיונל אינדסטריז), התמנה מר אסף עצמון בן ה-44, שימש בתפקידו הקודם כדירקטור בכיר לפיתוח עסקי, ניהול מוצר ושיווק ב-HARMAN, המתכננת ומייצרת מוצרים מקושרים ופתרונות עבור יצרני מכוניות, צרכנים וארגונים ברחבי העולם.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

עצמון, הצטרף לחברה עם רכישת הסטארטאפ TowerSec בשנת 2016, שם הוא ניהל את פעילויות הפיתוח העסקי וניהול המוצר.

לפני כן, שימש מר עצמון, כדירקטור פיתוח עסקי לתחום ‘הגנת סייבר לרכבים’ ב’חברת סיסקו‘ ובמגוון תפקידי ניהול בכירים בתחומי ה; טלקום, צרכנות מקוונת ו-תעשיית הטלוויזיה הדיגיטלית.

עצמון, הנו בוגר תואר ראשון במדעי המחשב, בכבוד ותואר ראשון בפילוסופיה, שניהם מאוניברסיטת תל-אביב.

לדברי מר סאנג׳י דוואן, ה-CTO של חב’ Harman, תחום הגנת הסייבר למכוניות ממשיך להיות אחת מאבני היסוד של אסטרטגיית החדשנות של החברה.

“במסגרת תפקידו החדש הוסיף ואמר דוואן; “יתמקד מר עצמון, בחיזוק מיקומה של החברה כמובילת השוק בתחום אבטחת סייבר למכוניות ואף מעבר לכך…”.

אודות HARMAN

חברת Harman, מתכננת ומייצרת מוצרים מקושרים ופתרונות עבור יצרני מכוניות, צרכנים וארגונים ברחבי העולם, ביניהם; מערכות מכוניות מקושרות (חכמות), מוצרי אודיו ווידאו, פתרונות אוטומציה ארגוניים ושירותים התומכים באינטרנט של הדברים (IoT).

שרותי התוכנה של חברת Harman, מניעים מיליארדי מערכות ומכשירים ניידים, כשהם מקושרים ומאובטחים על פני כל הפלטפורמות בהן הם פועלים, מהעבודה, דרך הבית ועד למכונית ולמובייל.

החברה מעסיקה מעל 30,000 עובדים. בישראל, רכשה Harman בעבר ושילבה בפעילותה את iOnRoad, מתחום ההתרעות בדרך  ,Red Bend שמאפשרת לחבר את המכוניות של היום ל”ענן” וחברת הסייבר לרכב TowerSec.

את חברת Harman, ישראל, מנהל מר אורן בצלאלי. במרץ 2017, הפכה חב’ Harman, לחברת בת בבעלות מלאה של חברת Samsung Electronics.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

דילוג לתוכן