פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

חדשות עסקים מסחר | תעשייה עסקים קטנים ובינוניים

Google ישראל ומשרד הכלכלה העלו לרשת מיזם “ביחד מהבית”

מיזם הקניות האינטרנטי ״ביחד מהבית״ מקשר בין לקוחות ישראליים למאות עסקים מקומיים מקוונים על גבי פלטפורמת Shopping.il ◄שר הכלכלה והתעשייה, אלי כהן: "הגברת החשיפה של העסקים בזירת מסחר מקוונת, תחזק את העסקים הקטנים והבינוניים ותסייע ללקוחות הישראליים המחפשים שירותים ומוצרים ממגוון תחומים מעסקים מקומיים".
מנכל Google ישראל מר ברק רגב עם שר הכלכלה והתעשייה אלי כהן | רקע: אתר לתמיכה בעסקים ישראלים "ביחד מהבית" | עיבוד צילום ממחושב: שולי סונגו©
ברק רגב עם אלי כהן

על רקע ההשפעות רחבות ההיקף של ‘מחלת נגיף קורונה (COVID-19-20)’ על עשרות אלפי עסקים בישראל, הודיעו אתמול (ג, י”ג בניסן התש”פ) משרד הכלכלה והתעשייה בשיתוף ‘Google ישראל’ על פתיחת אתר לתמיכה בעסקים ישראלים “ביחד בבית”, בכתובת Shoppingil.co.il.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

מטרת המיזם “ביחד בבית” הוא לעזור ללקוחות ישראליים המחפשים שירותים ומוצרים, לרכוש אותם מעסקים מקומיים, בקלות. כאשר תמהיל העסקים באתר “ביחד בבית” מגוון וכולל גם עסקים המוכרים מוצרים אונליין, כמו גם עסקים המציעים שירותים מכל רחבי הארץ, שבבעלותם אתר אינטרנט פעיל המאפשר סליקה ו-רכישה אונליין.

אליהם, הצטרפו גם עסקים שבזמן שגרה רוב פעילותם מתבצעת פנים מול פנים, כמו מאמני כושר, מכוני פילאטיס, תזונאים, פסיכולוגים, שיעורים מקוונים במגוון נושאים ועוד.

ליוזמת “ביחד בבית” אין תאריך סיום. היא תמשיך לפעול כל עוד יש צורך לתמוך ולחזק את העסקים הישראליים והכלכלה המקומית.

יוזמה זו, מצטרפת לשורה של יוזמות שמוביל משרד הכלכלה והתעשייה לטובת חיזוק העסקים שנפגעו כתוצאה מ’משבר הקורונה‘ ולצורך המשך הנעת הכלכלה הישראלית.

Google ישראל; “ביחד מהבית” היא יוזמה שמאפשרת לכולנו להירתם יחד, כדי לצלוח את התקופה הזו…

שר הכלכלה והתעשייה חבר כנסת אלי כהן; “היוזמה “ביחד מהבית” שעלתה לאוויר על גבי אתר Shopping.il של Google ישראל בשיתוף משרד הכלכלה והתעשייה, נועדה לתת פלטפורמה ל’עסקים הקטנים‘ בכלל ולאלו שנסגרו בעקבות הנחיות משרד הבריאות בפרט, למכור באופן מקוון.

הגברת החשיפה של העסקים בזירת מסחר מקוונת, תחזק את העסקים הקטנים והבינוניים ותסייע ללקוחות הישראליים המחפשים שירותים ומוצרים ממגוון תחומים מעסקים מקומיים“.

מנכל Google ישראל, מר ברק רגב; “עשרות אלפי עסקים בישראל, נאלצו להסתגל בין לילה אל מציאות חדשה (מגיפת קורונה | Covid-19), בה הם יכולים לתת שירות או למכור מוצרים באמצעות האינטרנט בלבד.

ביחד מהבית” היא יוזמה שמאפשרת לכולנו להירתם יחד, כדי לצלוח את התקופה הזו, לחזק את ‘הכלכלה הישראלית’ ולגלות לאנשים, אילו עסקים, ישמחו להמשיך לשרת אותם, גם כעת”. סיכם מנכל Google ישראל, מר רגב.
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 66, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן