"עושים כאן משהו חד פעמי"

"עושים כאן משהו חד פעמי": הפקת הענק שמשחזרת את מלחמת יום הכיפורים | כתבתה של שני נחשוני, מתוך חדשות 07.10.19.

האם יש ערך בבקשת סליחה? | גיא זהר

לכבוד יום כיפור, בדק כאן 11, מה מעמדה של סליחה בפוליטיקה הישראלית? האם פוליטיקאים מתנצלים - והאם יש מי שימחל להם?
מהצד השני עם: גיא זהר - 07.10.2019.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

חדשות הרשויות המקומית חדשות כאן ישראל עיתונות | תקשורת המונים פרסום | יח"צ | דוברות | שיווק

סקר: המקומונים כלי קידום אינטרס אישי לראשי הרשויות

רוב מוחץ 80% מעיתונאי ישראל, סבורים, כי העיתונות המקומית משמשת כלי לקידום אינטרסים אישיים של ראשי הרשויות -  כך עולה מסקר מיוחד שפרסמה השבוע לשכת העיתונות הממשלתית, לכבוד שנת ה-70 למדינת ישראל ולקראת כנס מיוחד בנושא שתערוך השבוע לע"מ בירושלים בשיתוף איגוד דוברי הרשויות המקומיות בישראל. בין הנושאים שידונו בכנס, עתידה של התקשורת המקומית והאם זו עדיין רלוונטית ומשפיעה על סדר היום בעידן הניו -מדיה.
ניצן חן, מנהל לשכת העיתונות הממשלתית
ניצן חן, מנהל לשכת העיתונות הממשלתית

לרגל 'כנס לשכת העיתונות הממשלתית לתקשורת מקומית' שייערך השבוע בעיר ירושלים, הציגה הבוקר (שלישי, ט' באייר התשע"ח) לשכת העיתונות הממשלתית (לעמ) את תוצאות הסקר המיוחד שערכה בקרב מאות עיתונאי ישראל ואנשי תקשורת במדינה ואשר נועד לבחון, בין היתר את רמת הצריכה ומידת הרלוונטיות של התקשורת המקומית בישראל, עם כניסתה לעשור השמיני למדינה.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

מתוצאות הסקר, עולה, כ-80% (שמונים אחוזים) סבורים, כי ישנו צורך בפעילות העיתונות המקומית ב'עידן הניו מדיה'. עם זאת כשליש מן הנשאלים, עדיין סבורים, כי זו לא תתקיים בעוד עשור מהיום.

בתשובה לשאלה האם לדעתך העיתונות המקומית משמשת כלי ל'קידום אינטרסים אישיים' של ראשי הרשויות בישראל, ענו כ-80% (שמונים אחוזים) סבורים מהנשאלים בחיוב.

"כנס לשכת העיתונות הממשלתית לתקשורת מקומית" אשר ייערך בשיתוף 'איגוד דוברי הרשויות המקומיות בישראל' תחת הכותרת; "שמים את התקשורת המקומית במרכז", יתקיים במלון "קראון פלאזה" בירושלים בימים חמישי-שישי, י"א-"ב באייר תשע"ח, 26-27.4.18. 

ב"כנס, צפויים להשתתף בו עשרות עיתונאים ודוברים מובילים בישראל, ביניהם; דני קושמרו, שמעון אלקבץ, רינה מצליח, אלמוג בוקר וחנוך דאום.

 כשכל צייצן ובלוגר, מחזיק עצמו כמעצב דעת קהל, ישנה חשיבות עליונה לחזק את עורכי ועיתונאי התקשורת המקומית

מארגני הכנס לתקשורת מקומית, החשוב, מבהירים, כי מטרתו לבחון באופן מעשי את התמורות והשינויים שעברו על התקשורת המקומית ב-70 שנותיה וכן את הצפוי לה בעתיד, זאת באמצעות סדנאות להכשרה מקצועית, הרצאות ומפגשים בלתי אמצעיים עם דוברים ממשלתיים, בכירים בשרות המדינה, מעצבי דעת קהל וגורמי תקשורת נוספים.

יושב ראש איגוד דוברי הרשויות המקומיות בישראל, מר אמנון יוסף; חשיבות הכנס שיזמה לראשונה לשכת העיתונות הממשלתית, בעצם קיומו.

עתיד תקשורת זו, מחייב קיומן של הכשרות מקצועיות ומפגשים קבועים בין אנשי המקצוע; דוברים ועיתונאים כאחד וזאת על מנת לספק לציבור בישראל תקשורת מקומית איכותית, מקצועית והכי חשוב, רלוונטית.

ניצן חן, מנהל לשכת העיתונות הממשלתית: "דווקא בעידן הניו-מדיה, כאשר כל צייצן ובלוגר, מחזיק עצמו כמעצב דעת קהל, ישנה חשיבות עליונה לחזק את עורכי ועיתונאי התקשורת המקומית, העושים יום ולילה, כדי להביא לציבור הקוראים קול אחר, אותנטי ובעל חשיבות שלא תמיד בא לידי ביטוי ב'עיתונות הארצית'.
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 66, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן