פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

בעלי חיים חקלאות ישראל צרכנות

משרד החקלאות הזהיר מ’ביו דוג’ בעל העסק אכל מהמזון

משרד החקלאות פרסם הודעה בה הוא מזהיר את הציבור, כי אין להגיש לבעלי החיים מזונות שיוצרו על ידי חברת "ביו דוג" וקרא לצרכנים, אשר רכשו את מוצרי החברה, ליצור קשר עם חברת "ביו דוג" ◄בעל המפעל המייצר מר עמיקם גולן, דחה הטענות האשים כי; "החליטו לעשות לנו שיימינג בנוסח 2015" ופרסם סרטון קצרצר ישן שבו נראה אוכל בעבר את המוצר "ביו דוג עוף" המיועד לכלבים.
עמיקם גולן בעל חברת 'ביו דוג' אוכל ממזון הכלבים שמייצר | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
עמיקם גולן בעל חברת ‘ביו דוג’ אוכל ממזון הכלבים שמייצר | עיבוד צילום: שולי סונגו ©

השירותים הווטרינריים של משרד החקלאות, הורו לחברת ‘ביו דוג’ בבעלותו של מר עמיקם גולן (45) להפסיק מיידית לייצר ולשווק מזון לבעלי חיים במפעלה שבעיר טירת הכרמל ולבצע החזרה יזומה מן השוק (Recall) לכלל המוצרים אשר יוצרו על ידה החל מתאריך 20.8.17 ונמצאים בשוק.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו לכאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה בפייסבוק’ או בטוויטר.

לטענת אנשי משרד החקלאות המפעל פעל בניגוד לחוק בכך שהמשיך לייצר מזון לבעלי חיים, ללא היתר בתוקף, לאחר שהאמור פג תוקף בחודש אוגוסט השנה וכן על אף ממצאי ביקורת שנערכה במפעל, טרם פקיעת ההיתר, שבה נתגלו שורה של ליקויים אותם עליו לתקן, במקביל לתהליך היתר הייצור.

דוברת משרד החקלאות ופיתוח הכפר הגברת דפנה יוריסטה, מסרה לפורטל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה, כי בבדיקות מעבדה שערכו מפקחי המשרד בחנות לממכר מזון בעלי חיים, שם נמצא מזון של “ביו דוג” שיוצר ב-8.10.17, לאחר פקיעת ההיתר, כאמור.

נמצא חיידק הסלמונלה, כמו כן נמצאו ‘חיידקי אנטרובקטריצה’ ברמות גבוהות החורגות מהרמות המותרות, כל זאת בניגוד לדרישות המיקרוביאליות של האגף לפיקוח על מזון לבעלי חיים במשרד החקלאות. המדובר באצווה אשר יוצרה בתאריך; 8.10.17 של המוצר “ביו דוג עוף”.

 עקב הממצאים החמורים, פנה משרד החקלאות למפעל לאלתר בדרישה לבצע החזר יזום של כלל הסחורה (Recall) שיוצרה החל מתאריך ה- 20.8.17, כיוון שיש יסוד סביר להניח כי כלל האצוות יוצרו תחת אותם תנאי ייצור.

משרד החקלאות נוקט ב”אפס סובלנות” כלפי המצאות חיידק הסלמונלה במזון לבעלי חייםסלמונלה ואנטרובקטריצה עלולים לסכן את בריאות בעלי החיים ואת בריאות הציבור.

במשרד החקלאות, מציינים, כי ביום (חמישי כט’ תשרי תשע”ח, 19-10-17) כי העמדה המקצועית העדכנית של מומחי המשרד, הינה, כי הזנת חיות מחמד ב-מזון נא, אינה עולה בקנה אחד עם המטרה של שמירה על בריאות בעלי החיים ובריאות הציבור.

ככלל, הסיכון לציבור הינו ממשי, ולא ניתן לאפשר ייצור ושיווק של מזון נא בישראל ללא טיפול הנועד לבצע אלימינציה של מחוללי המחלה בטרם שיווקו להזנת בעלי חיים.

 “לקוחות יקרים. כידוע לכם משרד החקלאות, הכריז מלחמה על התזונה הטבעית לכלבים…”

אתמול פרסם מר עמיקם גולן, בן 45, סרטון קצרצר (מלפני שנתיים) שבו נראה אוכל את המוצר “ביו דוג עוף” תחת הכיתוב; “מי שמייצר אוכל לכלבים טועם את האוכל?” אותו הוא מגדיר “מורכב מרכיבים טריים וטבעיים בלבד. הבשר, העוף והדגים טריים והם מטופלים ונטחנים בסטנדרטים ובתקן ייצור של בני-אדם“.

בדף הפייסבוק של חברת “ביו דוג”, הציג מר גולן, הודעה מיוחדת ואת תגובתו ל‘אזהרת משרד החקלאות’ ובה כתב; “לקוחות יקרים. כידוע לכם משרד החקלאות, הכריז מלחמה על התזונה הטבעית לכלבים. כן, אותו מזון שהציל את הכלב שלכם ממחלות וצרות שונות ומשונות.

לפני כשעה, החליטו לעשות לנו שיימינג בנוסח 2015. כמו שכולכם יודעים, סלמונלה אינה מסכנת את הכלבים כלל וכלל! ונמצאת באופן קבוע במעיים של כל כלב.

“הטענות שפורסמו” -טען מר גולן והוסיף; “מונעות מאינטרסים של גורמים עלומים. אנחנו פה כדי להישאר. המזון שלנו בטוח והכי בריא מכל מזון אחר. מתנצלים שהטלפונים שלנו עמוסים, בתאבון לכולם.

כמענה להפניית הצרכנים אליו מטעם משרד החקלאות ביקש וכתב; “הם צריכים לשמוע את קולכם; שלמה גראזי מנהל השירותים הווטרינריים (בפועל) Shlomoga@moag.gov.il”.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן