"עושים כאן משהו חד פעמי"

"עושים כאן משהו חד פעמי": הפקת הענק שמשחזרת את מלחמת יום הכיפורים | כתבתה של שני נחשוני, מתוך חדשות 07.10.19.

האם יש ערך בבקשת סליחה? | גיא זהר

לכבוד יום כיפור, בדק כאן 11, מה מעמדה של סליחה בפוליטיקה הישראלית? האם פוליטיקאים מתנצלים - והאם יש מי שימחל להם?
מהצד השני עם: גיא זהר - 07.10.2019.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד"א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

אינטרנט מינויים במשק

נועם מרקפלד, סמנכל לשיווק ומכירות בישראל של Safe-T

מר מרקפלד שימש בתפקידו הקודם כמנהל לקוחות בכיר בחברת הסייבר Cyber Ark תוך התמקדות במגזרי הפיננסי, טלקום וההייטק. בתפקידו החדש מרקפלד יחליף נועם את יוסי כרמון ◄ חברת Safe-T, סייפטי, הפועלת במדינות; צפון אמריקה, אפריקה, אירופה ומדינת ישראל, מתרחבת ומגדילה את שדרת הניהול שלה.
נועם מרקפלד מונה לתפקיד סמנכל לשיווק ומכירות בישראל של חברת Safe-T | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
נועם מרקפלד מונה לתפקיד סמנכל לשיווק ומכירות בישראל של חברת Safe-T | עיבוד צילום: שולי סונגו ©

חברת Safe-T Data, מהחברות המובילות באספקת פתרונות העברת מידע וגישה מאובטחת, הודיעה היום (ראשון, כ"א באב התשע"ז) על מינויו של מר נועם מרקפלד לסגן מנהל כללי מכירות ישראל.

 ■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

מר מרקפלד שימש בתפקידו הקודם כמנהל לקוחות בכיר בחברת הסייבר Cyber Ark תוך התמקדות במגזרי הפיננסי, טלקום וההייטק.

במסגרת תפקידו ניהל את המכירות ביותר מ-60 לקוחות מהגדולים בישראל, בנוסף ניהל את השותפים העסקיים וחברות האינטגרציה של החברה.

בתפקידיו הקודמים שימש כבכיר בעולמות אבטחת מידע והתקשורת ביניהם; סגן מנהל המכירות ב'חברת סקיורנט' מנהל לקוחות אסטרטגיים בחברת 'בינת תקשורת' ומנכל חברת 'DATE-SEC'.

בתפקידו החדש, יחליף מרקפלד את מר יוסי כרמון. עד עתה, שימש כסגן מנהל המכירות לישראל ואפריקה ב-Safe-T, קיבל אחריות על הפיתוח העסקי והמכירות של 'אסיה פסיפיק' ויוביל את אסטרטגיית החדירה של החברה לאזור זה.

█ אודות Safe-T

חברת Safe-T, הנה ספקית של פתרונות שנועדו לצמצם התקפות על שירותים עסקיים קריטיים ונתונים עבור מגוון רחב של תעשיות, כולל; פיננסיים, שירותי בריאות, ממשלה ועוד. החברה מוכרת ומשווקת את מוצריה ברחבי העולם באמצעות ערוץ מכירות עקיף וישיר.

(Safe-T (HDS – פיתרון המונע מתקפות על המידע הארגוני הרגיש, העברת נתונים בין שתי רשתות באמצעות חומת אש, מבלי שיהיה צורך לפתוח יציאת חומת אש נכנסת. כגון; חסימה של אלו שאינם מורשים לגשת למידע, שירותים, רשתות, ממשקי API;

כמו גם איומים הקשורים להזלגת מידע, דליפה של מידע, תוכנות זדוניות, כופר, והונאה. ארגונים וממשלות סומכים על חברת סייפטי (Safe-T) שתאבטח את הנתונים, השירותים והרשתות שלהם מפני איומים פנימיים וחיצוניים.

חברת Safe-T מתמקדת במתן שרותים לחברות אסטרטגיות בשוק, ומאפשרת להם ליהנות מפרודוקטיביות, יעילות, אבטחה מוגברת תוך עמידה ברגולציות רבות.

סייפטי, פועלת במדינות; צפון אמריקה, אפריקה, אירופה ומדינת ישראל. אל אתר חברת Safe-T.
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 66, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן